Topklasse E-categorie 13-02-2010 1 2 3 4 5/6 5/6 7 8 9 R MP WP
1   De Schaakmaat E1     X 2 4 3 4 4 4 4 4 4R 17 33 OSBO-kampioen
2   De Toren Arnhem E1     2 X 2 3 3 3 3 4 4 4R 16 28
3   De Schaakmaat E2     0 2 X 3 2 4 4 3 3 4R 14 25
4   Mook E     1 1 1 X 3 2 3 4 3 4R 11 22
5/6   De Toren Arnhem E2     0 1 2 1 X 2 1 3 3 4R 8 17
5/6   DSG Pallas E     0 0 2 2 X 1 4 3 4R 8 17
7   De Cirkel E     0 1 0 1 3 3 X 2 2 4R 8 16
8   PSV DoDO E     0 0 1 0 1 0 2 X 2 4R 5 10
9   De Toren Arnhem E3     0 0 1 1 1 2 1 X 4R 3 11
R   --------                       X    
Om het kampioenschap en 8 plaatsen in de KNSB-Meesterklasse E
Zaterdag 13 februari 2010 in Deventer bij DSG Pallas
ronde 1: De Schaakmaat E2 De Schaakmaat E1 0-4
bye PSV DoDO E 0-4R
De Cirkel E DSG Pallas E 3-1
Mook E De Toren Arnhem E3 3-1
De Toren Arnhem E1 De Toren Arnhem E2 3-1
ronde 2: De Schaakmaat E1 De Toren Arnhem E2 4-0
De Toren Arnhem E3 De Toren Arnhem E1 0-4
DSG Pallas E Mook E 2-2
PSV DoDO E De Cirkel E 2-2
De Schaakmaat E2 bye 4-0R
ronde 3: bye De Schaakmaat E1 0-4R
De Cirkel E De Schaakmaat E2 0-4
Mook E PSV DoDO E 4-0
De Toren Arnhem E1 DSG Pallas E 3-
De Toren Arnhem E2 De Toren Arnhem E3 3-1
ronde 4: De Schaakmaat E1 De Toren Arnhem E3 4-0
DSG Pallas E De Toren Arnhem E2 2-2
PSV DoDO E De Toren Arnhem E1 0-4
De Schaakmaat E2 Mook E 3-1
bye De Cirkel E 0-4R
ronde 5: De Cirkel E De Schaakmaat E1 0-4
Mook E bye 4-0R
De Toren Arnhem E1 De Schaakmaat E2 2-2
De Toren Arnhem E2 PSV DoDO E 3-1
De Toren Arnhem E3 DSG Pallas E -3
ronde 6: De Schaakmaat E1 DSG Pallas E 4-0
PSV DoDO E De Toren Arnhem E3 2-1
De Schaakmaat E2 De Toren Arnhem E2 2-2
bye De Toren Arnhem E1 0-4R
De Cirkel E Mook E 1-3
ronde 7: Mook E De Schaakmaat E1 1-3
De Toren Arnhem E1 De Cirkel E 3-1
De Toren Arnhem E2 bye 4-0R
De Toren Arnhem E3 De Schaakmaat E2 1-3
DSG Pallas E PSV DoDO E 4-0
ronde 8: De Schaakmaat E1 PSV DoDO E 4-0
De Schaakmaat E2 DSG Pallas E 4-0
bye De Toren Arnhem E3 0-4R
De Cirkel E De Toren Arnhem E2 3-1
Mook E De Toren Arnhem E1 1-3
ronde 9: De Toren Arnhem E1 De Schaakmaat E1 2-2
De Toren Arnhem E2 Mook E 1-3
De Toren Arnhem E3 De Cirkel E 2-2
DSG Pallas E bye 4-0R
PSV DoDO E De Schaakmaat E2 1-3