gedetailleerde resultaten OSBO-teams
KNSB-JCC 2014-2015 Meesterklasse D Meesterklasse D; Ronde: 1; za 12 sep; 
stand na 3 ronden:   Klim-Op D1 1126 De Cirkel D1 742 4 0
r3 Meesterklasse D Mp Bp 1 2 3 1. Tommy Tran 1299 Mark Bakker 893 1 0
1. Paardensprong D1 6 11 4 4 3 2. Liqin Lu 1117 Frank van Wijngaarden 904 1 0
2. VAS D1 6 3 3 3. Marek Kudlicka 1068 Rowan van der Steen 674 1 0
3. Klim-Op D1 5 4 2 4. Daniel Kudlicka 1022 Fadi el Kasah 495 1 0
4. Moira-Domtoren D1 5 2 3    
5. Haren D1 4 8 3 4 1   De Toren Arnhem D2 721 HMC Calder D1 1070 1 3
6. Waagtoren/Winterkoning D1 4 7 4 0 3 1. Julian van Dijk 795 Jesse Allaart 1555 0 1
7. HMC Calder D1 4 7 3 1 3 2. Thijmen Terpstra 773 Janne Allaart 1056 0 1
8. Klim-Op D2 4 3 1 3. Nátán Pevzner 773 Koen Langerak 959 ˝ ˝
9. Leiderdorp D1 4 6 3 ˝ 4. Luc Maters 544 Rutger Smulders 712 ˝ ˝
10. Promotie D1 3 7 1 2 4    
11. De Pionier Helmond D1 3 7 2   De Toren Arnhem D1 1038 Landau D1 602 3 1
12. De Toren Arnhem D1 3 6 3 2 1 1. Arthur Maters 1374 Marie Dgebuadze 624 ˝ ˝
13. De Cirkel D1 3 0 2 2. Sara Martinez 951 Martijn Schelleman 761 ˝ ˝
14. STB D1 3 5 2 ˝ 3. Imre Woest 928 Laura Tiggelman 727 1 0
15. VAS D2 2 4 1 4. Ilan van der Zand 898 Evalina Tieleman 294 1 0
16. Almere D1 2 5 1 2 2    
17. Landau D1 2 5 1 Meesterklasse D; Ronde: 2; za 12 sep; 
18. Minerva D1 2 5 2 2 1   STB D1 1069 De Toren Arnhem D1 1038 2 2
19. Sneek D1 2 1 0 1. Constantijn Beukema 1199 Arthur Maters 1374 ˝ ˝
20. Hoogland D1 2 4 0 2 2 2. Yichen Han 1390 Sara Martinez 951 1 0
21. De Toren Arnhem D2 1 1 2 ˝ 3. Laurens Ekker 970 Imre Woest 928 0 1
22. Ten Boer D1 1 2 0 ˝ 4. Louise Vanderstappen 716 Ilan van der Zand 898 ˝ ˝
23. Santpoort D1 1 2 0 2 0    
24. Almelo D1 0 ˝   Promotie D1 876 De Toren Arnhem D2 721 2 2
1. Bram Albertus 1364 Julian van Dijk 795 0 1
Beste score na ronde 3: 2. Johan Heskes 1026 Thijmen Terpstra 773 1 0
  MeesterKlasse D Team W N         3. Jesse van Dongen 709 Nátán Pevzner 773 1 0
1. Liqin Lu Klim-Op D1 3 3 4. Stach Redeker 405 Luc Maters 544 0 1
2. Wahe Boghossian Minerva D1 3 3    
3. Janne Allaart HMC Calder D1 3 3   De Cirkel D1 742 Almere D1 694 2 2
4. Loek van der Hagen Haren D1 3 3 1. Mark Bakker 893 Duncan Klaren 902 1 0
5. Leon Reina VAS D1 3 3 2. Frank van Wijngaarden 904 Jimmy Zheng 671 1 0
6. Thijmen Bourgonjen Paardensprong D1 3 3 3. Rowan van der Steen 674 Thomas Kutchoukov 616 0 1
7. Nick Huisinga Paardensprong D1 3 3 4. Fadi el Kasah 495 Om Deshmukh 585 0 1
8. Eelke de Boer Paardensprong D1 3 3    
9. Matteo van Cleef VAS D1 3 Meesterklasse D; Ronde: 3; za 12 sep; 
10. Kylian Bijvank Moira-Domtoren D1 3   De Toren Arnhem D1 1038 Moira-Domtoren D1 1467 1 3
11. Marie Dgebuadze Landau D1 2 3 1. Arthur Maters 1374 Thijs Geelhoed 1746 0 1
12. Thomas van Ruiten Sneek D1 2 3 2. Sara Martinez 951 Kelvin Kanne 1743 1 0
13. Martijn Schelleman Landau D1 2 3 3. Imre Woest 928 Kylian Bijvank 1437 0 1
14. Eline Roebers VAS D2 2 3 4. Ilan van der Zand 898 Lennart Oron 942 0 1
15. Aadi Patwardhan VAS D2 2 3    
16. Ignace Konig Hoogland D1 2 3   De Pionier Helmond D1 1077 De Toren Arnhem D2 721 ˝
        1. Victor Muntean 1481 Julian van Dijk 795 1 0
        2. Mika Rutjens 1270 Thijmen Terpstra 773 1 0
        3. Daan Hubers 1033 Nátán Pevzner 773 ˝ ˝
        4. Casper Bijker 523 Luc Maters 544 1 0
           
          Ten Boer D1 502 De Cirkel D1 742 ˝
        1. Joppe Erwin Kok 598 Mark Bakker 893 0 1
        2. Lindert Kroon 574 Frank van Wijngaarden 904 0 1
        3. Rowin Berghuis 469 Rowan van der Steen 674 0 1
        4. Anna-Mae Takang 365 Fadi el Kasah 495 ˝ ˝