Aanmelden

S.V. Pegasus

Contact Informatie
Bestuur & Teamleiders
Speellocatie(s)
    • Contact Informatie
      postadres: Palestrinalaan 203
      8031 RJ Zwolle
      email: marcel@timelord.nl
      telefoon: 06-46226682
      website: http://www.svpegasus.nl
      Bijzonderheden
      Interne competitie: dinsdagavond Externe competitie: woensdagavond
      • Bestuur
        Voorzitter
        Piet van der Wal
        Dazur@icloud.com 06-21718901

        Secretaris
        Marcel Pol
        marcel@timelord.nl 06-46226682

        Penningmeester
        Fred Wagter
        fred.wagter@outlook.com 038-4551025

        Bestuurslid (Algemeen)
        Menno ter Braak
        braak@hattem.nl 06-44977298

      • Overige Functies
        Intern wedstrijdleider
        Bernard Holtrop
        b.holtrop@xs4all.nl 06-22928085

      • Teamleiders
        Teamleider team 1 (regionale competitie)
        Antal van Ravensteijn
        antalvravensteijn@hotmail.com 06-37556987

        Teamleider team 2 (regionale competitie)
        Leo Stortelder
        leo.stortelder@home.nl 06-80164553

    • Senioren
      Speellocatie: Stadscafé Stroomberg
      Brink 1
      8021 AP Zwolle
      telefoon: 038-4535708
      Speeldag: woensdag
      route: - auto    - OV
      Jeugd
      n.b