gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Promotieklasse A Promotieklasse A; Ronde: 2; za 03 okt; KNSB rating aug 2015
stand na 3 ronden:   ASV A1 1774 Landau A2 1638 3 1
r3 Promotieklasse A Mp Bp 1 2 3 1. Pieter Verhoef 2006 Lydia Dubbeldam 1773 1 0
1. Leiderdorp A1 6 3 4 2. Bent Schleipfenbauer 1908 Iris Schelleman 1758 1 0
2. ASV A1 6 4 3 3. Quirine Naber 1634 Niels Schelleman 1523 1 0
3. Opsterland A1 5 9 4 2 3 4. Xadya van Bruxvoort 1546 Bas van Doren 1499 0 1
4. Landau A2 4 1 3  
5. Hoogland A1 4 4 0   Het Kasteel A1 1182 Opsterland A1 1158 2 2
6. Het Kasteel A1 3 2 3 1. Simon van Dijk 1558 Jorn Brouwer 1649 0 1
7. KC Chesscool A1 2 7 4 2. Bram Rutten 1455 Harm Jan Kootstra 954 1 0
8. Promotie A1 2 3. Simon van Diepen 926 Anneke Kootstra 1153 0 1
9. Charlois/Europoort A2 2 1 1 4. Adar Zeren 788 Jeldert Visser 875 1 0
10. Spijkenisse A2 1 2 1
11. Minerva A1 1 3 0 2 1
12. Caïssa-Eenhoorn A1 0 0 0 0 0 Promotieklasse A; Ronde: 3; za 03 okt; 
  Promotie A1 1485 ASV A1 1774
Beste score na ronde 3:         1. Maurice Hettfleisch 1742 Pieter Verhoef 2006 ½ ½  
  Promotieklasse A Team W N         2. Max Kanbier 1716 Bent Schleipfenbauer 1908 0 1  
1. Bent Schleipfenbauer ASV A1 3 3         3. Torsten van Ham 1212 Quirine Naber 1634 ½ ½  
2. Bas van Doren Landau A2 3 3 4. Yestin van Haaren 1270 Xadya van Bruxvoort 1546 ½ ½  
3. Anneke Kootstra Opsterland A1 3 3      
4. Bram Rutten Het Kasteel A1 3   Minerva A1 1211 Het Kasteel A1 1182 1 3  
5. Quirine Naber ASV A1 3 1. Stephan Hiddink 1501 Simon van Dijk 1558 0 1  
6. Jorn Brouwer Opsterland A1 3 2. Martijn Kanger 1376 Bram Rutten 1455 0 1  
7. Adar Zeren Het Kasteel A1 2 3 3. Nicolien Boekhoudt 1045 Simon van Diepen 926 1 0  
8. Nicolien Boekhoudt Minerva A1 2 3 4. Thomas Berghuis 922 Adar Zeren 788 0 1  
9. Michael Bekker Leiderdorp A1 2 2  
10. Torsten van Ham Promotie A1 2 3  
11. Lydia Dubbeldam Landau A2 2 3  
12. Lucas Schädler Leiderdorp A1 2 2  
13. Sarah van Rooden Leiderdorp A1 2 3  
14. Lorena Kalkman Spijkenisse A2 2                
15. Lambert Wildemans Charlois/Europoort A2 2                
16. Vinh Nguyen Quang Spijkenisse A2 3