gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2011-2012 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 1; 2012-09-29
stand na 3 ronden:   De Schaakmaat D1 Unitas D1 1 3
r3 Meesterklasse D Mp Bp 1. Renso Steunenberg Lucas van Foreest 0 1
1. ESV D1 6 10 2. Gerhard van der Knijff Adrian Kuiper 0 1
2. Moira-Domtoren D1 6 9 3. Mick van Randtwijk Pieter van Foreest 1 0
3. VAS D1 5 8 4. Colin Wouters Tom Stomphorst 0 1
4. Paardensprong D1 5 7 -        
5. Klim-Op D1 4 9   De Toren Arnhem D1 Krimpen a/d IJssel D1 3 1
6. MSV-VSM D1 4 8 1. Geert van Hoorn Arne Pols 1 0
7. HMC Calder D1 4 8 2. Willeke Knottnerus Tom de Bruijne 1 0
8. Unitas D1 4 8 3. Geert Stradmeijer Jesse Riemens 0 1
9. Landau Axel D1 4 7 4. Donato Cattani Rens Bosschaart 1 0
10. Chesscool D1 4 7
11. De Toren Arnhem D1 4 7 Meesterklasse D; Ronde: 2; 2012-09-29
12. Spijkenisse D1 3 6   Unitas D1 De Toren Arnhem D1 3
13. De Schaakmaat D1 3 6 1. Lucas van Foreest Geert van Hoorn 1 0
14. De Pionier D1 3 5 2. Adrian Kuiper Willeke Knottnerus 1 0
15. Moira-Domtoren D2 3 5 3. Pieter van Foreest Geert Stradmeijer 1 0
16. Almelo D1 2 6 4. Tom Stomphorst Donato Cattani
17. Goes D1 2 5 -        
18. Leiderdorp D1 2 5 T Krimpen a/d IJssel D1 De Schaakmaat D1 2 2
19. Dr. Max Euwe D1 2 4 1. Arne Pols Renso Steunenberg 0 1
20. Promotie D1 2 4 2. Wiggert Pols Gerhard van der Knijff 1 0
21. VAS D2 2 2 3. Tom de Bruijne Mick van Randtwijk 0 1
22. Krimpen a/d IJssel D1 1 4 4. Jesse Riemens Colin Wouters 1 0
23. Vegtlust D1 1 4
24. Sneek D1 1 3 Meesterklasse D; Ronde: 3; 2012-09-29
25. Opsterland D1 1 2 T Dr. Max Euwe D1 De Toren Arnhem D1 0 4
1. Levi Nies Geert van Hoorn 0 1
Beste score na ronde 3 2. Nicolien Boekhoudt Willeke Knottnerus 0 1
  Meesterklasse D Team ptn uit   3. Nick Muntendam Geert Stradmeijer 0 1
1. Pascalle Monteny Spijkenisse D1 3 3 784 4. Jasper Muskee Donato Cattani 0 1
2. Niels Schelleman Landau Axel D1 3 3 909 -        
3. Eelke de Boer Paardensprong D1 3 3 1339 T Leiderdorp D1 De Schaakmaat D1 1 3
4. Ties Schalij ESV D1 3 3 1201 1. Sterre Kruijsen Renso Steunenberg 0 1
5. Branco Titus VAS D1 3 3 1198 2. Sarah van Rooden Gerhard van der Knijff 0 1
6. Sang Nguyen De Pionier D1 3 3 1562 3. Tobias Koster Mick van Randtwijk 1 0
7. Luuk Baselmans ESV D1 3 3 1415 4. Joram de Vries Colin Wouters 0 1
8. Casper Schoppen Moira-Domtoren D1 3 3 1735
9. Lucas van Foreest Unitas D1 3 3 1958
10. Alexander Janse Klim-Op D1 2 3 1129
11. Joris Kokje Moira-Domtoren D1 2 3 1259
12. Sourav Bhattacharjee ESV D1 2 3 1613
13. Donato Cattani De Toren Arnhem D1 2 3 1005
14. Wolf Mestrom Chesscool D1 2 3  
15. Liam Vrolijk Klim-Op D1 2 3 1313
16. Sebastian Halfhide Moira-Domtoren D1 2 3 1649