Promotieklasse A NoordOost / Midden Zuid
Stand na 3 ronden: uitslagen OSBO-teams
Promotieklasse A NO - MZ Mp Bp Uitslagen ronde 2 (10-10-2009) A Promotieklasse NO/MZ
1. SV De Toren Arnhem 1 6 8 Dr. Max Euwe - JSV Minerva 2 - 2
2. Veenendaalse SV 5 8 SV De Schaakmaat 2 - SV Nieuwegein 3 - 1
3. SV Moira-Domtoren 5 7 SV VAS - SV De Toren Arnhem 1 - 3
4. SV De Toren Arnhem 2 4 8 Veenendaalse SV - SG Amersfoort 2 4 - 0
5. SV De Schaakmaat 2 4 7 Hooglands SG - SV Moira-Domtoren 1 - 2
6. SV VAS 4 5 SV De Toren Arnhem 2 - JSC Dion VOS/Hardenberg 3 - 1
7. JSV Minerva 3 7 SV Zukertort Amstelveen 3 - SV De Toren Arnhem 3 2 - 1
8. Dr. Max Euwe 3 6 SC De Giessen - DSG Pallas 2 1 - 2
9. Hooglands SG 3 6
10. SV Zukertort Amstelveen 3 3 6 De Schaakmaat 2 - Nieuwegein 3 - 1
11. SV Nieuwegein 2 5 1. Nico Zwirs - Mitchel Wallace 1 - 0
12. SV De Toren Arnhem 3 2 5 2. Remko Huzen - Maarten Mellegers 1 - 0
13. SG Amersfoort 2 2 4 3. Nick Baan - Sierd van den Beld 1 - 0
14. DSG Pallas 2 2 4 4. Marion Severijnen - Guido Passage 0 - 1
15. SC De Giessen 0 4
16. JSC Dion VOS/Hardenberg 0 2 VAS - De Toren Arnhem 1 - 3
1. Jouke van Veelen - Jan van Dorp -
2. Daan van Ingen - Justin Gunther 0 - 1
3. Elmer van Eeghen - Steven Glasbeek 0 - 1
Topscorers 4. Gunnar Lapoutre - Marcella Gunther 0 - 1
Promotieklasse A NO - MZ Bp Ap KNSB TPR
1. Niels Hendrikx Moira-Domtoren 3 3 1981 2269 Veenendaal - Amersfoort 2 4 - 0
2. Stefan Bekker Veenendaal 2 3 2054 2073 1. Etienne Goudriaan - Remy Sennema 1 - 0
3. Joost Offringa Veenendaal 2 3 1966 2063 2. Tijmen Kampman - Anthon Kluijfhout 1 - 0
4. Wouter Lardinois Minerva 2 3 1857 2011 3. Stefan Bekker - Erwin Komrij 1 - 0
5. Joel de Vries Zukertort Amstelveen 3 2 3 1741 1935 4. Joost Offringa - Robin van Ee 1 - 0
6. Jeroen Schoonackers Zukertort Amstelveen 3 2 3 1603 1908 De Toren Arnhem 2 - Dion Hardenberg 3 - 1
7. Nick Baan De Schaakmaat 2 2 3 1755 1905 1. Mees van Osch - Bram Klapwijk 0 - 1
8. Steven Glasbeek De Toren Arnhem 1 2 3 1866 1897 2. Thomas van Veelen - Arie Spuij 1 - 0
9. Hugo ten Hertog Moira-Domtoren 2 3 2241 2118 3. Koen Rieksen - Jacob de Groot 1 - 0
10. Maurice van Eijk De Toren Arnhem 2 2 2 1732 2008 4. Maurice van Eijk - GerJan Dorgelo 1 - 0
Persoonlijke resultaten OSBO-spelers Zukertort Amstelveen 3 - De Toren Arnhem 3 2 - 1
De Toren Arnhem 2 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR 1. Walt Schagen - Richard Rieksen 1 - 0
Marcella Gunther - - 1 1889 2019 2. Joel de Vries - Nadia Bloemendaal 1 - 0
Mees van Osch 1 0 1 3 2 1776 1957 3. NO - Erik Duijm 0 - 1 Regl.
Thomas van Veelen 0 1 3 1 1751 1728 4. Jeroen Schoonackers - Kyra-Tiana Kers -
Koen Rieksen - 1 1 2 2 1745 1779 Giessen - DSG Pallas 2 1 - 2
Maurice van Eijk - 1 1 2 2 1732 2008 1. Milly Schakel - Jan Willem Gerth van Wijk 0 - 1
Paul Glasbeek 0 - - 1 0 1465 1473 2. NO - Stan Lambrechts 0 - 1 Regl.
3. Maarten Euser - Johnny Paans -
DSG Pallas 2 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR 4. Marcel van Wingerden - Hans Knottnerus 1 - 0
Jan Willem Gerth van Wijk - 1 0 2 1 1697 1805
Guido van Mierlo - - 1 1960 1845 Uitslagen ronde 3(10-10-2009) A Promotieklasse NO/MZ
Stan Lambrechts 1r 3 2 1671 1742 SV De Toren Arnhem 1 - SV De Schaakmaat 2 2 - 1
Ben Bloemsma 0 - - 1 0 1576 1473 JSV Minerva - Veenendaalse SV 1 - 2
Johnny Paans 0 0 3 1381 1360 SV Moira-Domtoren - Dr. Max Euwe 2 - 1
Hans Knottnerus - 0 0 2 0   1375 DSG Pallas 2 - SV De Toren Arnhem 2 - 3
SV Nieuwegein - SV VAS 1 - 2
De Toren Arnhem 3 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR SG Amersfoort 2 - SV Zukertort Amstelveen 3 2 - 2
Koen Rieksen 0 - - 1 0 1745 1631 JSC Dion VOS/Hardenberg - Hooglands SG 1 - 3
Richard Rieksen 0 0 0 3 0 1730 1473 SV De Toren Arnhem 3 - SC De Giessen 2 - 1
Nadia Bloemendaal 1 0 1r 3 2 1601 1748
Erik Duijm 0 1r 1 3 2 1599 1620 De Toren Arnhem 1 - De Schaakmaat 2 2 - 1
Kyra-Tiana Kers - 2 1 1413 1586 1. Jan van Dorp - Nico Zwirs -
2. Justin Gunther - Remko Huzen -
De Schaakmaat 2 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR 3. Steven Glasbeek - Nick Baan -
Nico Zwirs - 1 2 1 1892 2047 4. Marcella Gunther - Diderick Holtland 1 - 0
Tom Smid - - 1 1845 1960
Remko Huzen 1 3 2 1733 1817 Minerva - Veenendaal 1 - 2
Nick Baan 1 1 3 2 1755 1905 1. Kambiz Sekandar - Etienne Goudriaan 1 - 0
Diderick Holtland - - 0 1 0 1497 1500 2. Rik Suurmond - Tijmen Kampman 0 - 1
Marion Severijnen 1 0 - 2 1 1642 1381 3. Thomas Hummel - Stefan Bekker 0 - 1
4. Wouter Lardinois - Joost Offringa -
De Toren Arnhem 1 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR
Jan van Dorp 3 1 2019 1876 DSG Pallas 2 - De Toren Arnhem 2 - 3
Justin Gunther 0 1 3 1 1935 1734 1. Jan Willem Gerth van Wijk - Mees van Osch 0 - 1
Nick Beijerinck 1 - - 1 1 1956 2046 2. Stan Lambrechts - Thomas van Veelen -
Steven Glasbeek 1 1 3 2 1866 1897 3. Johnny Paans - Koen Rieksen 0 - 1
Marcella Gunther - 1 1 2 2 1889 1867 4. Hans Knottnerus - Maurice van Eijk 0 - 1
Veenendaal 1 2 3 Ap Bp KNSB TPR De Toren Arnhem 3 - Giessen 2 - 1
Etienne Goudriaan 1 0 3 1 2163 1943 1. Richard Rieksen - Milly Schakel 0 - 1
Tijmen Kampman 0 1 1 3 2 2039 1905 2. Nadia Bloemendaal - NO 1 - 0 Regl.
Stefan Bekker 1 1 3 2 2054 2073 3. Erik Duijm - Maarten Euser 1 - 0
Joost Offringa 1 1 3 2 1966 2063 4. Kyra-Tiana Kers - Marcel van Wingerden -