gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse A Meesterklasse A; Ronde: 1; za 12 sep;
stand na 2 ronden:   De Toren Arnhem A1 2067 Sneek A1 1810 3
r2 Meesterklasse A Mp Bp 1 2 1. Thomas Beerdsen 2342 Jouke Bakker 1946 1 0
1. Santpoort A1 4 6 3 2 2. Noud Lentjes 2154 Selwin Keuning 1983
2. Utrecht A1 4 6 3 3 3. Jorick Laan 1893 Sylvia Fluit 1692 1 0
3. STB A1 4 5 3 2 4. Geert van Hoorn 1880 Floyd Franken 1621 1 0
4. De Toren Arnhem A1 3 5 3 2    
5. Messemaker A1 3 4 2 2   De Schaakmaat A1 1760 Landau A1 1915 1 3
6. Moira-Domtoren A1 2 4 3 1 1. Jasper Zwirs 1943 Ian Vandelacluze 2007 0 1
7. Talententeam SBO A1 2 4 2 1 2. Yassine Mouhdad 1770 Bas de Feijter 2004 0 1
8. Sliedrecht A1 2 4 1 3 3. Casper Wouters 1725 Tamer Ismail 1877 0 1
9. Charlois/Europoort A1 2 4 1 2 4. Jonah Zijlma 1603 Lydia Dubbeldam 1773 1 0
10. Landau A1 2 4 3 1    
11. HMC Calder A1 2 4 1 2 Meesterklasse A; Ronde: 2; za 12 sep; KNSB rating aug 2015
12. Spijkenisse A1 2 3 1 2   Messemaker A1 1761 De Toren Arnhem A1 2067 2 2
13. STB A2 0 2 1 1 1. Liam Vrolijk 2071 Thomas Beerdsen 2342 0 1
14. De Schaakmaat A1 0 2 1 1 2. Kevin Nguyen 2009 Noud Lentjes 2154 1 0
15. Klim-Op A1 0 2 1 3. Bernard Evengroen 1817 Jorick Laan 1893 1 0
16. Sneek A1 0 2 1 4. Derek Zuurmond 1148 Geert van Hoorn 1880 0 1
   
Beste score na ronde 2:   Sliedrecht A1 1742 De Schaakmaat A1 1760 3 1
  MeesterKlasse A Team W N     1. Andrew Mensing 1917 Jasper Zwirs 1943 0 1
1. Adrian Mensing Sliedrecht A1 2 2 2. Adrian Mensing 1780 Yassine Mouhdad 1770 1 0
2. Lars van Schooten Talententeam SBO A1 2 2 3. Jorik Klein 1797 Casper Wouters 1725 1 0
3. Tamer Ismail Landau A1 2 2 4. William Gijsen 1473 Jonah Zijlma 1603 1 0
4. Kevin Nguyen Messemaker A1 2 2                  
5. Bernard Evengroen Messemaker A1 2 2                  
6. Casper Schoppen Moira-Domtoren A1 2 2                  
7. Daan Haver Santpoort A1 2 2                  
8. Thomas Beerdsen De Toren Arnhem A1 2 2                  
9. Lars Vereggen Utrecht A1 2 2                  
10. Geert van Hoorn De Toren Arnhem A1 2 2                  
11. Sebastian Halfhide Utrecht A1 2 2                  
12. Christiaan Beukema STB A2 1 2                  
13. Lola den Dunnen Klim-Op A1 1 2                  
14. Steven de Wilde Spijkenisse A1 1 2                  
15. Wang Yang Charlois/Europoort A1 1 2                  
16. Siem van Dael STB A1 1 2