gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2012-2013 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 1; 2013-09-14
stand na 3 ronden:   De Schaakmaat D1 Vegtlust D1 3 1
r3 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 1. Renso Steunenberg Ruurd van Besouw 0 1
1. Chesscool D1 6 11 4 3 4 2. Mick van Randtwijk Koen van der Vaart 1 0
2. Klim-Op D1 6 11 4 3 3 3. Leonard van der Knijff Evelyn Bijvank 1 0
3. Klim-Op D2 5 9 4 2 3 4. Anna-Marie Hulleman Niels van der Knaap 1 0
4. De Schaakmaat D1 5 8 3 2 3 -        
5. ESV D1 4 8 4 1 3   De Toren Arnhem D1 Mat-ador D1 4 0
6. De Toren Arnhem D1 4 7 4 3 1. Rembrandt Bruil Oseb Merkon 1 0
7. HMC Calder D1 4 7 3 1 3 2. Tom van 't Hoff Rens Stigter 1 0
8. Landau Axel D1 4 7 4 2 3. Dries Wedda Arjuna Bertholee 1 0
9. SHTV D1 4 6 3 3 4. Donato Cattani Anita Merkon 1 0
10. Moira-Domtoren D1 4 5 2 3 0
11. Leiderdorp D1 3 6 3 2 1 Meesterklasse D; Ronde: 2; 2013-09-14
12. Staunton D1 3 6 2 2 2   Chesscool D1 De Toren Arnhem D1 3
13. Hardenberg D1 3 5 2 3 1. Tyro Bekedam Rembrandt Bruil
14. VAS D1 3 5 0 3 2 2. Wolf Mestrom Tom van 't Hoff 1 0
15. Moira-Domtoren D2 2 6 1 1 4 3. Vlad Omota Dries Wedda 1 0
16. Tegelse S.V. D1 2 5 0 4 1 4. Derk Kouwenhoven Donato Cattani 1 0
17. Assen D1 2 5 1 3 1 -        
18. Mat-ador D1 2 3 0 2 1   Klim-Op D2 De Schaakmaat D1 2 2
19. Chesscool D2 2 3 0 3 1. Lucas Nguyen Renso Steunenberg 1 0
20. VAS D2 1 4 1 1 2 2. Tommy Tran Mick van Randtwijk 0 1
21. Vegtlust D1 1 4 1 1 2   3. Cedric Kerkmeester Colin Wouters 0 1
22. Denk en Zet D1 1 3 0 1 2 4. Matijn Ouwerkerk Leonard van der Knijff 1 0
23. De Paardensprong D1 1 3 1 2
24. Sneek D1 0 0 0 0 0 Meesterklasse D; Ronde: 3; 2013-09-14
  De Schaakmaat D1 Hardenberg D1 3
Beste score na ronde 3 1. Renso Steunenberg Levi Nies 1 0
  Meesterklasse D Team ptn uit 2. Mick van Randtwijk Zowie Zijdemans 1 0
1. Lucas Nguyen Klim-Op D2 3 3 3. Colin Wouters Stijn Klapwijk
2. Matijn Ouwerkerk Klim-Op D2 3 3 4. Anna-Marie Hulleman Marlinde Waardenburg 1 0
3. Sebastiaan Janse Klim-Op D1 3 3 -        
4. Derk Kouwenhoven Chesscool D1 3 3   De Toren Arnhem D1 Tegelse S.V. D1 3 1
5. Jonas Hilwerda Staunton D1 3 3 1. Rembrandt Bruil Dimitri ten Have 1 0
6. Vlad Omota Chesscool D1 3 3 2. Tom van 't Hoff Rutger Steijn 1 0
7. Mick van Randtwijk De Schaakmaat D1 3 3 3. Dries Wedda Laurens Ekker 0 1
8. Liam Vrolijk Klim-Op D1 3 3 4. Donato Cattani Victor Lucas 1 0
9. Wolf Mestrom Chesscool D1 3 3
10. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 2 3
11. Alexander Rietveldt SHTV D1 2 3
12. Stijn Klapwijk Hardenberg D1 2 3
13. Rembrandt Bruil De Toren Arnhem D1 2 3
14. Robin de Rooij HMC Calder D1 2 3
15. Tyro Bekedam Chesscool D1 2 3
16. Kevin Nguyen Klim-Op D1 2 3