Promotieklasse A NoordOost

Eindstand Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8

1. DSG Pallas 1* 13 22 x 2 3 3 4 3 4 3 Kamp.

2. Almelo 11 19 2 x 2 2 2 3 4 4

3. De Toren Arnhem 1 11 18 1 2 x 3 2 3 3 3

4. Assen 9 16 1 2 1 x 2 3 2 4

5. De Schaakmaat 2 5 12 0 1 1 1 x 3 3 2

6. Schaakwoude*** 3 8 1 1 1 1 x 2 2

7. Dion Hardenberg*** 3 8 0 0 1 1 1 2 x 3

8. Minerva** 1 5 0 1 0 2 1 1 x Gedegr.

* = Pallas 1 is kampioen en promoveert naar de Meesterklasse A.
** = Minerva degradeert naar de 1e klasse A.

*** = Schaakwoude en Dion Hardenberg zijn gelijk geeindigd en zullen een beslissings-

wedstrijd moeten spelen volgens artikel 14.6 om te bepalen welk team zich handhaafd.

 

Uitslagen (06-12-2008):

Ronde 6: Schaakwoude - DSG Pallas 1 - 3

Almelo - De Toren Arnhem 2 - 2

Dion Hardenberg - De Schaakmaat 2 1 - 3

Ronde 7: De Schaakmaat 2 - Assen 1 - 2

De Toren Arnhem - Dion Hardenberg 3 - 1

DSG Pallas - Almelo 2 - 2

 

 

DSG Pallas 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR

1. Koen Lambrechts 1 1 1 0 1r 7 5 2141 2053

2. Morris Merza 1 1 0 1 1 1 7 5 2030 2053

3. Paul ten Vergert 1 1 1 1 1r 7 6 2082 1939

4. Guido van Mierlo - 1 1 1 1 1 0 6 5 1876 1843

5. Jan Willem Gerth van Wijk 1 - - - - - - 1 1 1696 1889

De Toren Arnhem 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR

1. Jan van Dorp 1 0 - - 0 5 2 1890 1877

2. Justin Gunther 1 1 1 1r 1 1 1 7 7 1845 2332

3. Steven Glasbeek 1 0 0 1 1 7 4 1757 1894

4. Mees van Osch 0 1 0 0 1 0 1 7 3 1739 1568

5. Marcella Gunther - - - 1 1 - - 2 2 1800 1672

De Schaakmaat 2 1 2 3 4 5 6 7 Ap Bp KNSB TPR

1. Kristianne Tempelman 0 1r 1 - - 5 3 1821 2042

2. William Cornelies 0 0 0 0 0 1 0 7 1 1873 1554

3. Joost Hoogland 0 - - 1 0 1 0 5 2 1797 1640

4. Remko Huzen 1 - - - - 0 1 3 2 1599 1908

5. Erwin Huzen - 0 0 1 1 - - 4 2 1669 1648

6. Sharon Tolstra - - - - - 1 - 1 1 1408 1601

7. Marion Severijnen - 0 1 - - - 3 1 1576 1730

 

Topscorers

Naam Team Bp Ap KNSB TPR

1. Justin Gunther De Toren Arnhem 7 7 1845 2230

2. Paul ten Vergert DSG Pallas 6 7 2082 1824

3. Morris Merza DSG Pallas 5 7 2030 2053

Zyon Kollen Almelo 5 7 1868 1969

Etien Alssema Almelo 5 7 1753 1794

6. Zagar Zeeman Almelo 5 7 1958 2001

Jan Sybren Zagema Schaakwoude 5 7 1859 1981

Koen Lambrechts DSG Pallas 5 7 2141 1978

9. Guido van Mierlo DSG Pallas 5 6 1876 1843

10. Pieter Tromp Assen 4 7 1918 1970