gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse C Meesterklasse C; Ronde: 3; za 04 okt; KNSB rating aug 2014
stand na 4 ronden:   Hardenberg C1 1406 Het Kasteel C1 1132 3
r4 Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4 1. Simon Elgersma 1922 NO   1 0
1. Klim-Op C1 8 15 4 4 3 4 2. Feline Waardenburg 1329 Bram Rutten 1457
2. Landau C1 6 12 4 1 4 3 3. Stijn Klapwijk 1355 Stein van Tol   1 0
3. SHTV C1 6 10 2 2 2 3 4. Marlinde Waardenburg 1016 Adar Zeren 807 1 0
4. STB C1 6 9 2 2 1 3    
5. Assen C1 5 10 2 4 1 2   De Toren Arnhem C1 1456 Landau C1 1526 0 4
6. Hardenberg C1 5 9 2 2 3 1 1. Geert van Hoorn 1777 Xander Pauwels 1794 0 1
7. Almere C1 5 7 2 2 2 0 2. Rembrandt Bruil 1415 Iris Schelleman 1599 0 1
8. Promotie C1 4 9 1 3 1 3 3. Willeke Knottnerus 1385 Bas van Doren 1264 0 1
9. Kennemer Combinatie C1 4 9 2 1 4 1 4. Robert Koprinkov 1248 Niels Schelleman 1448 0 1
10. Het Kasteel C1 4 7 3 2    
11. Moira-Domtoren C1 4 7 2 2 2 Meesterklasse C; Ronde: 4; za 04 okt; KNSB rating aug 2014
12. VAS C1 3 8 1 2 1 4   Het Kasteel C1 1132 SHTV C1 1469 3
13. De Pionier C1 3 6 0 1 2 2 1. NO   Cor Kanters 1693 0 1
14. Vegtlust C1 3 5 2 0 3 2. Bram Rutten 1457 Justus van Klaveren 1475
15. Leiderdorp C1 2 7 0 1 4 1 3. Stein van Tol   Alexander Rietveldt   0 1
16. VAS C2 2 5 1 2 0 1 4. Adar Zeren 807 Thomas Luk 1240 0 1
17. De Toren Arnhem C1 2 4 3 0 0 1  
18. Denk en Zet C1 0 2 1 1 0 0   Assen C1 1135 De Toren Arnhem C1 1456 2 1
1. Tycho Bruggink 1428 Geert van Hoorn 1777 0 1
Beste score na ronde 4 2. Jesper Post 966 Rembrandt Bruil 1415
  MeesterKlasse A Team W N       3. Vincent Richtering blenken Raaijen 1012 Willeke Knottnerus 1385 1 0
1. Arne Pols Klim-Op C1 4 4 4. Abedin Heij   Robert Koprinkov 1248 1 0
2. Wiggert Pols Klim-Op C1 4 4  
3. Bas van Doren Landau C1 3 4
4. Jasper Beukema STB C1 3 4
5. Alexander Rietveldt SHTV C1 3 4
6. Simon Elgersma Hardenberg C1 3 4
7. Cor Kanters SHTV C1 3 4
8. Torsten van Ham Promotie C1 3 4
9. Ting Ting Lu Klim-Op C1 3 3
10. Niels Schelleman Landau C1 3 4
11. Joppe Visch VAS C1 3 4
12. Xander Pauwels Landau C1 3 4
13. Iris Schelleman Landau C1 3 4
14. Robin Reichardt Moira-Domtoren C1 3 4
15. Abedin Heij Assen C1 3 4
16. Thijs de Bock STB C1 3 4