Aanmelden

Arnhemsche S.V.

Contact Informatie
Bestuur & Teamleiders
Speellocatie(s)
    • Contact Informatie
      postadres: Laan van Klarenbeek 74
      6824 JS Arnhem
      email: r.wille@planet.nl
      telefoon: 026-3615003
      website: http://www.asv-schaken.nl
      Bijzonderheden
      Speellocatie op Zaterdag Brasserie Servontyn in Color Business Center IJsselburcht 3 6825 BS Arnhem 026-3653460
      • Bestuur
        Voorzitter
        Wille, E. (Erik)
        erikconny.wille@gmail.com 06-12965038

        Secretaris
        Wille, R. (Ruud)
        r.wille@planet.nl 026-3615003

        Penningmeester
        Stomphorst, M.J. (Thijs)
        thijsstomphorst@kpnmail.nl 026-4721059

        Jeugdleider
        Abrahamse, W. (Wouter)
        wouterabrahamse@tiscali.nl 026-7850471

        Bestuurslid (Algemeen)
        Tol, L.H.J.V. van (Léon)
        leonvantol@hotmail.com 06-21500869

        Bestuurslid (Algemeen)
        Tol, L.H.J.V. van (Léon)
        leonvantol@hotmail.com 06-21500869

      • Overige Functies
        Diplomaconsul
        Groot, A.F. de (André)
        a.f.degroot@online.nl 026-4455478

        Extern wedstrijdleider
        Groot, A.F. de (André)
        a.f.degroot@online.nl 026-4455478

      • Teamleiders
        Teamleider KNSB beker
        Wilgenhof, O. (Otto)
        otto.wilgenhof@chello.nl 06-51980646

        Teamleider team 1 (KNSB-competitie)
        Wilgenhof, O. (Otto)
        otto.wilgenhof@chello.nl 06-51980646

        Teamleider team 2 (KNSB-competitie)
        Wel, R. van der (Richard)
        richardschaak@planet.nl 026-3518359

        Teamleider team 3 (KNSB-competitie)
        Gerlich, R. (Remco)
        remco@gerlich.nl 06-45428465

        Teamleider team 4 (regionale competitie)
        Verhoef, R.A.J. (Ruud)
        ruud.verhoef@upcmail.nl 026-3511575

        Teamleider team 5 (regionale competitie)
        Wille, E. (Erik)
        erikconny.wille@gmail.com 06 - 1296 5038

        Teamleider team 6 (regionale competitie)
        Amerongen, T.C. van (Theo)
        theovanamerongen@planet.nl 026-3613509

        Teamleider team 7 (regionale competitie)
        Kusters, H.M.A. (Hub)
        htc.umberto@gmail.com 06 - 4621 8667

        Teamleider team 8 (regionale competitie)
        Kooij, B. (Bob)
        bobkooij@ziggo.nl 06 - 4363 0152

        Teamleider team 9 (regionale competitie)
        Buren, H.G. van (Hendrik)
        vanburen1940@gmail.com 026-3274361

        Teamleider team 10 (regionale competitie)
        Kooman, J. (Ko)
        kokooman@hetnet.nl 026-3610071

        Teamleider team 11 (regionale competitie)
        Taal, A.P. (Anne Paul)
        aptaal@xs4all.nl 06-55121453

        Teamleider team 12 (regionale competitie)
        Taal, A.P. (Anne Paul)
        aptaal@xs4all.nl 06-55121453

    • Senioren
      Speellocatie: Activiteitencentrum 't Pleijwerk Arnhem - Elver
      Vlamoven 22-24
      6825 BS Arnhem
      telefoon: 0263696970
      Speeldag: donderdag
      route: - auto    - OV
      Jeugd
      n.b