gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2015-2016 Meesterklasse A Meesterklasse A; Ronde: 1; za 10 sep; KNSB rating aug 2016
stand na 2 ronden:   De Schaakmaat A1 1903 ASV A1 1803
r2 Meesterklasse A Mp Bp 1 2 1. Jasper Zwirs 2071 Pieter Verhoef 2045 ½ ½
1. Oud Zuylen Utrecht A1 4 4 2. Mick van Randtwijk 1972 Bent Schleipfenbauer 1899 0 1
2. ASV A1 4 5 3. Gabriėl Krouwel 1837 Quirine Naber 1722 0 1
3. STB A1 3 2 4. Jonah Zijlma 1731 Xadya van Bruxvoort 1547 1 0
4. Messemaker A1 3 5 2 3    
5. Sliedrecht A1 3 5 2 3   De Schaakmaat A2 1808 Landau A1 1709 2 2
6. Spijkenisse A1 2 5 1. Bas de Boer 1975 Bas de Feijter 2093 ½ ½
7. De Schaakmaat A1 2 5 2. Rembrandt Bruil 1892 Iris Schelleman 1646 1 0
8. HMC Calder A1 2 5 3. Casper Wouters 1766 Bas van Doren 1600 ½ ½
9. Klim-op A1 2 0 4. Tobias de Vries 1600 Niels Schelleman 1496 0 1
10. De Schaakmaat A2 1 3 2 1    
11. STB A2 1 3 2 1 Meesterklasse A; Ronde: 2; za 10 sep; KNSB rating aug 2016
12. Landau A1 1 2 ½   ASV A1 1803 HMC Calder A1 1899
13. Moira-Domtoren A1 0 2 ½ 1. Pieter Verhoef 2045 Thomas Mollema 2184 1 0
14. Leiderdorp A1 0 1 ½ ½ 2. Bent Schleipfenbauer 1899 Sjoerd van Roon 1951 ½ ½
3. Quirine Naber 1722 Chiel Koster 1875 0 1
Beste score na ronde 2 4. Xadya van Bruxvoort 1547 Dewi Vermeulen 1586 1 0
  MeesterKlasse A Team ptn uit      
1. Michiel vande Ginste STB A2 2 2   Sliedrecht A1 2000 De Schaakmaat A2 1808 3 1
2. Marijn den Hartog Sliedrecht A1 2 2 1. Marijn den Hartog 2119 Bas de Boer 1975 1 0
3. Bernard Evengroen Messemaker A1 2 2 2. Andrew Mensing 1973 Rembrandt Bruil 1892 ½ ½
4. Jonah Zijlma De Schaakmaat A1 2 2 3. Jorik Klein 1997 Casper Wouters 1766 ½ ½
5. Chiel Koster HMC Calder A1 2 2 4. Adrian Mensing 1910 Tobias de Vries 1600 1 0
6. Kevin Nguyen Messemaker A1 2 2    
7. Adrian Mensing Sliedrecht A1 2 2   Leiderdorp A1 1858 De Schaakmaat A1 1903 ½
8. Joris Kokje Oud Zuylen Utrecht A1 2 2 1. Rolf Corstjens 2097 Jasper Zwirs 2071 ½ ½
9. Alik Tikranian STB A1 2 2 2. Michael Bekker 1992 Mick van Randtwijk 1972 0 1
10. Jasper Beukema STB A1 2 2 3. Joėl van der Werf 1720 Gabriėl Krouwel 1837 0 1
11. Oele Dijkhuis Moira-Domtoren A1 2 4. Emily Mes 1623 Jonah Zijlma 1731 0 1
12. Pieter Verhoef ASV A1 2    
13. Bent Schleipfenbauer ASV A1 2
14. Sjoerd van Roon HMC Calder A1 2
15. Daniel Zevenhuizen Spijkenisse A1 2
16. Rembrandt Bruil De Schaakmaat A2 2