gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2012-2013 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 4; 2013-10-05
stand na 6 ronden:   HMC Calder D1 De Schaakmaat D1 1 3
r6 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 1. Sjoerd van Roon Renso Steunenberg 1 0
1. Klim-Op D1 12 20½ 4 4 3 2. Lars de Haas Mick van Randtwijk 0 1
2. De Toren Arnhem D1 10 16 4 ½ 3 3 3 3. Robin de Rooij Leonard van der Knijff 0 1
3. Chesscool D1 9 19 4 4 2 4 4. Tristan de Haas Anna-Marie Hulleman 0 1
4. Landau Axel D1 8 15 4 ½ 3 1 4 -        
5. De Schaakmaat D1 8 14½ 3 2 3 2 1   SHTV D1 De Toren Arnhem D1
6. HMC Calder D1 8 14½ 3 1 1 3 3 1. Cor Kanters Rembrandt Bruil 0 1
7. Klim-Op D2 7 13 4 2 3 3 0 1 2. Justus van Klaveren Tom van 't Hoff 1 0
8. SHTV D1 7 13 3 ½ 3 3 2 3. Alexander Rietveldt Dries Wedda 0 1
9. Moira-Domtoren D1 7 11½ 3 0 1 3 2 4. Joėlle Vuong Yacoub van der Heyden ½ ½
10. Assen D1 6 14 1 3 1 1 4 4
11. ESV D1 6 13½ 4 3 1 3 1 Meesterklasse D; Ronde: 5; 2013-10-05
12. Leiderdorp D1 6 12½ 2 1 2 4 0 T De Schaakmaat D1 Chesscool D1 2 2
13. Chesscool D2 6 10½ 0 3 ½ 3 1 3 1. Renso Steunenberg Tyro Bekedam 0 1
14. Staunton D1 5 11 2 2 2 2 1 2 2. Mick van Randtwijk Wolf Mestrom 0 1
15. Vegtlust D1 5 10½ 1 1 2 2 2 3. Colin Wouters Vlad Omota 1 0
16. VAS D1 5 9 0 3 2 3 1 0 4. Leonard van der Knijff Derk Kouwenhoven 1 0
17. Mat-ador D1 5 0 1 3 0 2 -        
18. Sneek D1 5 8 0 0 0 3 3 2 T De Toren Arnhem D1 Landau Axel D1 3 1
19. VAS D2 4 10 1 2 1 2 1. Rembrandt Bruil Iris Schelleman 1 0
20. Moira-Domtoren D2 4 10 1 1 4 2 2 0 2. Tom van 't Hoff Kamiel Tomme 1 0
21. Hardenberg D1 4 2 3 ½ 2 1 1   3. Dries Wedda Fardin Hematyar 1 0
22. Tegelse S.V. D1 3 9 0 4 1 1 1 2 4. Yacoub van der Heyden Griffin Dharmoputro 0 1
23. Denk en Zet D1 3 8 0 2 0 3
24. De Paardensprong D1 1 7 ½ 1 2 1 1 Meesterklasse D; Ronde: 6; 2013-10-05
  De Schaakmaat D1 Klim-Op D1 1 3
Beste score na ronde 6 1. Renso Steunenberg Kevin Nguyen 0 1
  Meesterklasse D Team ptn uit 2. Mick van Randtwijk Liam Vrolijk 1 0
1. Sebastiaan Janse Klim-Op D1 6 6 3. Colin Wouters Alexander Janse 0 1
2. Jonas Hilwerda Staunton D1 6 6 4. Anna-Marie Hulleman Sebastiaan Janse 0 1
3. Rembrandt Bruil De Toren Arnhem D1 6 -        
4. Wolf Mestrom Chesscool D1 6   Klim-Op D2 De Toren Arnhem D1 1 3
5. Kevin Nguyen Klim-Op D1 6 1. Lucas Nguyen Rembrandt Bruil 0 1
6. Jiske de Vries Assen D1 5 6 2. Tommy Tran Tom van 't Hoff 0 1
7. Ruurd van Besouw Vegtlust D1 5 6 3. Cedric Kerkmeester Dries Wedda 1 0
8. Mick van Randtwijk De Schaakmaat D1 5 6 4. Matijn Ouwerkerk Yacoub van der Heyden 0 1
9. Vlad Omota Chesscool D1 5 6
10. Tyro Bekedam Chesscool D1 6
11. Liam Vrolijk Klim-Op D1 6
12. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 4 6
13. Mark Honkoop Chesscool D2 4 6
14. Tom van 't Hoff De Toren Arnhem D1 4 6
15. Sjoerd van Roon HMC Calder D1 4 6
16. Kamiel Tomme Landau Axel D1 4 6