gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse C   Meesterklasse C; Ronde: 3; za 03 okt; 
stand na 4 ronden:     STB C1 1774 De Schaakmaat C1 1608 2 2
r4 Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4   1. Jasper Beukema 1950 Mick van Randtwijk 1786 1 0
1. De Schaakmaat C1 7 13½ 4 4 2   2. Sjoerd van Roon 1944 Gabriėl Krouwel 1651 0 1
2. KC Chesscool C1 7 12 3 2   3. Thijs de Bock 1734 Renso Steunenberg 1527 1 0
3. STB C1 6 12 4 4 2 2   4. Fleur Swennen 1469 Colin Wouters 1469 0 1
4. De Paardensprong C1 6 9 2 2      
5. Klim-Op C1 5 10 4 2 2 2     Almere C1 1164 De Toren Arnhem C1 1383
6. Moira-Domtoren C1 5 4 0 2   1. Daniel Kutchoukov 1593 Dries Wedda 1679 0 1
7. RSR Ivoren Toren C1 5 4 0 2   2. Jeroen van den Berg 1077 Anna Martinez 1312 ½ ½
8. De Toren Arnhem C1 5 4 0 2   3. Jessie Mang 1232 Tom van 't Hoff 1309 1 0
9. SHTV C1 4 9 4 4 ½ ½   4. Kavya Raulji 756 Elmar Roothaan 1233 0 1
10. Landau C1 4 3 2 2      
11. Vegtlust C1 4 ½ 4 2 2   Meesterklasse C; Ronde: 4; za 03 okt; KNSB rating aug 2015
12. Hardenberg C1 4 8 2 2 ½     De Schaakmaat C1 1608 SHTV C1 1351 ½
13. Promotie C1 4 8 0 4   1. Mick van Randtwijk 1786 Cor Kanters 1744 ½ ½
14. Staunton C1 3 4 1 2   2. Gabriėl Krouwel 1651 Justus van Klaveren 1499 1 0
15. Almere C1 3 7 0 2   3. Renso Steunenberg 1527 Thomas Luk 1216 1 0
16. VAS C1 3 0 2 0   4. Colin Wouters 1469 Noud van der Togt 945 1 0
17. Minerva C1 2 0 ½      
18. Caļssa-Eenhoorn C1 2 0 ½     De Toren Arnhem C1 1383 Klim-Op C1 1413 2 2
19. Sneek C1 2 4 0 0 2 2   1. Dries Wedda 1679 Lucas Nguyen 1774 0 1
20. De Stormpionnen C1 1 6 1 2   2. Anna Martinez 1312 Sebastiaan Janse 1616 0 1
  3. Tom van 't Hoff 1309 Ting Ting Lu 1381 1 0
Beste score na ronde 4:   4. Elmar Roothaan 1233 Matijn Ouwerkerk 880 1 0
  MeesterKlasse A Team W N                        
1. Gabriėl Krouwel De Schaakmaat C1 4 4                
2. Thijs de Bock STB C1 4 4                
3. Colin Wouters De Schaakmaat C1 4 4                
4. Jonas Hilwerda Staunton C1 4 4                
5. Annelies Vitharana Landau C1 4                
6. Silke Nienke Kok De Paardensprong C1 4                
7. Tyro Bekedam KC Chesscool C1 4                
8. Xander Joosse Landau C1 3 4                
9. Niels van der Knaap Vegtlust C1 3 4                
10. Marlinde Waardenburg Hardenberg C1 3 4                
11. Derk Kouwenhoven KC Chesscool C1 3 4                
12. Jessie Mang Almere C1 3 4                
13. Elmar Roothaan De Toren Arnhem C1 3 4                
14. Renso Steunenberg De Schaakmaat C1 3 4                
15. Jasper Beukema STB C1 3 4                
16. Vlad Omota KC Chesscool C1 3 4