26 november 2011
    D-poule 12 8 1 9 5 6 14 7 13 16 3 4 11 15 10 2 Mpnt Bpnt
1 12 De Toren Arnhem D2 X 2 2 3       4 3           4   12 19
2 8 De Schaakmaat D2 1 X   4 3   4 4 4               10 20
3 1 A.S.V. D1 1   X 1 3         3 3         4 8 16
4 9 De Schaakmaat D3 1 0 2 X           3   4     4   8 15
5/7 5 Het Kasteel D   1 1   X 2     2     3   3     6 12
5/7 6 Mook D         2 X 1 2       2 2   3   6 12
5/7 14 De Toren Arnhem D4   0       2 X     1 1     4   4 6 12
8/10 7 DSG Pallas D 0 0       2   X   2 4     3     6 11
8/10 13 De Toren Arnhem D3 1 0     2       X 2 3 3         6 11
8/10 16 Zutphen D         3 2 2 X     3       6 11
11 3 De Cirkel D     1       3 0 1   X   2 3     5 10
12 4 De Elster Toren D       0 2     1     X 2     3 5 9
13 11 De Schaakmaat D5           2       1 2 1 X   4 4 11
14 15 Veenendaal D2         1   0 1     1     X 3 3 4 9
15 10 De Schaakmaat D4 0     0   1             3 1 X 1 2 7
16 2 A.S.V. D2     0       0         1 0 1 2 X 2 4
Lelystad is niet komen opdagen
De Toren Arnhem D2, De Schaakmaat D2 en A.S.V. D1 hebben zich geplaatst voor de
Topklasse op 11-2-2012
D - Poule
26 november 2011 in Arnhem bij De Toren Arnhem
Ronde 1: uitslag
A.S.V. D1 - A.S.V. D2 4-0
De Cirkel D - Veenendaal D2 3-1
Het Kasteel D - De Elster Toren D 3-
Mook D - De Toren Arnhem D4 1-2
Zutphen D - DSG Pallas D 2-2
De Schaakmaat D2 - De Schaakmaat D3 4-0
De Schaakmaat D4 - De Schaakmaat D5 3-
De Toren Arnhem D2 - De Toren Arnhem D3 3-1
Ronde 2:
A.S.V. D1 - Het Kasteel D 3-1
De Toren Arnhem D4 - De Schaakmaat D2 0-4
De Schaakmaat D4 - De Toren Arnhem D2 0-4
DSG Pallas D - De Cirkel D 4-0
De Schaakmaat D3 - Zutphen D 3-
De Schaakmaat D5 - Mook D 2-2
De Toren Arnhem D3 - De Elster Toren D 3-1
Veenendaal D2 - A.S.V. D2 3-1
Ronde 3:
De Schaakmaat D2 - DSG Pallas D 4-0
De Toren Arnhem D2 - A.S.V. D1 2-1
Het Kasteel D - Veenendaal D2 3-1
De Cirkel D - De Toren Arnhem D3 1-3
De Schaakmaat D3 - De Schaakmaat D4 4-0
Zutphen D - De Toren Arnhem D4 3-1
De Elster Toren D - Mook D 2-2
A.S.V. D2 - De Schaakmaat D5 0-4
Ronde 4:
De Schaakmaat D2 - De Toren Arnhem D2 1-2
A.S.V. D1 - De Schaakmaat D3 1-2
De Toren Arnhem D3 - Het Kasteel D 2-2
De Schaakmaat D5 - Zutphen D 1-3
Mook D - DSG Pallas D 2-2
Veenendaal D2 - De Schaakmaat D4 3-1
De Toren Arnhem D4 - De Cirkel D 1-3
De Elster Toren D - A.S.V. D2 3-1
Ronde 5:
De Toren Arnhem D2 - De Schaakmaat D3 3-1
Het Kasteel D - De Schaakmaat D2 1-3
Zutphen D - De Toren Arnhem D3 2-2
De Cirkel D - A.S.V. D1 1-3
DSG Pallas D - Veenendaal D2 3-1
De Schaakmaat D5 - De Elster Toren D 1-2
De Schaakmaat D4 - Mook D 1-3
A.S.V. D2 - De Toren Arnhem D4 0-4
Ronde 6:
DSG Pallas D - De Toren Arnhem D2 0-4
De Toren Arnhem D3 - De Schaakmaat D2 0-4
A.S.V. D1 - Zutphen D 3-
De Schaakmaat D3 - De Elster Toren D 4-0
Mook D - Het Kasteel D 2-2
Veenendaal D2 - De Toren Arnhem D4 0-4
De Cirkel D - De Schaakmaat D5 2-2
A.S.V. D2 - De Schaakmaat D4 2-1