gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Promotieklasse A Promotieklasse A; Ronde: 4; za 08 nov; KNSB rating nov 2014
stand na 5 ronden:   SHTV A1 1755 De Schaakmaat A1 1563
r5 Promotieklasse A Mp Bp   1. Stijn Gieben 2106 Yassine Mouhdad 1719 1 0
1. Spijkenisse A2 9 16 2. Twan van der Togt 2018 Casper Wouters 1619 ½ ½
2. Sneek A1 8 14 3. Thomas de Ruiter 1876 Jonah Zijlma 1556 0 1
3. De Schaakmaat A1 6 12 4. Mitchell Vuong 1020 Alain van der Velden 1358 0 1
4. Caļssa-Eenhoorn A1 6 11  
5. ASV A1 6 10½   Opsterland A1 1042 ASV A1 1546
6. SHTV A1 6 10 1. Tjeerd de Jong 1208 Bent Schleipfenbauer 1876 ½ ½
7. Het Kasteel A1 5 11½ 2. Jeldert Visser 875 NO   1 0
8. Sneek A2 4 11½ 3. Harm Jan Kootstra   Xadya van Bruxvoort 1594 0 1
9. Opsterland A1 4 8 4. Sjouke Dijkstra   Wisse Witmans 1169 0 1
10. Minerva A2 2  
12. Amersfoort A1 2 4   Het Kasteel A1 1631 Caļssa-Eenhoorn A1 1438 1 3
1. Kaz Haans 1780 Nick Manshanden 1694 1 0
Beste score na ronde 5 2. Simon van Dijk 1574 Robbert van Dijkhuizen 1545 0 1
  Promotieklasse A Team ptn uit 3. Bas Koster 1538 Niels Appelman 1451 0 1
1. Jonah Zijlma De Schaakmaat A1 4 5 4. Simon van Diepen   Rowan Louter 1061 0 1
2. Rowan Louter Caļssa-Eenhoorn A1 4 5
3. Stijn Gieben SHTV A1 4 4 Promotieklasse A; Ronde: 5; za 08 nov; KNSB rating nov 2014
4. Sylvia Fluit Sneek A1 5   Spijkenisse A2 1580 De Schaakmaat A1 1563
5. Jouke Bakker Sneek A1 5 1. Michael van der Voorden 1716 Yassine Mouhdad 1719 ½ ½
6. Casper Wouters De Schaakmaat A1 3 5 2. Ricky Schaap 1711 Casper Wouters 1619 1 0
7. Kaz Haans Het Kasteel A1 3 4 3. Villa Siu 1603 Jonah Zijlma 1556 ½ ½  
8. Ricky Schaap Spijkenisse A2 3 4       4. Antonio Garcia 1288 Alain van der Velden 1358 ½ ½
9. Robbert van Dijkhuizen Caļssa-Eenhoorn A1 3 3  
10. Michael van der Voorden Spijkenisse A2 3 4   Sneek A1 1665 ASV A1 1546 3 1
11. Wisse Witmans ASV A1 3 5 1. Jouke Bakker 2013 Bent Schleipfenbauer 1876 0 1
12. Villa Siu Spijkenisse A2 3 4 2. Selwin Keuning 1871 NO   1 0
13. Bent Schleipfenbauer ASV A1 3 5 3. Sylvia Fluit 1542 Xadya van Bruxvoort 1594 1 0
14. Selwin Keuning Sneek A1 3 5 4. Abe Algra 1234 Wisse Witmans 1169 1 0
15. Twan van der Togt SHTV A1 3 4  
16. Thomas de Ruiter SHTV A1 3 4   Minerva A2 1257 Het Kasteel A1 1631 ½
1. Reinier Luiten 1593 Kaz Haans 1780 0 1
2. Martijn Kanger 1300 Simon van Dijk 1574 0 1
3. Romee Schulte 1096 Bas Koster 1538 ½ ½
4. Wander Schmitz 1039 Simon van Diepen   0 1