5 november 2011
    E-Poule   11 7 3 10 13 6 5 8 9 2 12 4 1 bye Mpnt Bpnt
1 11 De Toren Arnhem E2   X 3 2 3 3 3       4 4       13 22
2 7 De Schaakmaat E2   1 X 3 2   4   4   4 3       11 21
3 3 Het Kasteel E   2 1 X 2 3 2 4 4             10 18
4 10 De Toren Arnhem E1   1 2 1 X     4   4   4     4 9 20
5 13 Veenendaal E   1   1   X 2       3 4 3 4   9 18
6 5 Mook E       0 0     X   2   1 4 4 4 8 15
7 6 DSG Pallas E   0 2   2 X   2 3     4     8 14
8 8 De Schaakmaat E3     0 0     1   X   1   4 4 4 6 15
9 9 De Schaakmaat E4         0   1   X 3 1   3 4 6 13
10 2 De Cirkel E   0 0     1     2 1 X     2 4 6 11
11 12 De Toren Arnhem E3   0 1   0 0   3   2   X 4     6 10
12 1 A.S.V. E           0   0 0 1 1   3 X 4 4 7
13 4 Lelystad E           1 0 0 0     0 X 1 4 2 -3
De Toren Arnhem E2, De Schaakmaat E2 en Het Kasteel E hebben zich geplaatst voor de
Topklasse op 4-2-2012
E - Poule (correcties)
5 november 2011 bij Het Kasteel in Wijchen
Ronde 2:
Veenendaal E - Lelystad E was 2-2 wordt 3-1
Ronde 3:
Lelystad E - Mook E was 1-3 wordt 0-4
Ronde 6:
A.S.V. E - Lelystad E was 1-3 wordt 3-1
Ronde 7:
Lelystad E - De Schaakmaat E3 was 1-3 wordt 0-4
A.S.V. E krijgt 5 x bordpunt in mindering
Lelystad E krijgt 6 x 3 x bordpunt in mindering
Ronde 1: uitslag
A.S.V. E - De Cirkel E 1-2
Het Kasteel E - Veenendaal E 3-1
Lelystad E - DSG Pallas E 0-4
De Toren Arnhem E3 - Mook E 3-1
De Schaakmaat E2 - De Schaakmaat E3 4-0
De Toren Arnhem E1 - De Toren Arnhem E2 1-3
De Schaakmaat E4 bye 4R
Ronde 2:
DSG Pallas E - De Schaakmaat E4 3-
De Cirkel E - De Schaakmaat E2 0-4
De Toren Arnhem E2 - De Toren Arnhem E3 4-0
De Schaakmaat E3 - Het Kasteel E 0-4
Mook E - A.S.V. E 4-0
Veenendaal E - Lelystad E 2-2
De Toren Arnhem E1 bye 4R
Ronde 3:
De Schaakmaat E2 - DSG Pallas E 4-0
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E2 2-2
De Toren Arnhem E3 - De Toren Arnhem E1 0-4
De Schaakmaat E4 - De Cirkel E 3-1
Lelystad E - Mook E 1-3
A.S.V. E - Veenendaal E 0-4
De Schaakmaat E3 bye 4R
Ronde 4:
De Toren Arnhem E2 - De Schaakmaat E2 3-1
Mook E - Het Kasteel E 0-4
De Toren Arnhem E1 - De Schaakmaat E4 4-0
DSG Pallas E - Veenendaal E 2-2
De Cirkel E - De Schaakmaat E3 2-1
Lelystad E - De Toren Arnhem E3 0-4
A.S.V. E bye 4R
Ronde 5:
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E1 2-1
DSG Pallas E - De Toren Arnhem E2 -3
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E3 3-1
Veenendaal E - De Cirkel E 3-1
De Schaakmaat E4 - Mook E 1-2
De Schaakmaat E3 - A.S.V. E 4-0
Lelystad E bye 4R
Ronde 6:
De Schaakmaat E2 - Het Kasteel E 3-1
De Toren Arnhem E2 - Veenendaal E 3-1
Mook E - De Toren Arnhem E1 0-4
De Schaakmaat E3 - DSG Pallas E 1-2
De Toren Arnhem E3 - De Schaakmaat E4 2-1
A.S.V. E - Lelystad E 1-3
De Cirkel E bye 4R
Ronde 7:
De Cirkel E - De Toren Arnhem E2 0-4
De Toren Arnhem E1 - De Schaakmaat E2 2-2
Het Kasteel E - DSG Pallas E 2-2
Veenendaal E - De Toren Arnhem E3 4-0
Lelystad E - De Schaakmaat E3 1-3
De Schaakmaat E4 - A.S.V. E 3-1
Mook E bye 4R