19 november 2011
    E-Poule   12 10 3 8 6 2 9 5 14 1 Mpnt Bpnt
1 12 De Toren Arnhem E3   X 3 2 0   4 4 4 4   11 21
2 10 De Toren Arnhem E1   1 X 3 3 2   3   3 4 R 11 20
3 3 Het Kasteel E   2 X 2 3 2   3 4   10 17
4 8 De Schaakmaat E3   4 1 X 3   3   1 4 R 8 18
5 6 DSG Pallas E     2 1 1 X 3 2 4   4 R 8 17
6 2 De Cirkel E   0   2   1 X 2 2 3 4 R 7 14
7 9 De Schaakmaat E4   0 1   2 2 X 2   4 R 6 12
8 5 Mook E   0   1   0 2 1 X 4 4 R 5 12
9 14 De Toren Arnhem E4   0 1 0 2   1   0 X 4 R 4 8
10 1 A.S.V. E     0 R   0 R 0 R 0 R 0 R 0 R 0 R X 0 R 0 R
Veenendaal E had zich afgemeld
Lelystad niet op komen dagen
Naast De Schaakmaat E1 (kampioen 2010-2011) hadden op 5 november 2011
De Toren Arnhem E2, De Schaakmaat E2 en Het Kasteel E zich geplaatst
voor de Topklasse
Vandaag plaatsten zich dan ook nog De Toren Arnhem E3, De Toren Arnhem E1,
De Schaakmaat E3 en DSG Pallas E voor de Topklasse op 4 februari 2012
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
mp bp
1 De Toren Arnhem E1 9 20 + 11 20 = 20 40
2 Het Kasteel E 10 18 + 10 17 = 20 35
3 De Toren Arnhem E3 6 10 + 11 21 = 17 31
4 DSG Pallas E 8 14 + 8 17 = 16 31
5 De Schaakmaat E3 6 15 + 8 18 = 14 33
6 Mook E 8 15 + 5 12 = 13 28
7 De Cirkel E 6 11 + 7 14 = 13 25
8 De Toren Arnhem E2 13 22 + --- --- = 13 22 uit 1 speeldag
9 De Schaakmaat E4 6 13 + 6 12 = 12 25
10 De Schaakmaat E2 11 21 + --- --- = 11 21 uit 1 speeldag
11 Veenendaal E 9 18 + --- --- = 9 18 uit 1 speeldag
12 De Toren Arnhem E4 --- --- + 4 8 = 4 8 uit 1 speeldag
13 A.S.V. E 4 7 + 0 0 = 4 7
14 Lelystad E 2 -3 + --- --- = 2 -3 uit 1 speeldag
E - Poule
19 november 2011 bij SV De Toren Arnhem in Arnhem
Ronde 1: uitslag
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E4 4-0
De Toren Arnhem E1 - De Toren Arnhem E3 1-3
De Cirkel E - DSG Pallas E 1-3
Mook E - A.S.V. E 4-0 R
De Schaakmaat E3 - De Schaakmaat E4 3-
Ronde 2:
De Toren Arnhem E3 - Mook E 4-0
DSG Pallas E - Het Kasteel E 1-3
De Toren Arnhem E4 - De Schaakmaat E3 2-1
A.S.V. E - De Toren Arnhem E1 0-4 R
De Schaakmaat E4 - De Cirkel E 2-2
Ronde 3:
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E3 2-2
De Schaakmaat E3 - DSG Pallas E 3-1
De Toren Arnhem E1 - De Toren Arnhem E4 3-1
Mook E - De Schaakmaat E4 1-2
De Cirkel E - A.S.V. E 4-0 R
Ronde 4:
De Toren Arnhem E1 - Het Kasteel E 3-
De Toren Arnhem E3 - De Schaakmaat E3 0-4
Mook E - De Cirkel E 2-2
De Schaakmaat E4 - DSG Pallas E 2-2
De Toren Arnhem E4 - A.S.V. E 4-0 R
Ronde 5:
De Schaakmaat E3 - De Toren Arnhem E1 -3
Het Kasteel E - De Cirkel E 2-2
De Toren Arnhem E4 - De Toren Arnhem E3 0-4
DSG Pallas E - Mook E 4-0
A.S.V. E - De Schaakmaat E4 0-4 R
Ronde 6:
De Schaakmaat E4 - De Toren Arnhem E1 1-3
De Cirkel E - De Toren Arnhem E3 0-4
De Schaakmaat E3 - Het Kasteel E 1-2
DSG Pallas E - A.S.V. E 4-0 R
Mook E - De Toren Arnhem E4 4-0
Ronde 7:
De Toren Arnhem E1 - DSG Pallas E 2-2
De Toren Arnhem E3 - De Schaakmaat E4 4-0
Het Kasteel E - Mook E 3-1
A.S.V. E - De Schaakmaat E3 0-4 R
De Toren Arnhem E4 - De Cirkel E 1-3