gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse A Meesterklasse A; Ronde: 3; za 03 okt;
stand na 4 ronden:   De Toren Arnhem A1 2067 Santpoort A1 2081 2 2
r4 Meesterklasse A Mp Bp 1 2 3 4 1. Thomas Beerdsen 2342 Bas Haver 2187 1 0
1. Santpoort A1 7 11½ 2 2. Noud Lentjes 2154 Daan Haver 2117 1 0
2. Utrecht A1 6 10½ 3 3 3 3. Jorick Laan 1893 Dave Looijer 2034 0 1
3. Landau A1 6 3 1 3 4. Geert van Hoorn 1880 Richard Schelvis 1985 0 1
4. STB A1 6 3 ½    
5. De Toren Arnhem A1 5 2 2 2   De Schaakmaat A1 1581 Klim-Op A1 1842 ½
6. Moira-Domtoren A1 5 9 3 2 1. Yassine Mouhdad 1770 Alexander Janse 1890 0 1
7. Messemaker A1 5 2 3 1 2. Casper Wouters 1725 Arne Pols 1868 ½ ½
8. Klim-Op A1 4 8 ½ 3. Jonah Zijlma 1603 Wiggert Pols 1865 0 1
9. HMC Calder A1 4 8 4. Tobias de Vries 1227 Lola den Dunnen 1747 0 1
10. Sneek A1 4 ½ 3
11. Sliedrecht A1 4 1 3 1 Meesterklasse A; Ronde: 4; za 03 okt; 
12. Talententeam SBO A1 2 7   Moira-Domtoren A1 1882 De Toren Arnhem A1 2067 2 2
13. Spijkenisse A1 2 1 1. Casper Schoppen 2235 Thomas Beerdsen 2342 ½ ½
14. Charlois/Europoort A1 2 1 2. Lena de Kraker 1780 Noud Lentjes 2154 0 1
15. De Schaakmaat A1 2 5 1 1 ½ 3. Daniėl Gielen 1754 Jorick Laan 1893 1 0
16. STB A2 0 5 1 1 4. Robin Reichardt 1758 Geert van Hoorn 1880 ½ ½
   
Beste score na ronde 4:   STB A2 1682 De Schaakmaat A1 1581
  MeesterKlasse A Team W N         1. Sam Baselmans 1741 Yassine Mouhdad 1770 ½ ½
1. Tamer Ismail Landau A1 4 4         2. Erwin Kalle 1802 Casper Wouters 1725 0 1
2. Sebastian Halfhide Utrecht A1 4 4         3. Alexander Bruschke 1686 Jonah Zijlma 1603 0 1
3. Casper Schoppen Moira-Domtoren A1 4           4. Christiaan Beukema 1498 Tobias de Vries 1227 1 0  
4. Thomas Beerdsen De Toren Arnhem A1 4                          
5. Richard Schelvis Santpoort A1 4                          
6. Kevin Nguyen Messemaker A1 3 4                          
7. Bernard Evengroen Messemaker A1 3 4                          
8. Lola den Dunnen Klim-Op A1 3 4                          
9. Bas de Feijter Landau A1 3 4                          
10. Daan Haver Santpoort A1 3 4                          
11. Dave Looijer Santpoort A1 3 4                          
12. Floyd Franken Sneek A1 3 4                          
13. Feline Waardenburg Talententeam SBO A1 4                          
14. Christiaan Beukema STB A2 3                          
15. Simon Elgersma Talententeam SBO A1 4                          
16. Wang Yang Charlois/Europoort A1 4