24 november 2012
    D-poule 8 10 9 5 13 11 12 3 14 1 15 2 6 4 7 R Mpnt Bpnt
1 8 De Toren Arnhem D2 X 2 3 2           2 4   4       11 18
2 10 De Schaakmaat D2 2 X 2 4   3       3   4         10 18
3 9 De Toren Arnhem D3 1 2 X   3   2 4   4             9 16
4 5 Het Kasteel D1 1 0   X   2     4   4 3         8 15
5 13 Z.S.G. D     1   X 2     3   1 3   4     7 14
6 11 De Schaakmaat D3   1   1 2 X     2   3   3       7 13
7 12 DSG Pallas D     1       X 2   1   1 4 4     6 14
8 3 A.S.V. D1     0       1 X       1   4 4 4R 6 14
9 14 Het Kasteel D2       0 1 1     X       3   4 4R 6 13
10 1 De Cirkel D 1 1 0       3     X       3   4R 6 13
11 15 De Toren Arnhem D4 0     0 3 1         X 2     4   5 10
12 2 Veenendaal D   0   1 1   2 3     2 X         5 9
13 6 Lelystad D1 0         1 0   1       X   3 4R 4 9
14 4 A.S.V. D2         0   0 0         X 3 3R 4 6
15 7 Lelystad D2               0 0   0   0 X 3R 2 3
De Toren Arnhem D2, De Schaakmaat D2 en De Toren Arnhem D3
hebben zich geplaatst voor de Topklasse op 2-2-2013
D - Poule
24 november 2012 in Deventer bij DSG Pallas
Ronde 1: uitslag
A.S.V. D2 - A.S.V. D1 0-4
Het Kasteel D2 - Het Kasteel D1 0-4
Lelystad D2 - Lelystad D1 -3
De Toren Arnhem D3 - De Toren Arnhem D2 1-3
De Schaakmaat D3 - De Schaakmaat D2 1-3
Veenendaal D - DSG Pallas D 2-1
De Toren Arnhem D4 - Z.S.G. D 3-1
De Cirkel D - 4-0R
Ronde 2:
Het Kasteel D1 - De Toren Arnhem D4 4-0
De Schaakmaat D2 - De Cirkel D 3-1
A.S.V. D1 - Veenendaal D 1-3
De Toren Arnhem D2 - Lelystad D1 4-0
DSG Pallas D - A.S.V. D2 4-0
Z.S.G. D - De Toren Arnhem D3 1-3
De Schaakmaat D3 - Het Kasteel D2 2-1
Lelystad D2 - 3-0R
Ronde 3:
De Toren Arnhem D2 - Het Kasteel D1 2-1
Veenendaal D - De Schaakmaat D2 0-4
De Cirkel D - DSG Pallas D 3-1
De Toren Arnhem D3 - A.S.V. D1 4-0
De Toren Arnhem D4 - Lelystad D2 4-0
Lelystad D1 - De Schaakmaat D3 1-3
Het Kasteel D2 - Z.S.G. D 1-3
A.S.V. D2 - 3-0R
Ronde 4:
De Schaakmaat D2 - De Toren Arnhem D2 2-2
De Cirkel D - De Toren Arnhem D3 0-4
Het Kasteel D1 - De Schaakmaat D3 2-1
De Toren Arnhem D4 - Veenendaal D 2-2
DSG Pallas D - Lelystad D1 4-0
A.S.V. D1 - Lelystad D2 4-0
Z.S.G. D - A.S.V. D2 4-0
Het Kasteel D2 - 4-0R
Ronde 5:
De Toren Arnhem D3 - De Schaakmaat D2 2-2
De Toren Arnhem D2 - De Toren Arnhem D4 4-0
Veenendaal D - Het Kasteel D1 1-3
A.S.V. D1 - DSG Pallas D 1-2
De Schaakmaat D3 - Z.S.G. D 2-2
A.S.V. D2 - De Cirkel D -3
Lelystad D2 - Het Kasteel D2 0-4
Lelystad D1 - 4-0R
Ronde 6:
De Cirkel D - De Toren Arnhem D2 1-2
Het Kasteel D1 - De Schaakmaat D2 0-4
DSG Pallas D - De Toren Arnhem D3 1-2
Z.S.G. D - Veenendaal D 3-1
De Toren Arnhem D4 - De Schaakmaat D3 1-3
Lelystad D1 - Het Kasteel D2 1-3
Lelystad D2 - A.S.V. D2 0-3
A.S.V. D1 - 4-0R