11 december 2010
  E-Poule 2 1 4 5 6 9 8 3 10 7 11 bye Mpnt Bpnt
1 2 De Toren Arnhem E1 X 3   2 3   4 3 3       11 18
2 1 De Schaakmaat E3 1 X   4   4   3 4 4     10 20
3 4 De Toren Arnhem E2     X 0     3 1 3   4 4R 8 15
4 5 De Schaakmaat E2 2 0 4 X   2 2       4   8 14
5 6 DSG Pallas E 1       X 2   1 4   4 4R 7 16
6 9 Mook E   0   2 2 X   1   3   4R 6 13
7 8 PSV DoDO E 0   1 1     X 2   3   4R 6 12
8 3 Veenendaal E 1 1 3   2 2 1 X         6 11
9 10 A.S.V. E 0 1   0       X 2 4   4 8
10 7 Het Kasteel E   0       1   1 X 2 3R 3 8
11 11 De Toren Arnhem E3     0 0 0       0 2 X 4R 2 6
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
mp bp
1 De Schaakmaat E3 10 16 + 10 20 = 20 36
2 De Toren Arnhem E1 9 14 + 11 18 = 20 33
3 De Toren Arnhem E2 7 13 + 8 15 = 15 28
4 De Schaakmaat E2 6 13 + 8 14 = 14 27
5 DSG Pallas E 6 11 + 7 16 = 13 28
6 Veenendaal E 7 16 + 6 11 = 13 27
7 PSV DoDO E 5 9 + 6 12 = 11 21
8 Mook E 3 8 + 6 13 = 9 21
9 Het Kasteel E 5 11 + 3 8 = 8 19
10 A.S.V. E 2 7 + 4 8 = 6 15
11 De Toren Arnhem E3 0 0 + 2 6 = 2 6
Naast De Schaakmaat E1 (kampioen 2009-2010) hebben zich geplaatst voor de Topklasse
De Schaakmaat E3, De Toren Arnhem E1, De Toren Arnhem E2, De Schaakmaat E2,
DSG Pallas E, Veenendaal E en PSV DoDO E op 5 februari 2011 (wel onder voorbehoud)
E - Poule
zaterdag 11 december 2010 bij SV Toren Arnhem in Arnhem
Ronde 1: uitslag
De Schaakmaat E3 - Het Kasteel E 4-0
PSV DoDO E - De Toren Arnhem E1 0-4
Veenendaal E - Mook E 2-1
A.S.V. E - De Toren Arnhem E2 1-3
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E3 4-0
DSG Pallas E bye 4R
Ronde 2:
De Schaakmaat E2 - De Schaakmaat E3 0-4
De Toren Arnhem E1 - A.S.V. E 3-
DSG Pallas E - Veenendaal E 1-2
De Toren Arnhem E2 - PSV DoDO E 3-1
Het Kasteel E - Mook E -3
De Toren Arnhem E3 bye 4R
Ronde 3:
De Schaakmaat E3 - De Toren Arnhem E1 1-3
Veenendaal E - De Toren Arnhem E2 3-1
De Toren Arnhem E3 - DSG Pallas E 0-4
Mook E - De Schaakmaat E2 2-2
A.S.V. E - Het Kasteel E 2-1
PSV DoDO E bye 4R
Ronde 4:
De Toren Arnhem E1 - Veenendaal E 3-1
DSG Pallas E - A.S.V. E 4-0
Mook E - De Schaakmaat E3 0-4
PSV DoDO E - De Schaakmaat E2 1-2
De Toren Arnhem E2 - De Toren Arnhem E3 4-0
Het Kasteel E bye 3R
Ronde 5:
De Toren Arnhem E1 - DSG Pallas E 3-1
De Schaakmaat E3 - Veenendaal E 3-1
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E2 4-0
De Toren Arnhem E3 - A.S.V. E 0-4
Het Kasteel E - PSV DoDO E 1-3
Mook E bye 4R
Ronde 6:
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E1 2-2
DSG Pallas E - Mook E 2-2
Veenendaal E - PSV DoDO E 1-2
A.S.V. E - De Schaakmaat E3 0-4
De Toren Arnhem E3 - Het Kasteel E 2-2
De Toren Arnhem E2 bye 4R