OSBO-JCC E-poule op 03-11-2012
De Cirkel E - Het Kasteel E 2-1
8473366 Rowan van der Steen - 8465336 Levi Sterkendries -
8489789 Mark Bakker 8496565 Marnix van Tol 1-0
8493683 Frank van Wijngaarden 8518037 Marios Loutragotis 0-1
8507290 Jorim Laanstra - 8481825 Lobke Sterkendries 1-0
Veenendaal E1 - Veenendaal E2 3-1
8419411 Nicky Chen - 8526540 Marc van Beusekom 0-1
8478140 Luuk de Man - 8526958 Matthijs van Dodeweerd 1-0
8419422 Tony Chen - 8529202 Tuong Thanh Lam 1-0
8444106 Jeffrey Huynk - 8527607 Selina Huynk 1-0
A.S.V. E1 - A.S.V. E2 4-0
8508445 Julian van Dijk - 8528542 Gustav Ochmann 1-0
8508456 Dominick van Dijk - 8498314 Veerle van Capelleveen 1-0
8507279 Cas Hummelen - 8518081 Vincent Hoffman 1-0
8510304 Mika Bloksma - 8521183 Benjamin Bahadar 1-0
De Toren Arnhem E1 - De Toren Arnhem E2 3-1
8494871 Rembrandt Bruil - 8497170 Arthur Maters 1-0
8466436 Yacoub van der Heijden - 8464764 Shaeq Nurin 1-0
8428607 Thijmen Terpstra - 8497181 Luc Maters 1-0
8428035 Natan Pevzner - 2614 Koen van den Berg 0-1
De Schaakmaat E1 - De Schaakmaat E2 4-0
8435372 Sam Plevier - 8484036 Athithiyan Arumugam 1-0
8473410 Danio Tolic - 8527739 Karel-Jan Karels 1-0
8482342 Rik Bresters - 8491472 Vinusah Kanapathi Pillai 1-0
8426946 Catherina Hulleman - 8459594 Tobias Fennema 1-0
Z.S.G. E - DSG Pallas E 2-2
8491869 Tristan van der Schaaf - 8444876 Ruben Schreuder 0-1
8528993 Jasper Rosingh - 8501988 Jiri van den Assem 0-1
8490680 Niek Gietema - 8472046 Feike Harmsen 1-0
8490361 Nathan van Dijk - 8519093 Ludwin Kaemingk 1-0
De Toren Arnhem E3 - bye 4-0 R
De Toren Arnhem E3 - De Schaakmaat E1 0-4
8484454 Sofie van den Born - 8435372 Sam Plevier 0-1
8486533 Manon Leisink - 8473410 Danio Tolic 0-1
8524549 Lars van de Ven - 8482342 Rik Bresters 0-1
8485741 Wouter Hodzelmans - 8426946 Catherina Hulleman 0-1
De Cirkel E - De Toren Arnhem E1 1-3
8473366 Rowan van der Steen - 8494871 Rembrandt Bruil 0-1
8493683 Frank van Wijngaarden - 8466436 Yacoub van der Heijden 0-1
8489789 Mark Bakker - 8428607 Thijmen Terpstra 1-0
8507290 Jorim Laanstra - 8428035 Natan Pevzner 0-1
A.S.V. E1 - Veenendaal E1 0-4
8508445 Julian van Dijk - 8419411 Nicky Chen 0-1
8508456 Dominick van Dijk - 8478140 Luuk de Man 0-1
8507279 Cas Hummelen - 8419422 Tony Chen 0-1
8510304 Mika Bloksma - 8444106 Jeffrey Huynk 0-1
De Toren Arnhem E2 - Z.S.G. E 3-1
8497170 Arthur Maters - 8491869 Tristan van der Schaaf 1-0
8464764 Shaeq Nurin - 8528993 Jasper Rosingh 1-0
8497181 Luc Maters - 8490680 Niek Gietema 0-1
2614 Koen van den Berg - 8490361 Nathan van Dijk 1-0
DSG Pallas E - De Schaakmaat E2 1-3
8444876 Ruben Schreuder - 8484036 Athithiyan Arumugam 0-1
8501988 Jiri van den Assem - 8527739 Karel-Jan Karels 0-1
8472046 Feike Harmsen - 8491472 Vinusah Kanapathi Pillai 1-0
8519093 Ludwin Kaemingk - 8459594 Tobias Fennema 0-1
Het Kasteel E - Veenendaal E2 3-1
8465336 Levi Sterkendries - 8526540 Marc van Beusekom 1-0
8496565 Marnix van Tol - 8526958 Matthijs van Dodeweerd 0-1
8518037 Marios Loutragotis - 8529202 Tuong Thanh Lam 1-0
8481825 Lobke Sterkendries - 8527607 Selina Huynk 1-0
A.S.V. E2 - bye 4-0 R
De Schaakmaat E1 - De Cirkel E 2-2
8435372 Sam Plevier - 8489789 Mark Bakker 1-0
8473410 Danio Tolic - 8473366 Rowan van der Steen 0-1
8482342 Rik Bresters - 8493683 Frank van Wijngaarden 0-1
8426946 Catherina Hulleman - 8507290 Jorim Laanstra 1-0
De Toren Arnhem E1 - Veenendaal E1 1-2
8494871 Rembrandt Bruil - 8419411 Nicky Chen 1-0
8466436 Yacoub van der Heijden - 8478140 Luuk de Man -
8428607 Thijmen Terpstra - 8419422 Tony Chen 0-1
8428035 Natan Pevzner - 8444106 Jeffrey Huynk 0-1
Het Kasteel E - A.S.V. E1 2-2
8465336 Levi Sterkendries - 8508445 Julian van Dijk 1-0
8518037 Marios Loutragotis - 8508456 Dominick van Dijk 1-0
8496565 Marnix van Tol - 8507279 Cas Hummelen 0-1
8481825 Lobke Sterkendries - 8510304 Mika Bloksma 0-1
A.S.V. E2 - De Toren Arnhem E2 0-4
8528542 Gustav Ochmann - 8497170 Arthur Maters 0-1
8498314 Veerle van Capelleveen - 8464764 Shaeq Nurin 0-1
8518081 Vincent Hoffman - 8497181 Luc Maters 0-1
8521183 Benjamin Bahadar - 2614 Koen van den Berg 0-1
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E3 2-1
8484036 Athithiyan Arumugam - 8484454 Sofie van den Born 1-0
8527739 Karel-Jan Karels - 8486533 Manon Leisink 1-0
8459594 Tobias Fennema - 8524549 Lars van de Ven -
8518103 Nathan Roos - 8485741 Wouter Hodzelmans 0-1
Veenendaal E2 - DSG Pallas E 2-2
8526540 Marc van Beusekom - 8444876 Ruben Schreuder 0-1
8526958 Matthijs van Dodeweerd - 8501988 Jiri van den Assem 1-0
8529202 Tuong Thanh Lam - 8519104 Walter Kaemingk 0-1
8527607 Selina Huynk - 8519093 Ludwin Kaemingk 1-0
Z.S.G. E - bye 4-0 R
Veenendaal E1 - De Schaakmaat E1 3-1
8419411 Nicky Chen - 8435372 Sam Plevier 0-1
8478140 Luuk de Man - 8473410 Danio Tolic 1-0
8419422 Tony Chen - 8482342 Rik Bresters 1-0
8444106 Jeffrey Huynk - 8426946 Catherina Hulleman 1-0
De Schaakmaat E2 - De Toren Arnhem E1 -3
8484036 Athithiyan Arumugam - 8494871 Rembrandt Bruil -
8491472 Vinusah Kanapathi Pillai - 8466436 Yacoub van der Heijden 0-1
8459594 Tobias Fennema - 8428607 Thijmen Terpstra 0-1
8518103 Nathan Roos - 8428035 Natan Pevzner 0-1
De Toren Arnhem E2 - A.S.V. E1 4-0
8497170 Arthur Maters - 8508445 Julian van Dijk 1-0
8464764 Shaeq Nurin - 8507279 Cas Hummelen 1-0
8497181 Luc Maters - 8508456 Dominick van Dijk 1-0
2614 Koen van den Berg - 8510304 Mika Bloksma 1-0
Z.S.G. E - De Cirkel E 1-3
8490680 Niek Gietema - 8473366 Rowan van der Steen 0-1
8491869 Tristan van der Schaaf - 8489789 Mark Bakker 0-1
8528993 Jasper Rosingh - 8493683 Frank van Wijngaarden 1-0
8490361 Nathan van Dijk - 8507290 Jorim Laanstra 0-1
De Toren Arnhem E3 - A.S.V. E2 4-0
8484454 Sofie van den Born - 8498314 Veerle van Capelleveen 1-0
8486533 Manon Leisink - 8528542 Gustav Ochmann 1-0
8524549 Lars van de Ven - 8518081 Vincent Hoffman 1-0
8485741 Wouter Hodzelmans - 8521183 Benjamin Bahadar 1-0
DSG Pallas E - Het Kasteel E 1-2
8444876 Ruben Schreuder - 8465336 Levi Sterkendries -
8501988 Jiri van den Assem - 8518037 Marios Loutragotis 0-1
8472046 Feike Harmsen - 8496565 Marnix van Tol 1-0
8519093 Ludwin Kaemingk - 8481825 Lobke Sterkendries 0-1
Veenendaal E2 - bye 4-0 R
Veenendaal E1 - De Toren Arnhem E2 3-1
8419411 Nicky Chen - 8497170 Arthur Maters 0-1
8478140 Luuk de Man - 8464764 Shaeq Nurin 1-0
8419422 Tony Chen - 8497181 Luc Maters 1-0
8444106 Jeffrey Huynk - 2614 Koen van den Berg 1-0
De Toren Arnhem E1 - De Schaakmaat E1 3-1
8494871 Rembrandt Bruil - 8435372 Sam Plevier 1-0
8466436 Yacoub van der Heijden - 8473410 Danio Tolic 1-0
8428607 Thijmen Terpstra - 8482342 Rik Bresters 0-1
8428035 Natan Pevzner - 8426946 Catherina Hulleman 1-0
Het Kasteel E - De Toren Arnhem E3 4-0
8465336 Levi Sterkendries - 8484454 Sofie van den Born 1-0
8518037 Marios Loutragotis - 8486533 Manon Leisink 1-0
8496565 Marnix van Tol - 8524549 Lars van de Ven 1-0
8481825 Lobke Sterkendries - 8485741 Wouter Hodzelmans 1-0
De Cirkel E - De Schaakmaat E2 3-1
8473366 Rowan van der Steen - 8527739 Karel-Jan Karels 1-0
8489789 Mark Bakker - 8491472 Vinusah Kanapathi Pillai 1-0
8493683 Frank van Wijngaarden - 8459594 Tobias Fennema 0-1
8507290 Jorim Laanstra - 8518103 Nathan Roos 1-0
A.S.V. E1 Z.S.G. E 3-
8508445 Julian van Dijk 8528993 Jasper Rosingh -
8507279 Cas Hummelen 8491869 Tristan van der Schaaf 1-0
8510304 Mika Bloksma - 8490680 Niek Gietema 1-0
8508456 Dominick van Dijk - 8490361 Nathan van Dijk 1-0
A.S.V. E2 - Veenendaal E2 1-3
8521183 Benjamin Bahadar - 8526540 Marc van Beusekom 0-1
8498314 Veerle van Capelleveen - 8526958 Matthijs van Dodeweerd 0-1
8528542 Gustav Ochmann - 8529202 Tuong Thanh Lam 1-0
8518081 Vincent Hoffman - 8527607 Selina Huynk 0-1
DSG Pallas E - bye 4-0 R
De Cirkel E - Veenendaal E1 1-3
8473366 Rowan van der Steen - 8444106 Jeffrey Huynk 0-1
8489789 Mark Bakker - 8478140 Luuk de Man 0-1
8507290 Jorim Laanstra - 8419422 Tony Chen 0-1
8493683 Frank van Wijngaarden - 8419411 Nicky Chen 1-0
De Toren Arnhem E1 - Het Kasteel E 4-0
8494871 Rembrandt Bruil - 8465336 Levi Sterkendries 1-0
8466436 Yacoub van der Heijden - 8518037 Marios Loutragotis 1-0
8428607 Thijmen Terpstra - 8496565 Marnix van Tol 1-0
8428035 Natan Pevzner - 8481825 Lobke Sterkendries 1-0
Veenendaal E2 - De Toren Arnhem E2 1-3
8526540 Marc van Beusekom - 8497170 Arthur Maters 0-1
8526958 Matthijs van Dodeweerd - 8464764 Shaeq Nurin 1-0
8529202 Tuong Thanh Lam - 8497181 Luc Maters 0-1
8527607 Selina Huynk - 2614 Koen van den Berg 0-1
De Schaakmaat E1 - A.S.V. E1 4-0
8435372 Sam Plevier - 8508445 Julian van Dijk 1-0
8473410 Danio Tolic - 8510304 Mika Bloksma 1-0
8482342 Rik Bresters - 8507279 Cas Hummelen 1-0
8426946 Catherina Hulleman - 8508456 Dominick van Dijk 1-0
De Toren Arnhem E3 - DSG Pallas E 3-1
8484454 Sofie van den Born - 8444876 Ruben Schreuder 0-1
8486533 Manon Leisink - 8501988 Jiri van den Assem 1-0
8524549 Lars van de Ven - 8472046 Feike Harmsen 1-0
8485741 Wouter Hodzelmans - 8519104 Walter Kaemingk 1-0
Z.S.G. E - A.S.V. E2 4-0
8528993 Jasper Rosingh - 8521183 Benjamin Bahadar 1-0
8490680 Niek Gietema - 8498314 Veerle van Capelleveen 1-0
8491869 Tristan van der Schaaf - 8528542 Gustav Ochmann 1-0
8490361 Nathan van Dijk - 8518081 Vincent Hoffman 1-0
De Schaakmaat E2 - bye 4-0 R
De Schaakmaat E2 - Veenendaal E1 0-4
8484036 Athithiyan Arumugam - 8419411 Nicky Chen 0-1
8527739 Karel-Jan Karels - 8478140 Luuk de Man 0-1
8491472 Vinusah Kanapathi Pillai - 8419422 Tony Chen 0-1
8459594 Tobias Fennema - 8444106 Jeffrey Huynk 0-1
De Toren Arnhem E3 - De Toren Arnhem E1 1-3
8484454 Sofie van den Born - 8494871 Rembrandt Bruil 1-0
8486533 Manon Leisink - 8466436 Yacoub van der Heijden 0-1
8524549 Lars van de Ven - 8428607 Thijmen Terpstra 0-1
8485741 Wouter Hodzelmans - 8428035 Natan Pevzner 0-1
De Toren Arnhem E2 - De Cirkel E 2-2
8497170 Arthur Maters - 8473366 Rowan van der Steen 0-1
8464764 Shaeq Nurin - 8489789 Mark Bakker 1-0
8497181 Luc Maters - 8493683 Frank van Wijngaarden 0-1
2614 Koen van den Berg - 8507290 Jorim Laanstra 1-0
Het Kasteel E - De Schaakmaat E1 2-2
8465336 Levi Sterkendries - 8435372 Sam Plevier 0-1
8518037 Marios Loutragotis - 8473410 Danio Tolic 1-0
8496565 Marnix van Tol - 8482342 Rik Bresters 0-1
8481825 Lobke Sterkendries - 8426946 Catherina Hulleman 1-0
Veenendaal E2 - Z.S.G. E 1-3
8526958 Matthijs van Dodeweerd - 8528993 Jasper Rosingh 1-0
8526540 Marc van Beusekom - 8490680 Niek Gietema 0-1
8529202 Tuong Thanh Lam - 8491869 Tristan van der Schaaf 0-1
8527607 Selina Huynk - 8490361 Nathan van Dijk 0-1
DSG Pallas E - A.S.V. E2 4-0
8444876 Ruben Schreuder - 8528542 Gustav Ochmann 1-0
8501988 Jiri van den Assem - 8528553 Karl Ochmann 1-0
8472046 Feike Harmsen - 8498314 Veerle van Capelleveen 1-0
8519104 Walter Kaemingk - 8518081 Vincent Hoffman 1-0
A.S.V. E1 - bye 4-0 R ###
### Uitslag wordt 1-0R, omdat Karl op dezelfde dag al in A.S.V. C2 heeft gespeeld.
Volgens het competitiereglement is dit niet toegestaan.