Eindstand BO-Schoolschaken 2007
Basisonderwijs (Cat. III)
FINALE  (Eindstand na 7 ronden) 
 Pl. Naam Plaats Mp Bp WP
  1. De Kringloop Arnhem 13 20,5  
  2. De Korenaar - 1 Apeldoorn 10 18,5  
  3. Prinses Margrietschool Apeldoorn 9 16  
  4. Hagenpoortschool Deventer 8 18,5  
  5. De Troubadour Arnhem 8 16  
  6. Roncallischool Velp 8 15 28,5
  7. De Touwladder Ugchelen 8 15 24
  8. KBS De Vlieger Zwolle 8 14,5  
  9. Arnhemse School Vereniging Arnhem 7 14  
10. Arcade Montessorischool Arnhem 7 13,5  
11. Willem van Oranje Kampen 6 12,5  
12. De Korenaar - 2 Apeldoorn 5 11  
13.  Arnhemse Buitenschool Arnhem 5 9,5 22
14. School met de Bijbel Randwijk 5 9,5 21,5
15. Obs De Steenuil Steenderen 4 12  
16. De Schakel Lelystad 1 8  
De Kringloop Arnhem is OSBO-kampioen
De Kringloop, De Korenaar, Prinses Margrietschool, Hagenpoortschool en  De Troubadour gaan naar het NK-Schoolschaken op 26 mei 2007.
Later kreeg de Roncallischool van de KNSB ook een uitnodiging om deel te nemen aan het NK-Schoolschaken.
De halve finales  op  10  -  03  -  2007
Poule 1 in Ugchelen Mpnt Bpnt WP/SB
1.      De Touwladder Ugchelen 14 22½ 52 / 52  
2.      Arnhemse School Vereniging Arnhem 10 16½ 57 / 34½  
3.      De Korenaar - 2 Apeldoorn 9 15½ 58 / 33  
4.      De Schakel - 1 Lelystad 8 18½ 42 / 18  
5.      Eben Haëzerschool Teuge 8 16 60 / 28  
6.      Vrije School Meander Nijmegen 8 16 50 / 20  
7.      Ichthus Apeldoorn 8 16 48 / 22  
8.      ACBS Dr. Lammerts van Bueren Zetten 7 14½ 52 / 20  
9.      Edese School Vereniging Ede 6 12½ 48 / 13  
10.    Rehobothschool Kampen 6 12½ 45 / 12  
11.    RKBS “De Laarhorst” Arnhem 4 11½ 43 / 13½  
12.    obs De Nijenoord Wageningen 4 10 40 /   7  
13.    Montessorischool Zwolle 4   50 /   6  
14.    De Vuurvogel Malden 2   41 /   4  
Poule 2 in Deventer Mpnt Bpnt WP/SB
1.      Prinses Margrietschool Apeldoorn 14 25½ 55 / 55  
2.      Hagenpoortschool Deventer 12 22 53 / 39  
3.      Willem van Oranjeschool Kampen 10 17 55 / 29  
4.      KBS De Vlieger Zwolle 8 15 50 / 18  
5.      Obs Welgelegen Zutphen 7 15½ 50 / 15  
6.      Antoniusschool Wijchen - Alverne 6 13½ 51 /   9  
7.      JPS t Hoge Land Epe 6 13½ 36 / 14  
8.      De Terebint Apeldoorn 6 12½ 54 / 11½  
9.      De Boomhut Arnhem 6 11½ 60 / 17  
10.    Fontanusschool Harderwijk 4 9 40 /    
11.    De Zwaneridder Wageningen 3 8 44 /   4  
12.    Het Kompas - 2 Didam 2 5 40 /   5  
Poule 3 in Apeldoorn Mpnt Bpnt WP/SB
1.      De Korenaar - 1 Apeldoorn 13 22½ 58 / 52  
2.      Roncallischool Velp 12 19½ 55 / 44½  
3.      Arnhemse Buitenschool Arnhem 8 16½ 54 / 27  
4.      Arcade Montessorischool Arnhem 8 16 55 / 26½  
5.      De Wegwijzer Putten 8 16 55 / 24  
6.      Koningin Julianaschool - 2 Apeldoorn 8 14½ 43 / 15  
7.      KBS De Klimop Wijchen 8 14 53 / 20  
8.      G.J. van de Brinkschool Wageningen 7 14½ 58 / 22  
9.      De Regenboog - 1 Malden 7 12½ 53 / 16  
10.    De Rank Apeldoorn 6 13½ 36 / 10  
11.    Ireneschool Ermelo 5 12 41 /    
12.    Montessorischool Oudaenstraat Deventer 4 10 45 /   4  
13.    De Wissel Zevenaar 3 10 38 /   6  
14.    Het Timpaan Wehl 1   42 /    
Poule 4 in Arnhem Mpnt Bpnt WP/SB
1.      De Kringloop Arnhem 14 23 54 / 54  
2.      De Troubadour Arnhem 10 18 57 / 35  
3.      School met de Bijbel Randwijk 9 15½ 56 / 31  
4.      Obs De Steenuil Steenderen 8 15½ 55 / 23½  
5.      St. Alexanderschool Bennekom 8 12½ 51 / 20  
6.      De Vuurvlinder West Veenendaal 7 16 54 / 19  
7.      De Sjofar Apeldoorn 7 15 41 / 15½  
8.      Het Drieluik Huissen 7 14½ 41 / 21  
9.      De Speelhoeve Wijchen 6 13½ 56 / 19½  
10.    Het Kompas - 1 Didam 6 12 52 / 17  
11.    Montessorischool Heijendaal Nijmegen 5 13 40 /   9  
12.    Koningin Julianaschool - 1 Apeldoorn 5 12 44 /    
13.    Montessorischool Wageningen 4 11 42 /    
14.    De Regenboog - 2 Malden 2   43 /   7  
De eerste vier teams van elke poule gaan over naar de finale op 1 april 2006 in Apeldoorn