gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2015-2016 Meesterklasse C Meesterklasse C; Ronde: 3; za 01 okt; KNSB rating aug 2016
stand na 4 ronden:   Promotie C1 1233 De Toren Arnhem C1 1460
r4 Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4 1. Sam van Dongen 1387 Anna Martinez 1566 ½ ½
1. De Toren Arnhem C1 8 11 3 3 2. Bram Albertus 1475 Elmar Roothaan 1531 0 1
2. Promotie C1 6 11 3 3 3. Johan Heskes 1062 Tom van 't Hoff 1544 0 1
3. STB C1 6 11 2 4 3 2 4. Willard Roepers 1009 Ilan van der Zand 1198 1 0
4. De Waagtoren C1 6 10½ 4    
5. Op Eigen Wieken C1 6 10 2 2   Spijkenisse C1 1176 De Toren Arnhem C2 876 3 1
6. Ten Boer C1 5 10 2 1 3 4 1. Pascalle Monteny 1343 Mark Bakker 1141 0 1
7. Leiderdorp C1 5 10 1 2 2. Job Verheul 1254 Thijmen Terpstra 1027 1 0
8. Spijkenisse C1 5 9 2 3 3. Djad Maes 1103 Jermo Aluy 657 1 0
9. Staunton C1 5 9 3 2 4. Vinh Nguyen Quang 1003 Pjotr Dam 679 1 0
10. Almere C1 5 0 4 2    
11. Klim-op C1 4 4 3 1   Het Kasteel C1 835 Caissa-Eenhoorn C1 664
12. De Toren Arnhem C2 4 7 1 1 1. Stein van Tol 931 David Verweij 889 1 0
13. Landau C1 4 7 3 0 2. Marnix van Tol 875 Max Bosma 658 ½ ½
14. Botwinnik C1 4 ½ 1 3. Tu-San Nguyen 699 Colin Laan 497 1 0
15. Tegelen C1 3 6 1 2 ½ 4. NO   Aranka Verweij 614 0 1
16. Sneek C1 3 6 0 2    
17. Klim-op C2 2 7 0 4 Meesterklasse C; Ronde: 4; za 01 okt; KNSB rating aug 2016
18. HMC Calder C1 2 7 3 1   De Toren Arnhem C1 1460 De Waagtoren C1 1280
19. Minerva C1 2 1 ½ 1. Anna Martinez 1566 Kevin Brands 1587 0 1
20. Het Kasteel C1 2 5 1 0 2. Elmar Roothaan 1531 Max Bookelman 1332 1 0
21. Hoogland C1 1 6 2 1 3. Tom van 't Hoff 1544 Rosa Leek 972 ½ ½
22. Caissa-Eenhoorn C1 0 ½ 0 4. Ilan van der Zand 1198 Daan de Vetten 1230 1 0
   
Beste score na ronde 4     Ten Boer C1 1179 Het Kasteel C1 835 4 0
  MeesterKlasse C Team ptn uit         1. Tycho Bruggink 1813 Stein van Tol 931 1 0
1. Matthias Goddé STB C1 4 4         2. Abedin Heij 1364 Marnix van Tol 875 1 0
2. Alexandra Stevanovic Tegelen C1 4         3. Ilja de Goede 924 Tu-San Nguyen 699 1 0
3. Job Segers Op Eigen Wieken C1 4         4. Jarno Bruins 615 NO   1 0
4. Kevin Brands De Waagtoren C1 4          
5. Willard Roepers Promotie C1 4           De Toren Arnhem C2 979 HMC Calder C1 1341
6. Elmar Roothaan De Toren Arnhem C1 4         1. Mark Bakker 1141 Jesse Allaart 1626 1 0
7. Tom van 't Hoff De Toren Arnhem C1 4         2. Imre Woest 1092 Janne Allaart 1436 1 0
8. Javeria Komal Zubair Klim-op C1 3 4         3. Thijmen Terpstra 1027 Tristan de Haas 1211 ½ ½
9. Sam van Dongen Promotie C1 3 4         4. Jermo Aluy 657 Koen Langerak 1091 0 1
10. Ilja de Goede Ten Boer C1 3 4          
11. Thimo Hoogstraate Landau C1 3 4      
12. Job Verheul Spijkenisse C1 3 4      
13. Ilja Vanduyfhuys STB C1 3 4      
14. Daan Noordenbos Staunton C1 3 4      
15. Job Emans Almere C1 3 4      
16. Abedin Heij Ten Boer C1 3 4