gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse A Meesterklasse A; Ronde: 5; za 08 nov; KNSB rating nov 2014
stand na 6 ronden:   De Toren Arnhem A1 1882 Messemaker A1 1793 2 1
r6 Meesterklasse A Mp Bp 1 2 3 4 5 6 1. Noud Lentjes 2100 Liam Vrolijk 1897
1. STB A1 9 18 3 4 2 1 4 3 2. Jasper Zwirs 1910 Wouter Schonwetter 1846
2. HMC Calder A1 9 16 1 3 4 3 2 3 3. Jorick Laan 1823 Bernard Evengroen 1782 1 0
3. Landau A1 9 15 4 3 3 2 2 4. Malcolm Lok 1694 Mohammed Moussane 1648
4. Santpoort A1 8 14 3 3 2 1 3 2    
5. Messemaker A1 8 14 1 3 2 2 1 3   De Cirkel A1 1534 Minerva A1 1408 1 3
6. De Toren Arnhem A1 8 13 3 1 3 2 2 1 1. Cisko Loos 1733 Yorick Postema 1793
7. Moira-Domtoren A1 7 12 3 0 2 1 3 2 2. Dominic van Dijk 1604 Lars van Schooten 1386
8. Spijkenisse A1 6 14 1 1 4 4 3 3. Timon Huizinga 1265 Yannic Husers 1512 0 1
9. De Pion A1 6 10 3 1 1 2 0 2 4. Ruben de Vries   Thijs Luttikhuis 939 0 1
10. Sliedrecht A1 5 12 2 1 1 4 3    
11. Charlois/Europoort A1 5 11 1 2 2 3 1 1 Meesterklasse A; Ronde: 6; za 08 nov; KNSB rating nov 2014
12. Minerva A1 5 11 3 2 1 3 1   De Toren Arnhem A1 1882 HMC Calder A1 2120 1 3
13. HMC Calder A2 4 8 0 4 2 1 1. Noud Lentjes 2100 Mischa Senders 2265
14. Charlois/Europoort A2 3 7 4 2 1     2. Jasper Zwirs 1910 Ankit Majhi 2127
15. De Cirkel A1 2 8 1 4 0 1 1 1 3. Jorick Laan 1823 Thomas Mollema 2154 0 1
4. Malcolm Lok 1694 Justin Senders 1936 0 1
Beste score na ronde 6    
  MeesterKlasse A Team W N     De Cirkel A1 1534 Sliedrecht A1 1811 1 3
1. Thomas Mollema HMC Calder A1 5 6 1. Cisko Loos 1733 Marijn den Hartog 2053 0 1
2. Stefan Beukema STB A1 5 6 2. Dominic van Dijk 1604 Adrian Mensing 1796 1 0
3. Joris Gerlagh STB A1 5 6 3. Timon Huizinga 1265 Andrew Mensing 1862 0 1
4. Bas Haver Santpoort A1 4 6 4. Ruben de Vries   Jorik Klein 1533 0 1
5. Max Warmerdam STB A1 4 6
6. Wim Laurens Gravemaker Santpoort A1 4 6
7. Lydia Dubbeldam Landau A1 4 6
8. Casper Schoppen Moira-Domtoren A1 4 6
9. Bernard Evengroen Messemaker A1 4 6
10. Erwin Kalle STB A1 4 6
11. Ulvi Sadikhov Landau A1 4 4
12. Mischa Senders HMC Calder A1 4 6
13. Tibo Maes Landau A1 3 6
14. Yannic Husers Minerva A1 3 6
15. Alik Tikranian De Pion A1 3 6
16. Wouter Schonwetter Messemaker A1 3 6