28 - 03 - 2009 in Apeldoorn
BO-Schoolschaken-finale 2009
  FINALE   Mpnt Bpnt WP SB PS
1. De Korenaar Apeldoorn 12 20,5 27,5 23,00 25,0
2. De Paasberg Ede 11 20,5 27,0 18,50 22,5
3. De Troubadour Arnhem 10 16,0 27,5 18,00 21,0
4. De Regenboog Malden Malden 8 16,0 28,5 12,75 19,0
5. De Brug Westervoort 8 15,0 26,5 15,00 15,5
6. John F. Kennedyschool Zutphen 8 15,0 19,0 8,50 13,5
7. 't Palet Wijchen 7 15,0 25,5 10.75 15,0
8. obs De Nijenoord Wageningen 7 15,0 23,5 12,00 13,5
9. JPS 't Hoge Land Epe 7 14,0 21,5 7,75 13,5
10. School met de Bijbel Randwijk 7 13,5 26,0 10,75 13,5
11. De Sjofar Apeldoorn 7 12,5 26,5 11,50 14,5
12. Kon. Julianaschool Apeldoorn 7 12,0 23,0 10,50 12,5
13. De Wegwijzer - 1 Apeldoorn 6 13,5 21,0 6,25 8,5
14. Karel Norelschool Epe 6 12,5 26,0 10,75 14,5
15. Willem v. Oranjeschool Kampen 5 11,5 23,5 6,75 12,5
16. Montessori Wageningen Wageningen 4 11,5 21,0 4,75 4,5
17 De Regenboog Apeldoorn Apeldoorn 3 10,0 23,5 3,50 5,0
18 De Wegwijzer - 2 Apeldoorn 3 8,0 24,0 4,50 8,0
De Korenaar Apeldoorn is OSBO-kampioen
De Korenaar, De Paasberg en De Troubadour gaan naar het NK
14 - 03 - 2009 Putten
BO - Halve finale Poule 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Mpnt Bpnt  
1 Kon. Julianaschool - 1 Apeldoorn XX 2 2       2 3 2         4 4   12 20  
2 De Regenboog - 1 Malden 2 XX 2     3 3 3 2 3             12 18  
3 Willem van Oranjeschool Kampen 2 2 XX 2 3 2 3   3               11 17  
4 De Wegwijzer - 2 Apeldoorn     1 XX 1           4 4 4 1 2   8 18  
5 K. Norelschool Epe     1 3 XX 1 2     2     4     3 8 16  
6 Montessori Wageningen Wageningen   1 2   2 XX   2 1 2 3           8 14  
7 BmdB De Akker Putten 1 1 1   2   XX         3   4 4   7 16  
8 De Vuurvogel Malden 1       2   XX     2 2   4 3   7 14  
9 Jozef Sartoschool Arnhem 1 1 1     3     XX 2 2     2     6 13  
10 De Meander Lelystad   1     2 1     1 XX 2 3       2 6 13  
11 De Wingerd Bennekom       0   1   2 2 2 XX   2     4 6 13  
12 Edese School Vereniging Ede       0     1 2   1   XX 3   1 2 5 10  
13 De Klimop Didam       0 0           2 1 XX 3 3 1 5 10  
14 Anne Frankschool Arnhem 0     3     0 0 2       1 XX   3 5 9  
15 Ireneschool Ermelo 0     1     0 1       3 1   XX 3 4 10  
16 De Klokkenberg - 1 Nijmegen         1         1 0 1 3 1 XX 2 8  
Kon. Julianaschool - 1, De Regenboog - 1 (Malden), Willem van Oranjeschool, De Wegwijzer - 2, (Apeldoorn),
K. Norelschool en Montessorischool Wageningen hebben zich geplaatst voor de finale op 28 maart 2009 in Apeldoorn.
14 - 03 - 2009 Apeldoorn
BO - Halve finale Poule 2 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Mpnt Bpnt WP / SB
1 De Korenaar Apeldoorn XX 3 3 2 3 3   4 4               13 22 61 / 56,5
2 De Sjofar Apeldoorn 1 XX 3 3 2 2     4   3           12 19 61 / 48,0
3 De Paasberg Ede 1 1 XX 3 3   4     4     4       10 20 63 / 37,0
4 Jenaplanschool 't Hoge Land Epe 2 1 XX       3   4     3   3   9 16 57 / 28,5
5 De Regenboog Apeldoorn 1 1 1   XX   3 2   3 4           8 16 63 / 28,0
6 J.F.Kennedyschool Zutphen 1 1       XX     2     3 2 3   3 8 15 46 / 15,0
7 De Klokbeker Ermelo     0     XX     1   3   3 3 4 8 14 37 / 12,0
8 De Wegwijzer Kampen 0     1 1     XX 2   3     4 3   7 15 50 / 16,5
9 De Octopus Zwolle 0 0       2   2 XX 2     3 4     7 13 56 / 20,0
10 Montessori Heijendaal Nijmegen     0 0 1   3   2 XX   3       3 7 12 47 / 16,5
11 Arnhemse School Vereniging. Arnhem   1     0     1     XX 2 1   3 3 6 11 40 / 8,0
12 De Driemaster Lelystad           1 1     1 1 XX   3 2 2 5 12 36 / 5,5
13 Lindenhage Zevenaar     0 1   2     1   3   XX 0   2 5 9 44 / 10,0
14 Ichthusschool Putten           1 1 0 0     1 4 XX 3   4 10 43 / 8,0
15 Mr G.J.Propschool Lochem       1     1     1 2   1 XX 3 3 9 39 / 2,5
16 't Palet - 2 Wijchen           1 0     1 1 1 1   1 XX 0 7 42 / 0,0
De Korenaar, De Sjofar, De Paasberg, JPS 't Hoge Land, De Regenboog (Apeldoorn) en J.F.Kennedyschool hebben
zich geplaatst voor de finale op 28 maart 2009 in Apeldoorn.
14 - 03 - 2009 Arnhem
BO - Halve finale Poule 3 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Mpnt Bpnt  
1 De Troubadour Arnhem XX 3 2 2   3 2         4 3       12 19  
2 't Palet - 1 Wijchen 1 XX 1       2 2 3   3   3       10 16  
3 Obs De Nijenoord Wageningen 1 2 XX   2       3 3     2     9 15  
4 School met de Bijbel Randwijk 2   3 XX 3 2 2   2     1         8 15  
5 De Brug Westervoort       1 XX     1   2   3 2 2   4 8 15  
6 De Wegwijzer - 1 Apeldoorn 1   2 2   XX 2     2   2   3     8 14  
7 De Vuurvlinder-West Veenendaal 2 1   2   2 XX   2 2           4 7 15  
8 De Boomhut Arnhem   1     3     XX     1 1   2 3 3 7 15  
9 Het Kompas Didam   1   2     2   XX 2 2   2   4   7 15  
10 Eben Haezerschool Apeldoorn     1   2 2 2   2 XX 3 2         7 14  
11 Kon. Julianaschool - 2 Apeldoorn   1 1         2 2 1 XX       2 4 7 14  
12 ACBS Dr. Lammerts van Bueren Zetten 0     3 1 1   3   2   XX     3   7 13  
13 Rehobothschool Kampen 1 1     2       2       XX 2 2 3 6 14  
14 Roncallischool Velp     1   1 1   2         2 XX 2 3 4 13  
15 De Regenboog - 2 Malden             1 0   1 1 2 2 XX 3 4 10  
16 De Akker Nijmegen         0   0     0   1 1 XX 0 3  
De Troubadour, 't Palet - 1, Obs De Nijenoord, School met de Bijbel, De Brug en De Wegwijzer - 1 (Apeldoorn) hebben
zich geplaatst voor de finale op 28 maart 2009 in Apeldoorn.