gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 4; za 04 okt; Jeugd rating aug 2014
stand na 6 ronden:   De Paardensprong D1 1376 De Schaakmaat D1 1542 2 2
r6 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 1. Eelke de Boer 1725 Mick van Randtwijk 1732 0 1
1. De Schaakmaat D1 11 16 2 3 2. Thijmen Bourgonjen 1401 Renso Steunenberg 1459 1 0
2. VAS D1 9 17 3 4 2 3 3. Lodewijk van Vliet 1199 Gabriël Krouwel 1643 0 1
3. De Paardensprong D1 9 17 4 3 4 2 2 2 4. Silvan Heijnen 1178 Colin Wouters 1334 1 0
4. Kennemer Combinatie D1 8 14½ 3 4 0 3 1  
5. Moira-Domtoren D1 8 14 2 3 3 1 3 2   Promotie D1 882 De Toren Arnhem D1 1206 ½
6. Staunton D1 7 13½ 2 3 2 3 2 1. Sam van Dongen 1182 Dries Wedda 1405 ½ ½
7. Promotie D1 7 13½ 4 1 2 ½ 2. Ming Dao Calje 830 Tom van 't Hoff 1290 0 1
8. Leiderdorp D1 7 13 3 1 3 2 3. Johan Heskes 843 Anna Martinez 1116 0 1
9. Veenendaal D1 7 12½ 0 1 3 2 4 4. Arthur de Dappere 671 Arthur Maters 1012 0 1
10. Klim-Op D1 7 12½ 4 0 ½ 2  
11. De Toren Arnhem D1 6 14 2 4 1 2   De Toren Arnhem D2 752 Mat-ador D1 778 2 2
12. HMC Calder D1 6 13½ 4 3 1 1 3 1. Daniel Kalantary 791 Eva Zijdemans 740 1 0
13. VAS D2 6 12½ 2 4 2 3 ½ 1 2. Andre Mgdesian 824 Onno Elgersma   0 1
14. Mat-ador D1 6 12 3 1 2 2 2 2 3. Sara Martinez 722 Arjuna Bertholee 895 0 1
15. HMC Calder D2 6 10½ 0 3 1 2 2 4. Ilan van der Zand 670 Chantal van Schooten 698 1 0
16. Landau D1 5 10½ ½ 3 ½ 3 2  
17. Denk en Zet D1 5 9 2 0 3 1 0 3 T Veenendaal D1 766 Kennemer Combinatie D2 672 2 2
18. Opsterland D1 5 9 0 3 0 2 1. Frank Hoijtink   NO   1 0
19. Hoogland D1 4 1 1 2 3 ½ 2 2. Luuk de Man 932 Casper Venlet 808 0 1
20. De Toren Arnhem D2 4 1 2 2 1 1 3. Nicky Chen 752 Tristan Duijn 439 1 0
21. Eindhovense SV D1 3 1 1 2 3 1 4. Matthijs van Dodeweerd 614 Mihnea Vlad 769 0 1
22. Kennemer Combinatie D2 3 9 2 0 2 2  
23. Caïssa-Eenhoorn D1 3 8 0 2 1 1 2 2 Meesterklasse D; Ronde: 5; za 04 okt; Jeugd rating aug 2014
24. Spijkenisse D1 2 8 1 1 1 1 2 2   De Schaakmaat D1 1542 Leiderdorp D1 1256
1. Mick van Randtwijk 1732 Quinten Salomons 1545 ½ ½
Beste score na ronde 6         2. Renso Steunenberg 1459 Ivan Kroetkov 1267 0 1
  MeesterKlasse A Team W N   3. Gabriël Krouwel 1643 Lucas Schädler 1157 1 0
1. Sjoerd van Roon HMC Calder D1 6 6 4. Colin Wouters 1334 David Koster 1054 1 0
2. Jonas Hilwerda Staunton D1 6 6    
3. Thijmen Nawijn Staunton D1 6   De Toren Arnhem D1 1206 Klim-Op D1 1213
4. Khoi Pham VAS D1 5 6 1. Dries Wedda 1405 Sebastiaan Janse 1467 1 0
5. Derk Kouwenhoven Kennemer Combinatie D1 5 6 2. Tom van 't Hoff 1290 Lucas Nguyen 1323 0 1
6. Eelke de Boer De Paardensprong D1 5 6 3. Anna Martinez 1116 Tommy Tran 1112 ½ ½
7. Silvan Heijnen De Paardensprong D1 5 6 4. Arthur Maters 1012 Liqin Lu 949 0 1
8. Milan Varnica VAS D1 5 6    
9. Colin Wouters De Schaakmaat D1 5 6   Staunton D1 1211 De Toren Arnhem D2 752 3 1
10. Dries Wedda De Toren Arnhem D1 6 1. Jonas Hilwerda 1738 Daniel Kalantary 791 1 0
11. Tom van 't Hoff De Toren Arnhem D1 6 2. Luca Petrelli 874 Andre Mgdesian 824 1 0
12. Oele Dijkhuis Moira-Domtoren D1 6 3. Thijmen Nawijn 1022 Sara Martinez 722 1 0
13. Gabriël Krouwel De Schaakmaat D1 6 4. Oscar Hoppen   Ilan van der Zand 670 0 1
14. Janne Allaart HMC Calder D2 4 6    
15. Loran Sahin VAS D2 4 6   Denk en Zet D1 598 Veenendaal D1 790 0 4
16. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 4 6 1. David Chen 722 Frank Hoijtink   0 1
2. Nicolas Flikweert 644 Luuk de Man 932 0 1
3. Eduard van den Berge 564 Nicky Chen 752 0 1
4. Laurens van den Berge 463 Tony Chen 685 0 1
   
Meesterklasse D; Ronde: 6; za 04 okt; Jeugd rating aug 2014
  De Schaakmaat D1 1542 Kennemer Combinatie D1 1288 3 1
1. Mick van Randtwijk 1732 Derk Kouwenhoven 1618 0 1
2. Renso Steunenberg 1459 Maarten Hoeneveld 1597 1 0
3. Gabriël Krouwel 1643 Luuk van Steenoven 1130 1 0
4. Colin Wouters 1334 Casper Venlet 808 1 0
   
  Leiderdorp D1 1256 De Toren Arnhem D1 1206 2 2
1. Quinten Salomons 1545 Dries Wedda 1405 0 1
2. Ivan Kroetkov 1267 Tom van 't Hoff 1290 0 1
3. Lucas Schädler 1157 Anna Martinez 1116 1 0
4. David Koster 1054 Arthur Maters 1012 1 0