gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2010-2011 Midden-Oost-promotieklasse A MO-Promotieklasse A; Ronde: 4; 2010-11-06
stand na 5 ronden:   Hooglands SG De Schaakmaat 2 3
r5 MO-Promotieklasse A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8   1. Jesse Bassant Tom Smid 1 0
1. De Toren Arnhem 1 10 16   2 3   3 3   4 2. Tim Slendebroek Sharon Tolstra 1 0
2. De Toren Arnhem 2 6 14 1     3   1 4 4 3. Haitham al Haider Jasper Zwirs
3. De Schaakmaat 2 5 10 1       2 3 4 4. Arnoud van Ginkel Jonathan Wolvers 1 0
4. Amersfoort 2 5 10       1 2 3 3 -        
5. Pallas 2 5 10   2 2   1 4     De Toren Arnhem 1 Pallas 2 3
6. Minerva 5 9 3 1 2 3       1. Justin Gunther Jan Willem Gerth van Wijk 1 0
7. Hooglands SG 4 8   0 3 1 0     4 2. Noud Lentjes Stan Lambrechts
8. De Schaakmaat 3 0 0 0 0     0   3. Steven Glasbeek Johnny Paans 1 0
4. Marcella Gunther Jop Rouwhorst 1 0
Beste score r5 gesorteerd op W/N en ΔR (Tpr-Ro). -        
  MO-Promotieklasse A Team W N Ro Tpr ΔR   De Toren Arnhem 2 De Schaakmaat 3 4 0
1. Jasper Zwirs De Schaakmaat 2 4 5 1766 1873 107 1. Mees van Osch Daan Klomp 1 0
2. Noud Lentjes De Toren Arnhem 1 4 5 1933 2026 93 2. Maurice van Eijk Marike Koekkoek 1 0
3. Robin van Ee Amersfoort 2 4 5 1860 1905 45 3. Thomas van Veelen Gerdien Springelkamp 1 0
4. Mees van Osch De Toren Arnhem 2 4 5 1894 1946 52 4. Kyra-Tiana Kers Victor Kampen 1 0
5. Jan Willem Gerth van Wijk Pallas 2 3 5 1838 1957 119
6. Thomas van Veelen De Toren Arnhem 2 3 4 1826 1770 -56 MO-Promotieklasse A; Ronde: 5; 2010-11-06
7. Remko Huzen De Schaakmaat 2 3 3 1822 1978 156   De Schaakmaat 3 Hooglands SG 0 4
8. Erwin Komrij Amersfoort 2 3 5 1753 1760 7 1. Daan Klomp Jesse Bassant 0 1
9. Stan Lambrechts Pallas 2 3 5 1760 1693 -67 2. Marike Koekkoek Tim Slendebroek 0 1
10. Steven Glasbeek De Toren Arnhem 1 3 5 1888 1736 -152 3. Gerdien Springelkamp Haitham al Haider 0 1
11. Justin Gunther De Toren Arnhem 1 2 3 2024 2146 122 4. Victor Kampen Arnoud van Ginkel 0 1
12. Kambiz Sekandar Minerva 2 5 1874 1846 -28 -        
13. Rik Suurmond Minerva 2 3 1735 1636 -99   Minerva De Toren Arnhem 2 3 1
14. Thomas Hummel Minerva 2 5 1909 1789 -120 1. Kambiz Sekandar Mees van Osch
15. Maurice van Eijk De Toren Arnhem 2 2 4 1786 1597 -189 2. Thomas Hummel Maurice van Eijk 1 0
16. Tim Slendebroek Hooglands SG 2 3 1505 1645 140 3. Wouter Lardinois Thomas van Veelen
4. Rik Suurmond Kyra-Tiana Kers 1 0
-        
  Pallas 2 Amersfoort 2 2 1
1. Jan Willem Gerth van Wijk Remy Sennema 1 0
2. Stan Lambrechts Erwin Komrij
3. Johnny Paans Robin van Ee 0 1
4. Jop Rouwhorst NO 1 0
-        
  De Schaakmaat 2 De Toren Arnhem 1 1 3
1. Tom Smid Justin Gunther 0 1
2. Sharon Tolstra Noud Lentjes 0 1
3. Jasper Zwirs Steven Glasbeek 1 0
4. Jonathan Wolvers Marcella Gunther 0 1