3 december 2011
    C-poule 11 10 7 5 12 2 9 6 3 4 1 R Mpnt Bpnt  
1 11 Veenendaal C X   2 3   4         3   7 13  
2 10 De Toren Arnhem C2   X 2     3 3     3     7 11  
3 7 De Schaakmaat C2 2 2 X       4   3       6 11  
4 5 Het Kasteel C     X 2           4 4R 6 11  
5 12 SG Zutphen C       1 X 1   4   3     4 9  
6/7 2 De Cirkel C1 0 1     3 X     4       4 8  
6/7 9 De Schaakmaat C4   1 0       X 3     4   4 8  
8 6 DSG Pallas C         0   1 X 2     4R 3 7  
9 3 De Cirkel C2         0   2 X 2     3 5  
10 4 De Elster Toren C   1     1       1 X   4R 2 7  
11 1 A.S.V. C2     0     0       X 4R 2 4  
Veenendaal C en De Toren Arnhem C2 hebben zich geplaatst voor de
Topklasse op 4-2-2012
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
1 De Schaakmaat C2 7 13 + 6 11 = 13 24
2 Veenendaal C 6 10 + 7 13 = 13 23
3 De Toren Arnhem C2 4 10 + 7 11 = 11 21
4 Het Kasteel C 4 7 + 6 11 = 10 18
5 De Cirkel C1 5 9 + 4 8 = 9 17
6 SG Zutphen C 4 7 + 4 9 = 8 16
7 De Schaakmaat C4 3 5 + 4 8 = 7 13
8 De Schaakmaat C3 7 11 + --- --- = 7 11 uit 1 speeldag
9 DSG Pallas C 3 7 + 3 7 = 6 14
10 De Elster Toren C 3 6 + 2 7 = 5 14
11 De Cirkel C2 1 4 + 3 5 = 4 9
12 A.S.V. C2 1 4 + 2 4 = 3 8
Het Kasteel C heeft zich als 8ste team geplaatst voor de Topklasse
op 4-2-2012
Resumerend: naast A.S.V. C1, De Schaakmaat C1, De Toren Arnhem C1
(de KNSB-teams), hadden op 19 november 2011 De Schaakmaat C2 en
De Schaakmaat C3 zich geplaatst voor de Topklasse
Vandaag plaatsten zich dan ook nog Veenendaal C, De Toren Arnhem C2
en Het Kasteel C voor de Topklasse op 4 februari 2012
C - Poule
3 december 2011 in Zutphen bij SG Zutphen
Ronde 1: uitslag
A.S.V. C2 - Veenendaal C -3
De Cirkel C2 - De Cirkel C1 0-4
De Toren Arnhem C2 - De Elster Toren C 3-1
DSG Pallas C - SG Zutphen C 0-4
De Schaakmaat C4 - De Schaakmaat C2 0-4
Het Kasteel C - bye 4-0 R
Ronde 2:
De Cirkel C1 - SG Zutphen C 3-1
De Schaakmaat C2 - De Toren Arnhem C2 2-2
Veenendaal C - Het Kasteel C 3-
De Elster Toren C - De Cirkel C2 1-2
De Schaakmaat C4 - DSG Pallas C 3-1
A.S.V. C2 - bye 4-0 R
Ronde 3:
Veenendaal C - De Cirkel C1 4-0
De Cirkel C2 - De Schaakmaat C2 -3
De Toren Arnhem C2 - De Schaakmaat C4 3-1
SG Zutphen C - De Elster Toren C 3-1
Het Kasteel C - A.S.V. C2 4-0
DSG Pallas C - bye 4-0 R
Ronde 4:
De Schaakmaat C2 - Veenendaal C 2-2
De Cirkel C1 - De Toren Arnhem C2 1-3
SG Zutphen C - Het Kasteel C 1-2
DSG Pallas C - De Cirkel C2 2-2
A.S.V. C2 - De Schaakmaat C4 0-4
De Elster Toren C - bye 4-0 R