11 december 2010
    C-poule 2 1 3 6 4 11 5 8 10 7 9 12 Mpnt Bpnt
1 2 A.S.V. C1 X   3       2       3 3 8 12
2 1 De Toren Arnhem C3   X       3 3   4   1   6 11
3 3 De Cirkel C   X   2 3   3         6 9
4 6 De Elster Toren C       X 2   1     2   2 5 8
5 4 De Schaakmaat C1     1 1 X       4   4   4 11
6 11 A.S.V. C2   1 1     X       3   3 4 8
7 5 De Schaakmaat C2 1 1   3     X       2   4 8
8 8 De Toren Arnhem C4     1         X 1 2   3 3 7
9 10 De Schaakmaat C3   0     0     3 X 2     3 5
10 7 DSG Pallas C       1   1   2 2 X     2 6
11 9 Veenendaal C 1 3     0   1       X   2 5
12 12 Mook C 1     2   1         X 1 4
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
mp bp
1 De Toren Arnhem C3 7 14 + 6 11 = 13 25
2 A.S.V. C1 5 10 + 8 12 = 13 22
3 De Cirkel C 6 9 + 6 9 = 12 18
4 De Schaakmaat C1 6 10 + 4 11 = 10 21
5 De Schaakmaat C2 6 10 + 4 8 = 10 18
6 De Elster Toren C 3 7 + 5 8 = 8 15
7 DSG Pallas C 4 8 + 2 6 = 6 14
8 De Toren Arnhem C4 3 7 + 3 7 = 6 14
9 Veenendaal C 4 7 + 2 5 = 6 13
10 De Schaakmaat C3 3 7 + 3 5 = 6 12
11 A.S.V. C2 0 1 + 4 8 = 4 9
12 Mook C 1 4 + 1 4 = 2 8
Naast De Toren Arnhem C1, De Toren Arnhem C2 en NW Veluwe C (de KNSB-teams) hebben
De Toren Arnhem C3, A.S.V. C1, De Cirkel C. De Schaakmaat C1 en De Schaakmaat C2
zich geplaatst voor de Topklasse op 5 en 26-02-2011 (alles onder voorbehoud)
C - Poule
11 december 2010 in Arnhem bij SV De Toren Arnhem
uitslag
Ronde 1:
De Toren Arnhem C3 - Veenendaal C 1-3
De Elster Toren C - De Schaakmaat C2 1-3
De Schaakmaat C1 - De Schaakmaat C3 4-0
De Toren Arnhem C4 - De Cirkel C 1-3
A.S.V. C1 - Mook C 3-1
A.S.V. C2 - DSG Pallas C 3-1
Ronde 2:
Veenendaal C - De Schaakmaat C1 0-4
De Schaakmaat C2 - A.S.V. C1 1-2
De Cirkel C - A.S.V. C2 3-1
De Schaakmaat C3 - De Toren Arnhem C3 0-4
DSG Pallas C - De Toren Arnhem C4 2-2
Mook C - De Elster Toren C 2-2
Ronde 3:
De Schaakmaat C1 - De Cirkel C 1-2
A.S.V. C1 - Veenendaal C 3-1
De Toren Arnhem C3 - De Schaakmaat C2 3-1
A.S.V. C2 - Mook C 3-1
De Elster Toren C - DSG Pallas C 2-1
De Toren Arnhem C4 - De Schaakmaat C3 1-3
Ronde 4:
De Schaakmaat C3 - DSG Pallas C 2-2
De Elster Toren C - De Schaakmaat C1 2-1
A.S.V. C2 - De Toren Arnhem C3 1-3
Mook C - De Toren Arnhem C4 -3
De Schaakmaat C2 - Veenendaal C 2-1
De Cirkel C - A.S.V. C1 -3