gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2013-2014 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 7; za 29 nov; Jeugd rating nov 2014
eindstand na 9 ronden:   Moira-Domtoren D1 1277 De Schaakmaat D1 1542 ½
r9 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1. Thijs Geelhoed 1418 Mick van Randtwijk 1732 0 1
1. De Schaakmaat D1 17 27½ 2 3 4 4 2. Oele Dijkhuis 1430 Renso Steunenberg 1459 ½ ½
2. De Paardensprong D1 14 26 4 3 4 2 2 2 3 2 4 3. Jochem Schoppen 1238 Gabriėl Krouwel 1643 0 1
3. Kennemer Combinatie D1 13 23 3 4 0 3 1 2 3 4. Kylian Bijvank 1021 Colin Wouters 1334 0 1
4. VAS D1 12 23 3 4 2 3 2 3 1  
5. Moira-Domtoren D1 12 21 2 3 3 1 3 2 ½ 3   Staunton D1 1211 Veenendaal D1 790 2 2
6. De Toren Arnhem D1 11 23 2 4 1 2 4 2 3 1. Jonas Hilwerda 1738 Frank Hoijtink   1 0
7. HMC Calder D1 9 19½ 4 3 1 1 3 2 2. Luca Petrelli 874 Luuk de Man 932 0 1
8. Staunton D1 9 18½ 2 3 2 3 2 2 1 2 3. Thijmen Nawijn 1022 Nicky Chen 752 1 0
9. Leiderdorp D1 9 18 3 1 3 2 ½ 4 ½ 4. Vincent Tebbens   Tony Chen 685 0 1
10. Promotie D1 9 17½* 4 1 2 ½ 1 3 0  
11. Mat-ador D1 9 17½ 3 1 2 2 2 2 0 2   De Toren Arnhem D1 1206 Mat-ador D1 747 4 0
12. De Toren Arnhem D2 9 17 1 2 2 1 1 2 3 1. Dries Wedda 1405 Onno Elgersma   1 0
13. Landau D1 9 16½ ½ 3 ½ 3 2 0 2. Tom van 't Hoff 1290 Arjuna Bertholee 895 1 0
14. Klim-Op D1 9 16 4 0 ½ 2 0 0 3. Anna Martinez 1116 Chantal van Schooten 698 1 0
15. VAS D2 8 17 2 4 2 3 ½ 1 3 ½ 1 4. Arthur Maters 1012 Selma Bertholee 649 1 0
16. Veenendaal D1 8 16½ 0 1 3 2 4 2 1 1  
17. Opsterland D1 8 15* 0 3 0 2 2   De Toren Arnhem D2 819 Hoogland D1 774 2 2
18. Denk en Zet D1 8 15 2 0 3 1 0 3 2 1 3 1. Yacoub van der Heyden 872 Tim Grutter 1090 0 1
19. Hoogland D1 7 14½ 1 1 2 3 ½ 2 2 ½ 2. Daniel Kalantary 791 Robbin van den Ham 804 0 1
20. Kennemer Combinatie D2 6 15 2 0 2 2 2 3. Andre Mgdesian 824 Ignace Konig 690 1 0
21. HMC Calder D2 6 13 0 3 1 2 2 1 1 ½ 4. Isar Bonthuis 788 Jorg Bakker 514 1 0
22. Eindhovense SV D1 5 15 1 1 2 3 1 2 2  
23. Caļssa-Eenhoorn D1 5 14 0 2 1 1 2 2 3 Meesterklasse D; Ronde: 8; za 29 nov; Jeugd rating nov 2014
24. Spijkenisse D1 4 13 1 1 1 1 2 2 2 2 1   Klim-Op D1 1227 De Schaakmaat D1 1542 0 4
1. Sebastiaan Janse 1467 Mick van Randtwijk 1732 0 1
Beste score na ronde 9               2. Lucas Nguyen 1323 Renso Steunenberg 1459 0 1
  MeesterKlasse A Team W N   3. Tommy Tran 1112 Gabriėl Krouwel 1643 0 1
1. Jonas Hilwerda Staunton D1 9 9 4. Tobias Lipschart 1005 Colin Wouters 1334 0 1
2. Eelke de Boer De Paardensprong D1 8 9  
3. Colin Wouters De Schaakmaat D1 8 9   De Paardensprong D1 1376 De Toren Arnhem D1 1206 2 2
4. Thijmen Nawijn Staunton D1 9 1. Eelke de Boer 1725 Dries Wedda 1405 1 0
5. Gabriėl Krouwel De Schaakmaat D1 9 2. Thijmen Bourgonjen 1401 Tom van 't Hoff 1290 1 0
6. Khoi Pham VAS D1 7 9 3. Lodewijk van Vliet 1199 Anna Martinez 1116 0 1
7. Silvan Heijnen De Paardensprong D1 7 9 4. Silvan Heijnen 1178 Arthur Maters 1012 0 1
8. Derk Kouwenhoven Kennemer Combinatie D1 9  
9. Dries Wedda De Toren Arnhem D1 9   Veenendaal D1 744 VAS D1 1240 1 3
10. Oele Dijkhuis Moira-Domtoren D1 9 1. Frank Hoijtink   Job Emans 1321 0 1
11. Laurens van den Berge Denk en Zet D1 6 9 2. Luuk de Man 932 Khoi Pham 1367 0 1
12. Luuk van Steenoven Kennemer Combinatie D1 6 8 3. Matthijs van Dodeweerd 614 Raf Amoraal 1069 0 1
13. Lodewijk van Vliet De Paardensprong D1 6 9 4. Tony Chen 685 Milan Varnica 1201 1 0
14. Sjoerd van Roon HMC Calder D1 6 6  
15. Chantal van Schooten Mat-ador D1 6 9   Eindhovense SV D1 508 De Toren Arnhem D2 819
16. Tim Grutter Hoogland D1 6 9 1. Judah Lit 834 Yacoub van der Heyden 872 ½ ½
2. Alexander Rutten 625 Daniel Kalantary 791 1 0
3. Janna Potters 334 Andre Mgdesian 824 0 1
4. Sebert Potters 240 Isar Bonthuis 788 0 1
 
Meesterklasse D; Ronde: 9; za 29 nov; Jeugd rating nov 2014
  De Schaakmaat D1 1542 Promotie D1 1071 4 0
1. Mick van Randtwijk 1732 Sam van Dongen 1182 1 0
2. Renso Steunenberg 1459 Bram Albertus 1160 1 0
3. Gabriėl Krouwel 1643 Ilse Geene 1100 1 0
4. Colin Wouters 1334 Johan Heskes 843 1 0
 
  De Toren Arnhem D1 1206 Veenendaal D1 766 3 1
1. Dries Wedda 1405 Frank Hoijtink   1 0
2. Tom van 't Hoff 1290 Luuk de Man 932 0 1
3. Anna Martinez 1116 Nicky Chen 752 1 0
4. Arthur Maters 1012 Matthijs van Dodeweerd 614 1 0
 
  De Toren Arnhem D2 819 VAS D2 725 3 1
1. Yacoub van der Heyden 872 Boris Nienkemper 771 1 0
2. Daniel Kalantary 791 Leon Reina 939 0 1
3. Andre Mgdesian 824 Ilya Claassen 605 1 0
4. Isar Bonthuis 788 Aadi Patwardhan 584 1 0