gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2011-2012 Meesterklasse A Meesterklasse A; Ronde: 7; 2012-12-08
eindstand na 8 ronden: T Santpoort A1 1964 De Toren Arnhem A1 2089 ½
  Meesterklasse A Mp Bp 1. Bas Haver 2099 Mees van Osch 2169 1 0
1. Charlois Europoort A1 14 24 2. Daan Haver 2017 Thomas Beerdsen 2116 1 0
2. HMC Calder A1 13 20½ 3. Dave Looijer 1911 Noud Lentjes 2054 1 0
3. De Toren Arnhem A1 12 20½ 4. Brian Mollenkamp 1829 Rik Roelofs 2017 ½ ½
4. Santpoort A1 10 18½ -            
5. Charlois Europoort A2 9 17 T Veenendaalse SV A1 1950 De Toren Arnhem A2 1756
6. Voorschoten A1 9 15½ 1. Joost Offringa 2159 Jasper Zwirs 1838 ½ ½
7. Veenendaalse SV A1 8 18½ 2. Jan Pijkeren 1998 Catheleijne Sanders 1843 0 1
8. De Pion A1 8 17½ 3. Jorick Laan 1821 Iris Roelofs 1730 1 0
9. Zukertort Amstelveen A1 8 17 4. Maurice van Eijk 1821 Raimond Vastenhout 1611 1 0
10. Messemaker A1 8 16
11. VAS A1 7 16 Meesterklasse A; Ronde: 8; 2012-12-08
12. Minerva A1 6 11½ T HMC Calder A1 2012 Veenendaalse SV A1 1950
13. Chesscool A1 5 11 1. Lars Vereggen 2095 Joost Offringa 2159 ½ ½
14. Baarn A1 5 10½ 2. Thomas Mollema 1957 Jan Pijkeren 1998 ½ ½
15. De Toren Arnhem A2 4 11½ 3. Mischa Senders 2101 Jorick Laan 1821 1 0
16. Caļssa-Eenhoorn A1 2 10½ 4. Justin Senders 1896 Maurice van Eijk 1821 ½ ½
-            
Beste score na ronde 6 T De Toren Arnhem A1 2144 Chesscool A1 1822 ½
Meesterklasse A Team ptn uit 1. Nico Zwirs 2272 Jonathan de Kleuver 1912 1 0
1. Marco Kirana Charlois Europoort A1 7 8 2. Mees van Osch 2169 Arnoud Hendrikse 1816 1 0
2. Mischa Senders HMC Calder A1 8 3. Thomas Beerdsen 2116 Floris Schleicher 1778 1 0
3. Daan Haver Santpoort A1 6 8 4. Rik Roelofs 2017 Bart Feltman 1781 ½ ½
4. Maurice van Eijk Veenendaalse SV A1 6 8 -            
5. Cees IJzermans De Pion A1 6 8 T De Toren Arnhem A2 1756 Messemaker A1 1952 0 4
6. Thomas Beerdsen De Toren Arnhem A1 6 7 1. Jasper Zwirs 1838 Peter Ypma 2160 0 1
7. Roger Meng Charlois Europoort A1 6 8 2. Catheleijne Sanders 1843 Henk-Jan Evengroen 2155 0 1
8. Camilo Guzman VAS A1 8 3. Iris Roelofs 1730 Wouter Schonwetter 1808 0 1
9. Justin Senders HMC Calder A1 8 4. Raimond Vastenhout 1611 Bernard Evengroen 1687 0 1
10. Rik Roelofs De Toren Arnhem A1 8
11. Henk-Jan Evengroen Messemaker A1 8
12. Julian van Overdam Charlois Europoort A1 8
13. Jan van Overdam Charlois Europoort A1 8
14. Lars Vereggen HMC Calder A1 5 8
15. Hing Ting Lai Zukertort Amstelveen A1 5 8
16. Joost Offringa Veenendaalse SV A1 5 8