D-categorie     4 8 6 5 3 13 10 11 7 2 1 9 12 R Mpnt Bpnt
1 4 De Toren Arnhem D3     X       4 3   3   3 4   3 4 14 24
2 8 De Elster Toren D       X       1 3 3 3     3 3 4 12 21
3 6 Mook D2         X     2 4 1   3 4 4 4   11 22
4 5 De Schaakmaat D2           X 2 2 2 3   1 2   4   11 17
5 3 PSV DoDO D     0     1 X 3       3 3   3 4 10 18
6 13 Veenendaal D     1 3 2 1 1 X     3 3         7 15
7 10 De Schaakmaat D3       0 1     X 2 2     3   4 7 13
8 11 De Toren Arnhem D4     1 3 1     1 X 3     3     6 13
9 7 DSG Pallas D       1       2 X   2 3 2   6 11
10 2 A.S.V. D     1   1 3 1 1       X 2     4 5 13
11 1 De Cirkel D     0   0 2       2 2 X     4 5 10
12 9 Voorst D       0       1 1 1     X 2 4 3 9
13 12 Het Kasteel D     1 1 0 0       1     2 X   1 6
14 14 bye                               X    
Na de eindstand van 28 november 2009 plaatsen 6 teams zich voor de Topklasse op 6 februari en 6 maart 2010, samen met Mook D1,
De Schaakmaat D1, De Toren Arnhem D1 en D2
zaterdag 7 november 2009 bij SV De Cirkel in Ede
indeling uitslag
ronde 1: De Cirkel D bye 1-14 4-0R
A.S.V. D Veenendaal D 2-13 1-3
PSV DoDO D Het Kasteel D 3-12 3-
De Toren Arnhem D3 De Toren Arnhem D4 4-11 3-
De Schaakmaat D2 De Schaakmaat D3 5-10 2-1
Mook D2 Voorst D 6-9 4-0
DSG Pallas D De Elster Toren D 7-8 1-3
ronde 2: bye De Elster Toren D 14-8 0-4R
Voorst D DSG Pallas D 9-7 1-3
De Schaakmaat D3 Mook D2 10-6 0-4
De Toren Arnhem D4 De Schaakmaat D2 11-5 1-3
Het Kasteel D De Toren Arnhem D3 12-4 1-3
Veenendaal D PSV DoDO D 13-3 1-3
De Cirkel D A.S.V. D 1-2 2-2
ronde 3: A.S.V. D bye 2-14 4-0R
PSV DoDO D De Cirkel D 3-1 3-
De Toren Arnhem D3 Veenendaal D 4-13 3-1
De Schaakmaat D2 Het Kasteel D 5-12 4-0
Mook D2 De Toren Arnhem D4 6-11 1-3
DSG Pallas D De Schaakmaat D3 7-10 2-2
De Elster Toren D Voorst D 8-9 2-1
ronde 4: bye Voorst D 14-9 0-4R
De Schaakmaat D3 De Elster Toren D 10-8 -3
De Toren Arnhem D4 DSG Pallas D 11-7 3-
Het Kasteel D Mook D2 12-6 0-4
Veenendaal D De Schaakmaat D2 13-5 1-2
De Cirkel D De Toren Arnhem D3 1-4 0-4
A.S.V. D PSV DoDO D 2-3 1-3
ronde 5: PSV DoDO D bye 3-14 4-0R
De Toren Arnhem D3 A.S.V. D 4-2 3-1
De Schaakmaat D2 De Cirkel D 5-1 2-2
Mook D2 Veenendaal D 6-13 2-2
DSG Pallas D Het Kasteel D 7-12 2-1
De Elster Toren D De Toren Arnhem D4 8-11 3-1
Voorst D De Schaakmaat D3 9-10 1-3
ronde 6: bye De Schaakmaat D3 14-10 0-4R
De Toren Arnhem D4 Voorst D 11-9 3-1
Het Kasteel D De Elster Toren D 12-8 1-3
Veenendaal D DSG Pallas D 13-7 3-
De Cirkel D Mook D2 1-6 0-4
A.S.V. D De Schaakmaat D2 2-5 3-1
PSV DoDO D De Toren Arnhem D3 3-4 0-4
ronde 7: De Toren Arnhem D3 bye 4-14 4-0R
De Schaakmaat D2 PSV DoDO D 5-3 2-1
Mook D2 A.S.V. D 6-2 3-1
DSG Pallas D De Cirkel D 7-1 2-2
De Elster Toren D Veenendaal D 8-13 1-3
Voorst D Het Kasteel D 9-12 2-2
De Schaakmaat D3 De Toren Arnhem D4 10-11 2-1
zaterdag 28 november 2009 bij SV De Toren Arnhem in Arnhem
indeling uitslag
ronde 8: bye De Toren Arnhem D4 14-11
Het Kasteel D De Schaakmaat D3 12-10
Veenendaal D Voorst D 13-9
De Cirkel D De Elster Toren D 1-8
A.S.V. D DSG Pallas D 2-7
PSV DoDO D Mook D2 3-6
De Toren Arnhem D3 De Schaakmaat D2 4-5
ronde 9: De Schaakmaat D2 bye 5-14
Mook D2 De Toren Arnhem D3 6-4
DSG Pallas D PSV DoDO D 7-3
De Elster Toren D A.S.V. D 8-2
Voorst D De Cirkel D 9-1
De Schaakmaat D3 Veenendaal D 10-13
De Toren Arnhem D4 Het Kasteel D 11-12
ronde 10: bye Het Kasteel D 14-12
Veenendaal D De Toren Arnhem D4 13-11
De Cirkel D De Schaakmaat D3 1-10
A.S.V. D Voorst D 2-9
PSV DoDO D De Elster Toren D 3-8
De Toren Arnhem D3 DSG Pallas D 4-7
De Schaakmaat D2 Mook D2 5-6
ronde 11: Mook D2 bye 6-14
DSG Pallas D De Schaakmaat D2 7-5
De Elster Toren D De Toren Arnhem D3 8-4
Voorst D PSV DoDO D 9-3
De Schaakmaat D3 A.S.V. D 10-2
De Toren Arnhem D4 De Cirkel D 11-1
Het Kasteel D Veenendaal D 12-13
ronde 12: bye Veenendaal D 14-13
De Cirkel D Het Kasteel D 1-12
A.S.V. D De Toren Arnhem D4 2-11
PSV DoDO D De Schaakmaat D3 3-10
De Toren Arnhem D3 Voorst D 4-9
De Schaakmaat D2 De Elster Toren D 5-8
Mook D2 DSG Pallas D 6-7
ronde 13: DSG Pallas D bye 7-14
De Elster Toren D Mook D2 8-6
Voorst D De Schaakmaat D2 9-5
De Schaakmaat D3 De Toren Arnhem D3 10-4
De Toren Arnhem D4 PSV DoDO D 11-3
Het Kasteel D A.S.V. D 12-2
Veenendaal D De Cirkel D 13-1