gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2015-2016 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 7; za 10 dec; JEUGD rating nov 2016
eindstand na 9 ronden:   De Toren Arnhem D1 1424 STB D1 1561 1 2
r9 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1. Arthur Maters 1695 Daniel Dardha 1908 0 1
1. STB D1 16 25 3 3 3 3 1 3 2 3 2 2. Mika Rutjens 1437 Constantijn Beukema 1378 1 0
2. Klim-op D1 15 23 3 3 2 4 2 1 3 2 2 3. Sara Martinez 1403 Joppe Raats 1537
3. VAS D1 14 24 3 2 1 3 3 1 4 3 3 4. Frank van Wijngaarden 1163 Igor Vanduyfhuys 1422 0 1
4. Almere D1 12 23 4 4 3 1 1 3 2 2 3    
5. De Toren Arnhem D1 12 23 4 3 1 3 3 3 1 1 3   Klim-op D1 1404 Landau D1 777 3 1
6. Klim-op D2 11 19 3 1 2 4 2 2 1 3 1. Lucas Nguyen 1787 Nina de Putter 1241 1 0
7. VAS D2 10 21 4 1 2 2 1 3 2 4 1 2. Liqin Lu 1325 Luna Morote 679
8. STB D2 10 18 2 3 1 0 1 2 1 3 3 3. Marek Kudlicka 1194 Narin de Ruijter 620
9. Leiderdorp D1 10 18 2 1 3 1 2 2 2 2 1 4. Daniel Kudlicka 1308 Evalina Tieleman 568 1 0
10. Magnus Leidsche Rijn D1 9 19 3 2 1 2 2 1 3 3 1    
11. Stormpionnen D1 9 18 3 0 3 2 1 3 1 3 Meesterklasse D; Ronde: 8; za 10 dec; JEUGD rating nov 2016
12. Haren D1 9 18 1 2 3 2 3 1 2 2 1   De Toren Arnhem D1 1424 VAS D1 1538 1 3
13. KC Chesscool D1 9 18 0 2 4 2 2 1 3 1 3 1. Arthur Maters 1695 Khoi Pham 1746
14. RSR Ivoren Toren D1 9 17 1 2 2 0 1 3 3 3 1 2. Mika Rutjens 1437 Leon Reina 1568
15. Purmerend D1 9 17 1 3 1 2 2 2 2 1 3 3. Sara Martinez 1403 Matteo van Cleef 1442 0 1
16. Almelo D1 9 16 3 2 2 1 3 2 2 4. Frank van Wijngaarden 1163 Kasper Bleeker 1395 0 1
17. Almere D2 9 15 3 1 1 2 2 3 0 0 2    
18. SKS D1 8 20 1 2 4 1 1 2 1 3 4   De Toren Arnhem D2 695 De Pionier D1 640 1 3
19. Landau D1 8 18 1 2 4 4 2 3 1 1. Jian van de Pol 813 Jasper de Bok 804 0 1
20. Moira-Domtoren D1 8 17 2 2 4 2 1 1 2 2 2. Lucas van der Weiden 786 Casper Bijker 819 0 1
21. Messemaker D1 7 18 2 1 1 1 4 1 4 1 3 3. Wouter Wieggers 486 Quinn Kampen 564 0 1
22. Minerva D1 7 17 1 2 1 3 2 1 3 2 1 4. Lars Rutjens   Joris Duitgenius 374 1 0
23. De Pionnetjes D1 7 15 0 3 0 1 1 2 3 3 1    
24. De Pionier D1 7 15 1 2 0 3 3 1 1 3 1 Meesterklasse D; Ronde: 9; za 10 dec; JEUGD rating nov 2016
25. De Toren Arnhem D2 6 15 1 2 0 4 2 2 1 1 2   Stormpionnen D1 1049 De Toren Arnhem D1 1424 3
26. Ten Boer D1 5 12 1 2 4 0 2 1 1 1 0 1. Timo Yeh 1463 Arthur Maters 1695
27. Tegelen D1 4 12 1 1 0 1 2 4 0 1 2 2. Kuba Rodrigues Pereira 946 Mika Rutjens 1437 0 1
28. Sneek D1 3 6 0 2 0 0 0 0 1 2 1 3. Ramiro Aalstein 920 Sara Martinez 1403 0 1
                          4. Jaden Birginia 867 Frank van Wijngaarden 1163 0 1
Beste score na ronde 9                          
T Meesterklasse D Team W N             Tegelen D1 599 De Toren Arnhem D2 650 2 2
1. Lucas Nguyen Klim-op D1 8 9           1. Joshua Ekker 613 Lucas van der Weiden 786 1 0