gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2012-2013 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 7; 2013-12-14
eindstand na 9 ronden:   Klim-Op D1 De Toren Arnhem D1 1 3
r9 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1. Kevin Nguyen Rembrandt Bruil 0 1
1. Klim-Op D1 16 28 4 3 3 2 4 3 1 4 3 2. Liam Vrolijk Tom van 't Hoff 0 1
2. Chesscool D1 15 28 4 3 4 1 2 4 3 3 3 3. Sebastiaan Janse Dries Wedda 0 1
3. De Toren Arnhem D1 14 23 4 3 2 3 3 3 3 1 4. Lucas Nguyen Yacoub van der Heyden 1 0
4. De Schaakmaat D1 12 22 3 2 3 3 2 1 1 3 3 -        
5. Landau Axel D1 11 20 4 2 3 1 4 2 2   Landau Axel D1 De Schaakmaat D1 2 1
6. HMC Calder D1 11 20 3 1 3 1 3 3 1 2 2 1. Iris Schelleman Renso Steunenberg
7. ESV D1 10 21 4 1 3 1 3 1 1 4 3 2. Kamiel Tomme Mick van Randtwijk
8. VAS D1 10 18 0 3 2 3 1 0 4 2 3 3. Annelies Vitharana Leonard van der Knijff 1 0
9. Chesscool D2 10 17 0 3 3 1 3 3 1 2 4. Fardin Hematyar Anna-Marie Hulleman
10. SHTV D1 9 18 3 3 1 3 2 3 1 1
11. Hardenberg D1 9 17 2 3 2 1 1 2 3 3 Meesterklasse D; Ronde: 8
12. Moira-Domtoren D1 9 15 2 3 0 1 3 2 2 1 T De Toren Arnhem D1 Moira-Domtoren D1 3
13. Klim-Op D2 8 18 4 2 3 3 0 1 1 2 1 1. Rembrandt Bruil Thijs Geelhoed 1 0
14. Leiderdorp D1 8 18 3 2 1 2 4 0 1 3 2. Tom van 't Hoff Jochem Schoppen 1 0
15. Assen D1 8 17 1 3 1 1 4 4 2 0 1 3. Dries Wedda Tijn Oldenburg
16. Staunton D1 8 16 2 2 2 2 1 2 2 1 2 4. Yacoub van der Heyden Douwe Terlouw 1 0
17. Vegtlust D1 8 15 1 1 2 2 2 2 2 0 3 -        
18. VAS D2 7 16 1 1 2 1 2 2 2 3 1   De Schaakmaat D1 Chesscool D2 3 1
19. Moira-Domtoren D2 6 15 1 1 4 2 2 0 4 1 1. Renso Steunenberg Gilian Honkoop 1 0
20. Tegelse S.V. D1 6 14 0 4 1 1 1 2 1 2 2 2. Mick van Randtwijk Mark Honkoop 1 0
21. Sneek D1 6 12 0 0 0 3 3 2 1 1 2 3. Colin Wouters Mihnea Vlad 1 0
22. Mat-ador D1 6 11 0 2 1 3 0 2 0 1 2   4. Leonard van der Knijff Luuk van Steenoven 0 1
23. De Paardensprong D1 5 14 1 2 1 1 1 3 3 1
24. Denk en Zet D1 4 11 0 1 2 1 0 3 0 1 2 Meesterklasse D; Ronde: 9
  De Toren Arnhem D1 De Schaakmaat D1 1 3
Beste score na ronde 9 1. Rembrandt Bruil Renso Steunenberg 0 1
  Meesterklasse D Team ptn uit 2. Tom van 't Hoff Mick van Randtwijk 0 1
1. Jonas Hilwerda Staunton D1 9 9 3. Dries Wedda Colin Wouters 0 1
2. Wolf Mestrom Chesscool D1 8 9 4. Yacoub van der Heyden Anna-Marie Hulleman 1 0
3. Sebastiaan Janse Klim-Op D1 8 9
4. Mick van Randtwijk De Schaakmaat D1 7 9
5. Vlad Omota Chesscool D1 7 9
6. Rembrandt Bruil De Toren Arnhem D1 7 9
7. Kevin Nguyen Klim-Op D1 7 9
8. Sjoerd van Roon HMC Calder D1 7 9
9. Derk Kouwenhoven Chesscool D1 7 9
10. Liam Vrolijk Klim-Op D1 6 9
11. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 6 9
12. Tom van 't Hoff De Toren Arnhem D1 6 9
13. Mark Honkoop Chesscool D2 6 9
14. Ruurd van Besouw Vegtlust D1 6 9
15. Lars de Haas HMC Calder D1 6 9
16. Stijn Klapwijk Hardenberg D1 5 6