gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2010-2011 Midden-Oost-promotieklasse A MO-Promotieklasse A; Ronde: 2; 2010-10-16
stand na 3 ronden:   Hooglands SG Pallas 2 0 4
r3 MO-Promotieklasse A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8   1. NO Jan Willem Gerth van Wijk 0 1
1. De Toren Arnhem 1 6 10     2     3   4 2. NO Marion Severijnen 0 1
2. De Schaakmaat 2 5 9         2 3   4 3. Florian Wouters Stan Lambrechts 0 1
3. De Toren Arnhem 2 4 9 1     3     4   4. Jorrit van Schagen Johnny Paans 0 1
4. Amersfoort 2 4 7           3 3 -        
5. Pallas 2 3 7   2       1 4     De Schaakmaat 2 Minerva 3 1
6. Minerva 2 4 1     3       1. Tom Smid Kambiz Sekandar 0 1
7. Hooglands SG 0 1     0 1 0       2. Remko Huzen Thomas Hummel 1 0
8. De Schaakmaat 3 0 0 0           3. Sharon Tolstra Wouter Lardinois 1 0
4. Jasper Zwirs Nilofar Sekandar 1 0
Beste score na r3 gesorteerd op W/N en ΔR (Tpr-Ro). -        
  MO-Promotieklasse A Team W N Ro Tpr ΔR T De Toren Arnhem 1 De Schaakmaat 3 4 0
1. Jasper Zwirs De Schaakmaat 2 3 3 1389 1802 413 1. Noud Lentjes Yorgo Overweg 1 0
2. Noud Lentjes De Toren Arnhem 1 3 3 1848 2055 207 2. Steven Glasbeek Daan Klomp 1 0
3. Remko Huzen De Schaakmaat 2 3 3 1796 1977 181 3. Fabio Bravo Marike Koekkoek 1 0
4. Jan Willem Gerth van Wijk Pallas 2 2 3 1739 2109 370 4. Thomas Beerdsen Gerdien Springelkamp 1 0
5. Mees van Osch De Toren Arnhem 2 2 3 1876 2058 182 -        
6. Robin van Ee Amersfoort 2 2 3 1800 1769 -31   Amersfoort 2 De Toren Arnhem 2 3
7. Sharon Tolstra De Schaakmaat 2 2 3 1504 1690 186 1. Remy Sennema Marcella Gunther 0 1
8. Marcella Gunther De Toren Arnhem 2 2 3 1836 1871 35 2. Erwin Komrij Mees van Osch 0 1
9. Thomas van Veelen De Toren Arnhem 2 2 2 1790 1800 10 3. Robin van Ee Maurice van Eijk
10. Erwin Komrij Amersfoort 2 2 3 1744 1712 -32 4. Joske Ubels Thomas van Veelen 0 1
11. Steven Glasbeek De Toren Arnhem 1 2 3 1878 1830 -48
12. Thomas Beerdsen De Toren Arnhem 1 2 2 1987 1835 -152 MO-Promotieklasse A; Ronde: 3; 2010-10-16
13. Stan Lambrechts Pallas 2 2 3 1751 1589 -162   De Toren Arnhem 2 Hooglands SG 4 0
14. Johnny Paans Pallas 2 1 3 1453 1567 114 1. Marcella Gunther NO 1 0
15. Kambiz Sekandar Minerva 1 3 1930 1830 -100 2. Mees van Osch NO 1 0
16. Wouter Lardinois Minerva 1 3 1812 1708 -104 3. Maurice van Eijk Florian Wouters 1 0
4. Thomas van Veelen Jorrit van Schagen 1 0
-        
  De Schaakmaat 3 Amersfoort 2 3
1. Yorgo Overweg Remy Sennema
2. Daan Klomp Erwin Komrij 0 1
3. Marike Koekkoek Robin van Ee 0 1
4. Gerdien Springelkamp Joske Ubels 0 1
-        
  Minerva De Toren Arnhem 1 3
1. Kambiz Sekandar Noud Lentjes 0 1
2. Thomas Hummel Steven Glasbeek 0 1
3. Wouter Lardinois Fabio Bravo
4. Nilofar Sekandar Thomas Beerdsen 0 1
-        
  Pallas 2 De Schaakmaat 2 2 2
1. Jan Willem Gerth van Wijk Tom Smid 1 0
2. Marion Severijnen Remko Huzen 0 1
3. Stan Lambrechts Sharon Tolstra 1 0
4. Johnny Paans Jasper Zwirs 0 1