1 december 2012
    E-Poule   2 1 6 5 4 7 3 8 9 R Mpnt Bpnt
1 2 Veenendaal E1   X 3 4 3 3 2   4 3   13 22
2 1 SV De Cirkel E   1 X 2 2   3 3 3 4   10 18
3 6 De Schaakmaat E2   0 2 X   4 2 3   3 4R 10 17 ##
4 5 Het Kasteel E   1 2   X 1 3 3 3   4R 9 17
5 4 A.S.V. E1   1   0 3 X 2 2 4   4R 8 16
6 7 DSG Pallas E   2 1 2 1 2 X     4 4R 7 16
7 3 Veenendaal E2     1 1 2   X 2 3 4R 6 13
8 8 Z.S.G. E   0 1   1 0   2 X 4 4R 5 12
9 9 A.S.V. E2   1 0 1     0 1 0 X 4R 2 7
Naast De Schaakmaat E1 (kampioen 2011-2012) hadden op 3 november 2012
Veenendaal E1, De Toren Arnhem E1 en De Toren Arnhem E2 zich geplaatst
voor de Topklasse
Vandaag plaatsten zich dan ook nog SV De Cirkel E, De Schaakmaat E2,
Het Kasteel E en A.S.V. E1 voor de Topklasse op 16 februari 2013
Voorlopige eindstand na 2 speeldagen:
1e speeldag + 2e speeldag = Totaal
mp bp
1 Veenendaal E1 14 22 + 13 22 = 27 44
2 SV De Cirkel E 8 14 + 10 18 = 18 33
3 Het Kasteel E 8 15 + 9 17 = 17 32
4 De Schaakmaat E2 6 11 + 10 17 = 16 28
5 A.S.V. E1 7 13 + 8 16 = 15 29
6 DSG Pallas E 6 15 + 7 16 = 13 31
7 Z.S.G. E 7 15 + 5 12 = 12 27
8 De Toren Arnhem E1 12 21 + --- --- = 12 21 uit 1 speeldag
9 Veenendaal E2 3 13 + 6 13 = 9 26
10 De Toren Arnhem E2 9 18 + --- --- = 9 18 uit 1 speeldag
11 De Schaakmaat E1 8 18 + --- --- = 8 18 uit 1 speeldag
12 De Toren Arnhem E3 6 13 + --- --- = 6 13 uit 1 speeldag
13 A.S.V. E2 2 5 + 2 7 = 4 12
E - Poule
1 december 2012 in Ede bij SV De Cirkel
Ronde 1: uitslag
SV De Cirkel E - A.S.V. E2 4-0
Het Kasteel E - Veenendaal E1 1-3
Veenendaal E2 - De Schaakmaat E2 1-3
DSG Pallas E - A.S.V. E1 2-2
Z.S.G. E - bye 4-0 R
Ronde 2:
De Schaakmaat E2 - SV De Cirkel E was 3-1 wordt 2-2 ##
Veenendaal E1 - Z.S.G. E 4-0
A.S.V. E1 - Veenendaal E2 2-2
A.S.V. E2 - DSG Pallas E 0-4
Het Kasteel E - bye 4-0 R
## Uitslag gewijzigd, omdat De Schaakmaat E2 een niet sppelgerechtigde speler
had opgesteld. Tevens krijgt De Schaakmaat E2 volgens het reglement
een bordpunt in mindering.
Ronde 3:
De Schaakmaat E2 - Veenendaal E1 0-4
DSG Pallas E - Het Kasteel E 1-3
SV De Cirkel E - Veenendaal E2 3-
Z.S.G. E - A.S.V. E1 0-4
A.S.V. E2 - bye 4-0 R
Ronde 4:
Veenendaal E1 - SV De Cirkel E 3-1
A.S.V. E1 - Het Kasteel E 3-1
DSG Pallas E - De Schaakmaat E2 2-2
Z.S.G. E - A.S.V. E2 4-0
Veenendaal E2 - bye 4-0 R
Ronde 5:
A.S.V. E1 - Veenendaal E1 1-3
SV De Cirkel E - DSG Pallas E 3-1
Het Kasteel E - Z.S.G. E 3-1
Veenendaal E2 - A.S.V. E2 3-1
De Schaakmaat E2 - bye 4-0 R
Ronde 6:
A.S.V. E2 - Veenendaal E1 1-3
Het Kasteel E - SV De Cirkel E 2-2
De Schaakmaat E2 - A.S.V. E1 4-0
Z.S.G. E - Veenendaal E2 2-2
DSG Pallas E - bye 4-0 R
Ronde 7:
Veenendaal E1 - DSG Pallas E 2-2
SV De Cirkel E - Z.S.G. E 3-1
A.S.V. E2 - De Schaakmaat E2 1-3
Veenendaal E2 - Het Kasteel E 1-3
A.S.V. E1 - bye 4-0 R