3 november 2012
    E-Poule   2 6 7 8 5 1 11 4 10 13 9 3 12 R Mpnt Bpnt
1 2 Veenendaal E1   X 2 3 3   3   4     4 3     14 22
2 6 De Toren Arnhem E1   1 X 3 3 4 3       3 3       12 21
3 7 De Toren Arnhem E2   1 1 X     2 3 4       3 4   9 18
4 8 De Schaakmaat E1   1 1   X 2 2   4   4 4       8 18
5 5 Het Kasteel E     0   2 X 1   2 2 4   3     8 15
6 1 SV De Cirkel E   1 1 2 2 2 X 3       3       8 14
7 11 Z.S.G. E       1     1 X 2     3 4 4R 7 15
8 4 A.S.V. E1   0   0 0 2   3 X         4 4R 7 13
9 10 DSG Pallas E           1   2   X 1 1 2 4 4R 6 15
10 13 De Toren Arnhem E3     1   0 0       3 X 1   4 4R 6 13
11 9 De Schaakmaat E2   0   0   1     3 2 X     4R 6 11
12 3 Veenendaal E2   1   1   1   1   2     X 3 4R 5 13
13 12 A.S.V. E2       0       0 0 0 0   1 X 4R 2 4 ###
Veenendaal E1, De Toren Arnhem E1 en De Toren Arnhem E2 hebben zich geplaatst voor de
Topklasse op 16-2-2013
### Uitslag wordt 1-0R, omdat Karl op dezelfde dag al in A.S.V. C2 heeft gespeeld.
Volgens het competitiereglement is dit niet toegestaan.
Tevens krijgt A.S.V. E2 een bordpunt in mindering
E - Poule
3 november 2012 in Arnhem bij De Toren Arnhem
Ronde 1: uitslag
SV De Cirkel E - Het Kasteel E 2-1
Veenendaal E1 - Veenendaal E2 3-1
A.S.V. E1 - A.S.V. E2 4-0
De Toren Arnhem E1 - De Toren Arnhem E2 3-1
De Schaakmaat E1 - De Schaakmaat E2 4-0
Z.S.G. E - DSG Pallas E 2-2
De Toren Arnhem E3 bye 4-0 R
Ronde 2:
De Toren Arnhem E3 - De Schaakmaat E1 0-4
SV De Cirkel E - De Toren Arnhem E1 1-3
A.S.V. E1 - Veenendaal E1 0-4
De Toren Arnhem E2 - Z.S.G. E 3-1
DSG Pallas E - De Schaakmaat E2 1-3
Het Kasteel E - Veenendaal E2 3-1
A.S.V. E2 bye 4-0 R
Ronde 3:
De Schaakmaat E1 - SV De Cirkel E 2-2
De Toren Arnhem E1 - Veenendaal E1 1-2
Het Kasteel E - A.S.V. E1 2-2
A.S.V. E2 - De Toren Arnhem E2 0-4
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E3 2-1
Veenendaal E2 - DSG Pallas E 2-2
Z.S.G. E bye 4-0 R
Ronde 4:
Veenendaal E1 - De Schaakmaat E1 3-1
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E1 -3
De Toren Arnhem E2 - A.S.V. E1 4-0
Z.S.G. E - SV De Cirkel E 1-3
De Toren Arnhem E3 - A.S.V. E2 4-0
DSG Pallas E - Het Kasteel E 1-2
Veenendaal E2 bye 4-0 R
Ronde 5:
Veenendaal E1 - De Toren Arnhem E2 3-1
De Toren Arnhem E1 - De Schaakmaat E1 3-1
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E3 4-0
SV De Cirkel E - De Schaakmaat E2 3-1
A.S.V. E1 - Z.S.G. E 3-
A.S.V. E2 - Veenendaal E2 1-3
DSG Pallas E bye 4-0 R
Ronde 6:
SV De Cirkel E - Veenendaal E1 1-3
De Toren Arnhem E1 - Het Kasteel E 4-0
Veenendaal E2 - De Toren Arnhem E2 1-3
De Schaakmaat E1 - A.S.V. E1 4-0
De Toren Arnhem E3 - DSG Pallas E 3-1
Z.S.G. E - A.S.V. E2 4-0
De Schaakmaat E2 bye 4-0 R
Ronde 7:
De Schaakmaat E2 - Veenendaal E1 0-4
De Toren Arnhem E3 - De Toren Arnhem E1 1-3
De Toren Arnhem E2 - SV De Cirkel E 2-2
Het Kasteel E - De Schaakmaat E1 2-2
Veenendaal E2 - Z.S.G. E 1-3
DSG Pallas E - A.S.V. E2 4-0
A.S.V. E1 bye 4-0 R