Kampioenen A - Algemeen A - Meisjes B - Algemeen B - Meisjes C - Algemeen C - Meisjes D - Algemeen D - Meisjes E - Algemeen E - Meisjes F-Algemeen F - Meisjes G - Algemeen G - Meisjes H - Algemeen H - Meisjes
Seizoen                     apart PJK vanaf 2011-12   apart PJK vanaf 2011-12   apart PJK vanaf 2011-12  
2016-2017 Thomas Beerdsen ------------------ Dries Wedda Anne-Marie Hulleman William Shakhverdian Imre Woest Fabian de Vries Lise Heskes Koen van Wijngaarden Josephine Damen Mathias Freijse Josephine Damen Mees van Essen Cecilia Pereira Garza Jamie Pathuis Cecilia Pereira Garza 2016-2017
2015-2016 Casper Wouters ------------------ Geert van Hoorn Anne-Marie Hulleman Elmar Roothaan Imre Woest Arthur Maters Sara Martinez Wessel Adema Eva Molanus Katja Tangarife Ramirez Katja Tangarife Ramirez Koen van Wijngaarden ------------------ Rick Wellink ------------------ 2015-2016
2014-2015 Thomas Beerdsen ------------------ Dimitrios Loutragotis Willeke Knottnerus Colin Wouters Marrit Adema Rembrandt Bruil Imre Woest Florian Molanus Eva Molanus Wessel Adema Eva Molanus NIjs Ogink ------------------ Quint de Jong ------------------ 2014-2015
2013-2014 Jasper Zwirs ------------------ Geert van Hoorn ------------------ Dimitrios Loutragotis Willeke Knottnerus Dries Wedda Anna Martinez Yacoub van der Heyden Sara Martinez Jiri van den Assem Willemijn Bijleveld Wessel Adema Eva Molanus Son Stavenuiter Sylke Sterkendries 2013-2014
2012-2013 Thomas Slijper ------------------ Jasper Zwirs Quirine Naber Yassine Mouhdad Willeke Knottnerus Paris Loutragotis Anna-Marie Hulleman Rembrandt Bruil Sofie van den Born Danio Tolic Catharina Hulleman Jiri van den Assem Lobke Sterkendries Selina Huynh Selina Huynh 2012-2013
2011-2012 Noud Lentjes Catheleijne Sanders Jorick Laan Maureen Naber Yassine Mouhdad Quirine Naber Renso Steunenberg Willeke Knottnerus Renso Steunenberg Titia van Os Rembrandt Bruil Vinusha Kanapathi Pillai Sam Plevier Sofie van den Born Luc Maters Lobke Sterkendries 2011-2012
2010-2011 Mees van Osch Catheleijne Sanders Noud Lentjes Maron Huzen Rik Roelofs Maureen Naber Yassine Mouhdad Willeke Knottnerus Renso Steunenberg Anna -Marie Hulleman Renso Steunenberg-02 Titia van Os-02 Ruben Schreuder-03 ---------------- Tony Chen-04 Tess van Randtwijk-04 2010-2011
2009-2010 Koen Lambrechts Marion Severijnen Nick Beijerinck Catheleijne Sanders Thomas Beerdsen Iris Roelofs Yassine Mouhdad Quirine Naber Gerhard van der Knijff Jessie Hogenkamp Ruben de Vries-01 Caroline van Cappellen-01 Renso Steunenberg-02 Titia van Os-02 Nátán Pevzner-03 Tess van Randtwijk-04 2009-2010
2008-2009 Etienne Goudriaan Marion Severijnen Armen Hachijan Marcella Gunther Noud Lentjes Mahsa Bitalzadeh Rik Roelofs Catheleijne Sanders Yassine Mouhdad Jessie Hogenkamp Jessie Hogenkamp-00 Jessie Hogenkamp-00 Donato Cattani-01 Anne-Marie Hulleman-01 ------------------ -------------------- 2008-2009
2007-2008 Tijmen Kampman Kristianne Tempelman Armen Hachijan Marcella Gunther Nick Beijerinck Kyra-Tiana Kers Rik Roelofs Catheleijne Sanders Yassine Mouhdad Quirine Naber Mik van der Drift-99 Rebecca Sanders-99 Stephan Wolvers-00 Jessie Hogenkamp-00 Olaf Meijer-01 Anna-Marie Hulleman-01 2007-2008
2006-2007 Tijmen Kampman Karin Pruijssers Sebas Beumer Kristianne Tempelman Justin Gunther Marcella Gunther Noud Lentjes Mahsa Bitalzadeh Thomas Beerdsen Maureen Naber             2006-2007
2005/2006 Sander van Eijk Martine Middelveld Roy van den Hatert Kristianne Tempelman Sebas Beumer Nadia Bloemendaal Tom Smid Mahsa Bitalzadeh Fabio Bravo Mahsa Bitalzadeh             2005/2006
2004/2005 Bram van der Velden Henriet Springelkamp Jasper Bons Martine Middelveld Sebas Beumer Kristianne Tempelman Joost Offringa Marcella Gunther Noud Lentjes Mahsa Bitalzadeh             2004/2005
2003/2004 Sander van Eijk Henriet Springelkamp Bram van der Velden Martine Middelveld Stefan Kuipers Kristianne Tempelman Sebas Beumer Karlijn Meuleman Maurice van Eijk Kyra-Tiana Kers             2003/2004
2002/2003 Sander van Eijk ------------------ Henriet Springelkamp Henriet Springelkamp Stefan Kuipers Martine Middelveld Sebas Beumer Kristianne Tempelman Floris Busscher Kyra-Tiana Kers             2002/2003
2001/2002 Roeland Pruijssers ------------------ Vincent Rothuis Henriet Springelkamp Bram van der Velden Martine Middelveld Stefan Kuipers Berdy de Bie Sebas Beumer Nadia Bloemendaal             2001/2002
2000/2001 Ramon Koster ------------------ Gillian Visschedijk Gillian Visschedijk Remco Woutersen Henriet Springelkamp Vincent Rothuis Martine Middelveld Sebas Beumer Kristianne Tempelman             2000/2001
1999/2000 Sjef Rijnaarts Marijn Visschedijk Ilja Boelaars Anne-Fleur Hemmer Stefan Luteijn Gillian Visschedijk Bram van der Velden Susan van Dommelen Wouter Spoelman Berdy de Bie             1999/2000
1998/1999 Sjef Rijnaarts Xanthine Gerritse Maarten Beekhuis Jana Bouwhuis Esther Wolbers Esther Wolbers Roeland Pruijssers Henriet Springelkamp ?? ??             1998/1999
1997/1998 Jaap Houben Xanthine Gerritse Janko Gorter Marijn Visschedijk Martin van Dommelen Anne-Fleur Hemmer Stefan Luteijn Esther Wolbers ?? ??             1997/1998
1996/1997 Tim Lammens Xanthine Gerritse Janko Gorter Marijn Visschedijk Martin van Dommelen Jana Bouwhuis Gillian Visschedijk Gillian Visschedijk Remco Woutersen Marijn Janssen             1996/1997
1995/1996 Jochem Aubel ------------------ Jaap Houben Xanthine Gerritse Marijn Visschedijk Marijn Visschedijk Martin van Dommelen Gillian Visschedijk Gillian Visschedijk Gillian Visschedijk             1995/1996
1994/1995 Joost Hoogendoorn ------------------ Richard Berendsen Annemarie Visschedijk Bart Kamphuis Marijn Visschedijk Maarten Beekhuis Anne-Fleur Hemmer Esther Wolbers Esther Wolbers             1994/1995
1993/1994 Joost Hoogendoorn Corine Veldhuizen Erik Smit Rifka Hofman Jaap Houben Xanthine Gerritse Janko Gorter Marijn Visschedijk Hans van Dijk Kiki Oei             1993/1994
1992/1993 Joost Hoogendoorn Louise Schoolderman Arjen Adriaanse Rifka Hofman Richard Berendsen Xanthine Gerritse Michiel Bouwhuis Marijn Visschedijk Ramon Koster Radjshrie Jurawan             1992/1993
1991/1992 Vincent Diepenveen Wendy Schoolderman Joost Hoogendoorn Rifka Hofman Wouter Knoop Rifka Hofman Richard Berendsen Marijn Visschedijk Janko Gorter Marijn Visschedijk             1991/1992
1990/1991 Marc Jonker Yanien Edens Jan Willem Adriaanse Wendy Schoolderman Arjen Adriaanse Elke Tichelman Erik Smit Xanthine Gerritse Michiel Bouwhuis Katja Lammers             1990/1991
1989/1990 Jan Willem v.d.Griendt Ineke Tichelman Rienk van den Berg Cindy van Zwam Rene Smeenk Elke Tichelman Erik Smit Rifka Hofman Richard Berendsen Xanthine Gerritse             1989/1990
1988/1989 Dharma Tjiam Ineke Tichelman Marc Jonker Marleen van Amerongen Jan Willem Adriaanse Laura Jonker Wouter Knoop Elke Tichelman ?? ??             1988/1989
                 en Rene Smeenk                        
1987/1988 Jan Willem v.d.Griendt Renate Limbach Eelco de Vries Ineke Tichelman Rene Smeenk Laura Jonker ?? ?? ?? ??             1987/1988
1986/1987 Jock Geselschap Els van der Vegt Eelco de Vries Ineke Tichelman Rene Smeenk Laura Jonker ?? ?? ?? ??             1986/1987