gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 1; za 13 sep; Jeugd rating aug 2014
stand na 3 ronden:   Kennemer Combinatie D1 1349 De Toren Arnhem D2 819 3 1
3 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 1. Derk Kouwenhoven 1618 Yacoub van der Heyden 872 1 0
1. De Paardensprong D1 6 11 4 3 4 2. Maarten Hoeneveld 1597 Daniel Kalantary 791 1 0
2. De Schaakmaat D1 6 3. Gilian Honkoop 1483 Andre Mgdesian 824 1 0
3. Moira-Domtoren D1 5 8 2 3 3 4. Jonathan Snippe 698 Isar Bonthuis 788 0 1
4. VAS D1 4 3 4  
5. HMC Calder D1 4 4 3   Landau D1 854 De Schaakmaat D1 1542 ½
6. VAS D2 4 8 2 4 2 1. Annelies Vitharana 1257 Mick van Randtwijk 1732 0 1
7. Klim-Op D1 4 4 0 2. Fardin Hematyar 1121 Renso Steunenberg 1459 0 1
8. Staunton D1 4 7 2 3 2 3. Martijn Schelleman 750 Gabriėl Krouwel 1643 ½ ½
9. Leiderdorp D1 4 7 3 1 3 4. Anna Vervaeck 286 Colin Wouters 1334 0 1
10. Kennemer Combinatie D1 4 7 3 4 0  
11. Promotie D1 3 7 4 1 2   HMC Calder D1 1138 Veenendaal D1 684 4 0
12. De Toren Arnhem D1 3 7 2 4 1 1. Sjoerd van Roon 1703 Frank Hoijtink   1 0
13. Mat-ador D1 3 6 3 1 2 2. Jesse Allaart 1154 Nicky Chen 752 1 0
14. De Toren Arnhem D2 3 1 2 3. Tristan de Haas 955 Matthijs van Dodeweerd 614 1 0
15. Denk en Zet D1 3 5 2 0 3 4. Bjorn Nabuurs 740 Tony Chen 685 1 0
16. HMC Calder D2 2 4 0 3 1  
17. Veenendaal D1 2 4 0 1 3   De Toren Arnhem D1 1206 VAS D2 838 2 2
18. Landau D1 2 4 ½ 3 ½ 1. Dries Wedda 1405 Boris Nienkemper 771 1 0
19. Opsterland D1 2 3 0 3 0 2. Tom van 't Hoff 1290 Leon Reina 939 1 0
20. Eindhovense SV D1 1 4 1 1 2 3. Anna Martinez 1116 Matteo van Cleef 877 0 1
21. Hoogland D1 1 4 1 1 2 4. Arthur Maters 1012 Loran Sahin 767 0 1
22. Kennemer Combinatie D2 1 2 0  
23. Caļssa-Eenhoorn D1 1 3 0 2 1 Meesterklasse D; Ronde: 2; za 13 sep; Jeugd rating aug 2014
24. Spijkenisse D1 0 3 1 1 1   De Schaakmaat D1 1542 VAS D1 1240
1. Mick van Randtwijk 1732 Job Emans 1321 ½ ½
Beste score na ronde 3   2. Renso Steunenberg 1459 Khoi Pham 1367 1 0
  MeesterKlasse A Team W N   3. Gabriėl Krouwel 1643 Raf Amoraal 1069 0 1
1. Yichen Han Eindhovense SV D1 3 3 4. Colin Wouters 1334 Milan Varnica 1201 1 0
2. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 3 3    
3. Raf Amoraal VAS D1 3 3   Denk en Zet D1 598 De Toren Arnhem D1 1206 0 4
4. Thijmen Nawijn Staunton D1 3 3 1. David Chen 722 Dries Wedda 1405 0 1
5. Loran Sahin VAS D2 3 3 2. Nicolas Flikweert 644 Tom van 't Hoff 1290 0 1
6. Kylian Bijvank Moira-Domtoren D1 3 3 3. Eduard van den Berge 564 Anna Martinez 1116 0 1
7. Sjoerd van Roon HMC Calder D1 3 3 4. Laurens van den Berge 463 Arthur Maters 1012 0 1
8. Eelke de Boer De Paardensprong D1 3 3    
9. Silvan Heijnen De Paardensprong D1 3 3   De Toren Arnhem D2 819 Caļssa-Eenhoorn D1 605 2 2
10. Ilse Geene Promotie D1 3 3 1. Yacoub van der Heyden 872 Kevin Franssen 1124 0 1
11. Colin Wouters De Schaakmaat D1 3 3 2. Daniel Kalantary 791 Teun van Rossum 884 1 0
12. Jonas Hilwerda Staunton D1 3 3 3. Andre Mgdesian 824 David Verweij 133 0 1
13. Jesse Allaart HMC Calder D1 3 4. Isar Bonthuis 788 Colin Laan 279 1 0
14. Tom van 't Hoff De Toren Arnhem D1 3    
15. Renso Steunenberg De Schaakmaat D1 3   Veenendaal D1 744 HMC Calder D2 588 1 3
16. Onno Elgersma Mat-ador D1 3 1. Frank Hoijtink   Koen Langerak 676 0 1
2. Luuk de Man 932 Janne Allaart 640 1 0
3. Matthijs van Dodeweerd 614 Niels van Roon 404 0 1
4. Tony Chen 685 Anouk Knuvers 634 0 1
   
Meesterklasse D; Ronde: 3; za 13 sep; Jeugd rating aug 2014
  HMC Calder D1 1138 De Schaakmaat D1 1542
1. Sjoerd van Roon 1703 Mick van Randtwijk 1732 1 0
2. Jesse Allaart 1154 Renso Steunenberg 1459 ½ ½
3. Tristan de Haas 955 Gabriėl Krouwel 1643 0 1
4. Bjorn Nabuurs 740 Colin Wouters 1334 0 1
   
  De Toren Arnhem D1 1206 Moira-Domtoren D1 1263 1 3
1. Dries Wedda 1405 Thijs Geelhoed 1418 0 1
2. Tom van 't Hoff 1290 Oele Dijkhuis 1430 ½ ½
3. Anna Martinez 1116 Tijn Oldenburg 1183 ½ ½
4. Arthur Maters 1012 Kylian Bijvank 1021 0 1
  Kennemer Combinatie D2 654 De Toren Arnhem D2 819
1. Casper Venlet 808 Yacoub van der Heyden 872 0 1
2. Jonathan Snippe 698 Daniel Kalantary 791 0 1
3. Stella Honkoop 673 Andre Mgdesian 824 ½ ½
4. Tristan Duijn 439 Isar Bonthuis 788 1 0
   
  Spijkenisse D1 838 Veenendaal D1 744 1 3
1. Vinh Nguyen Quang 1075 Frank Hoijtink   0 1
2. Sam Vermeer 1000 Luuk de Man 932 0 1
3. Luka van Kuik 587 Matthijs van Dodeweerd 614 0 1
4. Luca van den Broeck 692 Tony Chen 685 1 0