gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse C     Meesterklasse C; Ronde: 7; za 28 nov; 
eindstand na 8 ronden:       Klim-Op C1 1413 De Schaakmaat C1 1548 ½
r8 Meesterklasse C Rav Mp Bp 1 2 3 4 5 6 7 8   1. Lucas Nguyen 1774 Mick van Randtwijk 1786 0 1
1. De Schaakmaat C1 1593 14 26 4 4 2 2 3 4   2. Sebastiaan Janse 1616 Gabriėl Krouwel 1651 0 1
2. STB C1 1764 14 25½ 4 4 2 2 4 3 4   3. Ting Ting Lu 1381 Renso Steunenberg 1527 0 1
3. KC Chesscool C1 1712 14 24 3 2 2 3 4 3   4. Matijn Ouwerkerk 880 Tobias de Vries 1227 ½ ½
4. Klim-Op C1 1328 9 19 4 2 2 2 1 ½ 4      
5. SHTV C1 1445 9 17 4 4 ½ ½ 1 2     Hardenberg C1 1155 De Toren Arnhem C1 1258 3 1
6. De Toren Arnhem C1 1319 9 17 4 0 2 3 1 1   1. Oseb Merkon 1644 Dries Wedda 1679 1 0
7. Staunton C1 1284 8 17½ 4 1 2 3 2 2 2   2. Marlinde Waardenburg 1190 Anna Martinez 1312 1 0
8. Hardenberg C1 1155 8 16½ 2 2 ½ 3 3 1   3. Stijn Klapwijk 1292 Daniel Kalantary 809 1 0
9. Almere C1 1108 8 15½ 0 2 2 3 0   4. Ilja de Goede 493 Elmar Roothaan 1233 0 1
10. De Paardensprong C1 1136 8 15½ 2 2 1  
11. Promotie C1 953 7 15½ 0 4 ½ 1 2 4   Meesterklasse C; Ronde: 8; za 28 nov; 
12. Moira-Domtoren C1 1068 7 15 4 0 2 ½ 3 ½     De Schaakmaat C1 1548 Minerva C1 1002 4 0
13. RSR Ivoren Toren C1 923 7 13½ 4 0 2 1 0   1. Mick van Randtwijk 1786 Thomas Kanger 1379 1 0
14. Minerva C1 945 7 12½ 0 ½ 3 3 2 0   2. Gabriėl Krouwel 1651 Arjuna Bertholee 911 1 0
15. Landau C1 993 6 14 3 2 2 0 1 1   3. Renso Steunenberg 1527 Linet Boghossian 878 1 0
16. De Stormpionnen C1 1023 6 14 1 2 3 3 2 0   4. Tobias de Vries 1227 Chantal van Schooten 838 1 0
17. Caļssa-Eenhoorn C1 869 6 12 0 ½ 1 1 3      
18. Sneek C1 910 6 11 0 0 2 2 1 3 3 0     De Toren Arnhem C1 1258 Moira-Domtoren C1 1076 ½
19. VAS C1 915 5 11 0 2 0 1 1 1   1. Dries Wedda 1679 Oele Dijkhuis 1594 1 0
20. Vegtlust C1 916 4 12 ½ 4 2 2 ½ 1 ½   2. Anna Martinez 1312 Douwe Terlouw 1018 ½ ½  
            3. Daniel Kalantary 809 Thomas Wielinga 1016 1 0  
Beste score na ronde 8:                   4. Elmar Roothaan 1233 Maarten Blommestein 675 1 0  
  Meesterklasse C Team W N                                  
1. Gabriėl Krouwel De Schaakmaat C1 8                                  
2. Vlad Omota KC Chesscool C1 7 8                                  
3. Tyro Bekedam KC Chesscool C1 7 8                                  
4. Jonas Hilwerda Staunton C1 7 8                                  
5. Jessie Mang Almere C1 6 8                                  
6. Thijs de Bock STB C1 6 6                                  
7. Charlie Tang STB C1 6 6                                  
8. Jasper Beukema STB C1 6 7                                  
9. Elmar Roothaan De Toren Arnhem C1 6 8                                  
10. Renso Steunenberg De Schaakmaat C1 6 8                                  
11. Robin Duson Caļssa-Eenhoorn C1 8                                  
12. Colin Wouters De Schaakmaat C1 6                                  
13. Mick van Randtwijk De Schaakmaat C1 8                                  
14. Jan van Reijendam Staunton C1 8                                  
15. Linet Boghossian Minerva C1 5 8                                  
16. Justus van Klaveren SHTV C1 5 7