gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse C Meesterklasse C; Ronde: 5; za 08 nov; KNSB rating nov 2014
eindstand na 8 ronden: Meesterklasse C; Ronde: 7; za 29 nov; KNSB rating nov 2014
r8 Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8   Almere C1 914 De Toren Arnhem C1 1470 2 2
1. Klim-Op C1 15 26 4 4 3 4 2 3 2 4 1. Daniel Kutchoukov 1140 Geert van Hoorn 1777 1 0
2. Landau C1 13 26 4 1 4 3 2 3 4 4 2. Julia de Roo 943 NO   1 0
3. STB C1 12 19 2 2 1 3 1 3 3 3 3. Jessie Mang   Willeke Knottnerus 1385 0 1
4. Kennemer Combinatie C1 9 18 2 1 4 1 3 2 1 3 4. Kavya Raulji 659 Robert Koprinkov 1248 0 1
5. Hardenberg C1 9 17 2 2 3 1 2 2 1 3  
6. Promotie C1 8 18 1 3 1 3 1 1 3 2   Vegtlust C1 824 Het Kasteel C1 1161 2 2
7. Het Kasteel C1 8 16* 3 2 4 1 2 2 1. Ruurd van Besouw 924 Paris Loutragotis 1555
8. Vegtlust C1 8 16 2 0 3 4 1 2 3 2. Niels van der Knaap 882 Bram Rutten 1457 1 0
9. Assen C1 8 15** 2 4 1 2 2 2 0 3. Wayan Prins   Stein van Tol  
10. Moira-Domtoren C1 8 15 2 2 2 2 0 1 4 4. Evelyn Bijvank 667 Marios Loutragotis 471 0 1
11. SHTV C1 8 14 2 2 2 3 2 1 0 1  
12. Almere C1 8 13 2 2 2 0 0 4 2 0 Meesterklasse C; Ronde: 8; za 29 nov; KNSB rating nov 2014
13. VAS C1 7 17 1 2 1 4 1 3 4 1   De Toren Arnhem C1 1470 STB C1 1677 1 3
14. De Toren Arnhem C1 7 14 3 0 0 1 4 3 2 1 1. Geert van Hoorn 1777 Jasper Beukema 1817 1 0
15. Leiderdorp C1 6 14 0 1 4 1 2 3 0 2 2. NO   Siem van Dael 1598 0 1
16. De Pionier C1 5 12 0 1 2 2 0 1 4 1 3. Willeke Knottnerus 1385 Daniel Dardha 1616 0 1
17. VAS C2 4 10 1 2 0 1 2 2 4. Robert Koprinkov 1248 Thijs de Bock   0 1
18. Denk en Zet C1 1 4 1 1 0 0 0 2 0 0  
  Leiderdorp C1 1226 Het Kasteel C1 1161 2 2
Beste score na ronde 8 1. Sterre Kruijsen 1353 Paris Loutragotis 1555 0 1
  MeesterKlasse A Team W N               2. Sarah van Rooden 1308 Bram Rutten 1457 0 1
1. Bas van Doren Landau C1 7 8 3. Tobias Koster 1147 Stein van Tol   1 0
2. Niels Schelleman Landau C1 7 8 4. Bauke Schenkelaars 1095 Marios Loutragotis 471 1 0
3. Kevin Nguyen Klim-Op C1 7 8  
4. Jasper Beukema STB C1 6 8
5. Iris Schelleman Landau C1 6 8
6. Yestin van Haaren Promotie C1 6 6
7. Simon Elgersma Hardenberg C1 6 8
8. Arne Pols Klim-Op C1 6 8
9. Branco Titus VAS C1 5 8
10. Jakob Kaiser Kennemer Combinatie C1 5 6
11. Wiggert Pols Klim-Op C1 5 7
12. Bram Rutten Het Kasteel C1 5 8
13. Ting Ting Lu Klim-Op C1 5 5
14. Joppe Visch VAS C1 5 8
15. Alexander Rietveldt SHTV C1 5 8
16. Abedin Heij Assen C1 5 8