gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse C   Meesterklasse C; Ronde: 5; za 14 nov; KNSB rating nov 2015
stand na 6 ronden:     De Schaakmaat C1 1608 KC Chesscool C1 1712 2 2
r6 Meesterklasse C Mp Bp 1 2 3 4 5 6 1. Mick van Randtwijk 1786 Derk Kouwenhoven 1871 1 0
1. STB C1 10 18½ 4 4 2 2 4 2. Gabriėl Krouwel 1651 Tyro Bekedam 1915 ½ ½
2. De Schaakmaat C1 10 18½ 4 4 2 2 3 3. Renso Steunenberg 1527 Vlad Omota 1638 0 1
3. KC Chesscool C1 10 17 3 2 2 3 4. Colin Wouters 1469 Mark Honkoop 1423 ½ ½
4. SHTV C1 8 14 4 4 ½ ½  
5. Klim-Op C1 7 14½ 4 2 2 2 1   RSR Ivoren Toren C1 940 De Toren Arnhem C1 1261 1 3
6. De Toren Arnhem C1 7 12½ 4 0 2 3 1 1. Enze Shao 981 Dries Wedda 1679 0 1
7. RSR Ivoren Toren C1 7 12 4 0 2 1 2. Sybe de Oude 1175 Anna Martinez 1312 1 0
8. Staunton C1 6 13½ 4 1 2 3 2 3. Diego Kaersenhout 848 Elmar Roothaan 1233 0 1
9. Hardenberg C1 6 12½ 2 2 ½ 3 4. Qian Huang 755 Sara Martinez 819 0 1
10. Almere C1 6 12½ 0 2 2  
11. De Paardensprong C1 6 12 2 2 Meesterklasse C; Ronde: 6; za 14 nov; KNSB rating nov 2015
12. Landau C1 6 12 3 2 2 0   De Toren Arnhem C1 1244 De Schaakmaat C1 1608 1 3
13. Minerva C1 6 10½ 0 ½ 3 3 1. Dries Wedda 1679 Mick van Randtwijk 1786 1 0
14. De Stormpionnen C1 5 12 1 2 3 3 2. NO   Gabriėl Krouwel 1651 0 1
15. Moira-Domtoren C1 5 11½ 4 0 2 ½ 3. Elmar Roothaan 1233 Renso Steunenberg 1527 0 1
16. Vegtlust C1 4 10 ½ 4 2 2 ½ 1 4. Sara Martinez 819 Colin Wouters 1469 0 1
17. Promotie C1 4 0 4 ½ 1
18. Sneek C1 4 8 0 0 2 2 1 3
19. VAS C1 3 0 2 0 1 1
20. Caļssa-Eenhoorn C1 2 0 ½ 1 1                
                     
Beste score na ronde 6:                      
  Meesterklasse C Team W N                            
1. Jonas Hilwerda Staunton C1 6 6                            
2. Gabriėl Krouwel De Schaakmaat C1 6                            
3. Colin Wouters De Schaakmaat C1 6                            
4. Jessie Mang Almere C1 5 6                            
5. Vlad Omota KC Chesscool C1 5 6                            
6. Tyro Bekedam KC Chesscool C1 5 6                            
7. Jan van Reijendam Staunton C1 6                            
8. Xander Joosse Landau C1 4 6                            
9. Linet Boghossian Minerva C1 4 6                            
10. Stefan Vleming De Stormpionnen C1 4 6                            
11. Thijs de Bock STB C1 4 4                            
12. Marlinde Waardenburg Hardenberg C1 4 6                            
13. Dries Wedda De Toren Arnhem C1 4 6                            
14. Annelies Vitharana Landau C1 4 6                            
15. Charlie Tang STB C1 4 4                            
16. Elmar Roothaan De Toren Arnhem C1 4 6