gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2010-2011 Midden-Oost-promotieklasse A MO-Promotieklasse A; Ronde: 7; 2010-12-18
Eindstand na 7 ronden:   Pallas 2 De Schaakmaat 3 4 0
r7 MO-Promotieklasse A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8   1. Marion Severijnen Yorgo Overweg 1 0
1. De Toren Arnhem 1 14 22   2 3 3 3 2 3 4 2. Stan Lambrechts Jonathan Wolvers 1 0
2. De Toren Arnhem 2 10 20 1   1 3 3 3 4 4 3. Johnny Paans Marike Koekkoek 1 0
3. Minerva 8 15 3   1 3 2 2 4 4. Jop Rouwhorst Tom Dubbelman 1 0
4. De Schaakmaat 2 7 14 1 1 3   2 3 4 -        
5. Pallas 2 7 14 1 2   2 4 4   De Schaakmaat 2 De Toren Arnhem 2 1 3
6. Amersfoort 2 5 13 1 2 1 1   3 3 1. Tom Smid Marcella Gunther 0 1
7. Hooglands SG 5 11 0 2 3 0 1   4 2. Remko Huzen Mees van Osch 0 1
8. De Schaakmaat 3 0 0 0 0 0 0 0   3. Sharon Tolstra Maurice van Eijk 0 1
4. Jasper Zwirs Thomas van Veelen 1 0
Beste score r7 gesorteerd op W/N en ΔR (Tpr-Ro). -        
  MO-Promotieklasse A Team W N Ro Tpr ΔR   De Toren Arnhem 1 Amersfoort 2 2 1
1. Jasper Zwirs De Schaakmaat 2 6 7 1766 1954 188 1. Jan van Dorp Remy Sennema 1 0
2. Robin van Ee Amersfoort 2 6 7 1860 2013 153 2. Justin Gunther Erwin Komrij 1 0
3. Mees van Osch De Toren Arnhem 2 6 7 1894 2042 148 3. Noud Lentjes Robin van Ee 0 1
4. Noud Lentjes De Toren Arnhem 1 5 7 1933 1920 -13 4. Noah Goldsmid Joske Ubels
5. Justin Gunther De Toren Arnhem 1 4 5 2024 2139 115 -        
6. Kambiz Sekandar Minerva 4 7 1874 1857 -17 MO-Promotieklasse A; Ronde: 6; 2010-12-18
7. Maurice van Eijk De Toren Arnhem 2 4 6 1786 1691 -95   Hooglands SG De Toren Arnhem 1 3
8. Thomas Hummel Minerva 4 7 1909 1799 -110 1. Matthijs Jansen Jan van Dorp 0 1
9. Thomas van Veelen De Toren Arnhem 2 4 6 1826 1715 -111 2. Tim Slendebroek Justin Gunther 0 1
10. Remko Huzen De Schaakmaat 2 4 5 1822 1925 103 3. Haitham al Haider Noud Lentjes 0 1
11. Stan Lambrechts Pallas 2 4 7 1760 1681 -79 4. Arnoud van Ginkel Noah Goldsmid
12. Jan Willem Gerth van Wijk Pallas 2 3 5 1838 1957 119 -        
13. Marcella Gunther De Toren Arnhem 2 3 5 1863 1907 44   Amersfoort 2 De Schaakmaat 2 1 3
14. Arnoud van Ginkel Hooglands SG 3 4 1697 1670 -27 1. Remy Sennema Tom Smid 0 1
15. Rik Suurmond Minerva 3 5 1735 1619 -116 2. Erwin Komrij Remko Huzen 0 1
16. Jan van Dorp De Toren Arnhem 1 3 3 1999 2095 96 3. Robin van Ee Sharon Tolstra 1 0
4. Joske Ubels Jasper Zwirs 0 1
-        
  De Toren Arnhem 2 Pallas 2 3
1. Marcella Gunther Marion Severijnen
2. Mees van Osch Stan Lambrechts 1 0
3. Maurice van Eijk Johnny Paans 1 0
4. Thomas van Veelen Jop Rouwhorst 1 0
-        
  De Schaakmaat 3 Minerva 0 4
1. Yorgo Overweg Kambiz Sekandar 0 1
2. Jonathan Wolvers Thomas Hummel 0 1
3. Marike Koekkoek Wouter Lardinois 0 1
4. Tom Dubbelman Rik Suurmond 0 1