gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2012-2013 Meesterklasse C Meesterklasse C; Ronde: 5; 2013-11-09
stand na 6 ronden:   De Schaakmaat C1 Chesscool C1 3 1
  Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 1. Yassine Mouhdad Edwyn Mesman 1 0
1. VAS C1 10 17½ 3 4 1 2. Casper Wouters Esper van Baar 1 0
2. STB C1 10 17½ 3 1 3 4 3 3. Jonah Zijlma Feddo Koeman 0 1
3. Landau Axel C1 9 15½ 2 4. Gerhard van der Knijff Cas Koeman 1 0
4. Sliedrecht C1 9 15 4 2 3 ½ 3 -        
5. De Schaakmaat C1 8 14 4 3 ½ 3 1   Moira-Domtoren C1 Het Kasteel C1 3 1
6. Mat-ador C1 8 13½ 4 3 0 1. Casper Schoppen Dimitrios Loutragotis 1 0
7. Leiderdorp C1 7 15 4 2 2. Joris Kokje Paris Loutragotis 1 0
8. Promotie C1 7 12½ 4 0 2 3. Tim Schuttevaer Bram Rutten 0 1
9. De Paardensprong C1 6 12½ ½ 4 4. Jochem Schoppen Etienne Rutten 1 0
10. Hardenberg C1 6 12½ 4 ½ 2 2   VAS C2 De Toren Arnhem C1 1 3
11. Moira-Domtoren C1 6 12½ 2 1 1 3 2 1. Sem Amoraal Geert van Hoorn 0 1
12. De Toren Arnhem C1 6 12 0 1 3 4 2. Elias Reina Willeke Knottnerus 0 1
13. Landau Axel C2 6 11½ ½ 3 2 2 3. Sam van Pareren Robert Koprinkov 0 1
14. Sneek C1 6 11 1 3 ½ 4. Joppe Visch Cyndia Wong 1 0
15. ESV C1 5 12½ 1 4 2
16. Het Kasteel C1 5 12 1 2 1 4 Meesterklasse C; Ronde: 6; 2013-11-09
17. Chesscool C1 5 11½ 2 3 1 ½   De Schaakmaat C1 STB C1 1 3
18. Klim-Op C1 4 10½ 3 1 1 1. Yassine Mouhdad Joris Gerlagh 0 1
19. Almere C1 4 0 0 4 1 3 2. Casper Wouters Max Warmerdam 0 1
20. Caļssa-Eenhoorn C1 3 ½ 2 4 0 3. Jonah Zijlma Jasper Beukema 0 1
21. VAS C2 2 6 0 4 0 0 1 1 4. Gerhard van der Knijff Gideon Oerlemans 1 0
                        De Toren Arnhem C1 Caļssa-Eenhoorn C1 4 0
Beste score na ronde 6 1. Geert van Hoorn Niels Appelman 1 0
  MeesterKlasse C Team ptn uit 2. Willeke Knottnerus Martijn de Wit 1 0
1. Myron Roesink VAS C1 6 6 3. Robert Koprinkov Marijn Smith 1 0
2. Rupert Hoop Landau Axel C1 6 4. Cyndia Wong Klaas Jan Koedijk 1 0
3. Max Warmerdam STB C1 5 6 -        
4. Joris Gerlagh STB C1 5 6   Het Kasteel C1 Vrij 4 0
5. Siem van Dael ESV C1 5 6
6. Floris Brouwer VAS C1 6
7. Veron Roesink VAS C1 6
8. Reinier Luiten Mat-ador C1 6
9. Marijn den Hartog Sliedrecht C1 6
10. Lars van Schooten Hardenberg C1 4 6
11. Joris Kokje Moira-Domtoren C1 4 6
12. Bas de Feijter Landau Axel C1 4 6
13. Casper Wouters De Schaakmaat C1 4 6
14. Robby Kevlishvili Promotie C1 4 4
15. Jasper Beukema STB C1 4 4
16. Esper van Baar Chesscool C1 4 6