12 december 2009
  C-poule 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 bye Mpnt Bpnt
1 De Schaakmaat C1 X   2 2   4R     3         4     8 15
2 S.M.B. C2   X   0 2 3   4             3   8 12
3 NW Veluwe C 2   X 3       2 2     2         8 12
4 De Toren Arnhem C3 2 4 1 X 3       4               7 14
5 Mook C   1   1 X           4     4 4   6 14
6 SG Zutphen C 0R 1       X           4   4   4R 6 13
7 Wageningen C             X 1     2 2 3   4   6 12
8 S.M.B. C1   0 1       3 X   4 2           5 10
9 De Toren Arnhem C4 1   2 0         X 4 3           5 10
10 A.S.V. C1               0 0 X   2 3     4R 5 9
11 De Schaakmaat C2         0   2 2 1   X   4       4 9
12 A.S.V. C2     1     0 2     2   X     2   4 8
13 DSG Pallas C2             1     1 0   X 2   4R 3 8
14 Veenendaal C 0       0 0             2 X   4R 3 6
15 O & O C   1     0   0         1     X 3R 2 5
16                                 X    
De Toren Arnhem C5 is niet opgekomen
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
mp bp
1 De Toren Arnhem C3 9 17 + 7 14 = 16 31
2 NW Veluwe C 8 16 + 8 12 = 16 28
3 De Schaakmaat C1 7 13 + 8 15 = 15 28
4 S.M.B. C1 8 13 + 5 10 = 13 24
5 S.M.B. C2 5 10 + 8 12 = 13 22
6 Mook C 6 10 + 6 14 = 12 24
7 Wageningen C 5 8 + 6 12 = 11 20
8 De Toren Arnhem C4 6 9 + 5 10 = 11 19
9 SG Zutphen C 4 9 + 6 13 = 10 22
10 DSG Pallas C2 6 11 + 3 8 = 9 19
11 A.S.V. C2 5 9 + 4 8 = 9 17
12 De Schaakmaat C2 4 8 + 4 9 = 8 17
13 A.S.V. C1 2 9 + 5 9 = 7 18
14 O & O C 3 9 + 2 5 = 5 15
15 Veenendaal C 2 6 + 3 6 = 5 12
Naast DSG Pallas C1, De Toren Arnhem C1 en De Toren Arnhem C2 (de KNSB-teams) hebben De Toren Arnhem C3,
NW Veluwe C, De Schaakmaat C1, S.M.B. C1 en S.M.B. C2 zich geplaatst voor de Topklasse op 13 en 27-02-2010
C - Poule
12 december 2009 in Arnhem bij SV De Toren Arnhem
uitslag
Ronde 1:
De Toren Arnhem C3 - S.M.B. C2 4-0
A.S.V. C2 - NW Veluwe C 1-2
S.M.B. C1 - Wageningen C 3-1
SG Zutphen C - De Schaakmaat C1 0-4 R
DSG Pallas C2 - De Schaakmaat C2 0-4
O & O C - Mook C 0-4
De Toren Arnhem C4 - A.S.V. C1 4-0
Veenendaal C bye 4R
Ronde 2:
Mook C - De Toren Arnhem C3 1-3
De Schaakmaat C1 - Veenendaal C 4-0
NW Veluwe C - De Toren Arnhem C4 2-2
De Schaakmaat C2 - S.M.B. C2 2-2
A.S.V. C1 - A.S.V. C2 2-2
Wageningen C - DSG Pallas C2 3-1
S.M.B. C2 - SG Zutphen C 3-1
O & O C bye 3R
Ronde 3:
De Toren Arnhem C3 - De Schaakmaat C1 2-2
De Toren Arnhem C4 - De Schaakmaat C2 3-1
S.M.B. C1 - NW Veluwe C 1-2
Veenendaal C - Mook C 0-4
A.S.V. C2 - Wageningen C 2-2
S.M.B. C2 - O & O C 3-1
DSG Pallas C2 - A.S.V. C1 1-3
SG Zutphen C bye 4R
Ronde 4:
De Schaakmaat C1 - De Toren Arnhem C4 3-1
NW Veluwe C - De Toren Arnhem C3 3-1
Mook C - S.M.B. C2 1-2
Wageningen C - De Schaakmaat C2 2-2
O & O C - A.S.V. C2 1-2
A.S.V. C1 - S.M.B. C1 0-4
SG Zutphen C - Veenendaal C 4-0
DSG Pallas C2 bye 4R
Ronde 5:
De Toren Arnhem C3 - De Toren Arnhem C4 4-0
De Schaakmaat C1 - NW Veluwe C 2-2
Veenendaal C - DSG Pallas C2 2-2
S.M.B. C1 - S.M.B. C2 0-4
De Schaakmaat C2 - Mook C 0-4
A.S.V. C2 - SG Zutphen C 0-4
Wageningen C - O & O C 4-0
A.S.V. C1 bye 4R