Aanmelden

Schaakstad Apeldoorn

Contact Informatie
Bestuur & Teamleiders
Speellocatie(s)
    • Contact Informatie
      postadres: Magistratenveld 218
      7327 LE Apeldoorn
      email: secretaris@schaakstad-apeldoorn.nl
      telefoon: 055-5419126
      website: http://www.schaakstad-apeldoorn.nl
      Bijzonderheden
      Met twee teams in de KNSB-competitie, vier teams in de OSBO-competitie en een grote interne competitie, veruit de sterkste en gezelligste schaakclub van Apeldoorn en omgeving. Vrijblijvend kennismaken? Kom gerust eens langs of neem eerst contact op met wedstrijdleider Marco Beerdsen, tel. 06-11106750 eFXO Partijanalyse Op de clubavond, van 19.00 tot 19.45 uur en voorafgaand aan de interne competitie, bespreekt IM Thomas Beerdsen een partij uit de interne competitie of een elders gespeelde partij. De toegang tot de eFXO Partijanalyse is gratis voor iedere geïnteresseerde. Parkeren Bij het denksportcentrum kan indien nodig langs de straat worden geparkeerd of aan de overkant op de parkeerplaats van De Goede Woning.
      • Bestuur
        Voorzitter
        Meulen, E.W.E. van der (Ed)
        voorzitter@schaakstad-apeldoorn.nl 055-5218728

        Secretaris
        Huis in 't Veld, A.J.M. (André)
        secretaris@schaakstad-apeldoorn.nl 055-5419126

        Penningmeester
        Dijk, F.E.J. van (Frans)
        penningmeester@schaakstad-apeldoorn.nl 055-3667941

        Bestuurslid (Algemeen)
        Bals, Maarten ter
        bals0004@planet.nl 055-3664536

        Bestuurslid (Algemeen)
        Boel, M.E. (Marcel)
        MarcelEBoel@gmail.com 055-5211228

        Bestuurslid (Algemeen)
        Beerdsen, M.H. (Marco)
        debaron@versatel.nl 055-3661298

        Bestuurslid (Algemeen)
        Baas, B. (Bert)
        bothtepl@kpnmail.nl

      • Teamleiders
        MuConsult Bekerteam
        Beerdsen, Thomas
        kleinebeer98@gmail.com 06–26729780

        Schaakstad Apeldoorn 2
        Adriaan den Hertog
        abcd.hertog@planet.nl 055–3553253

        Schaakstad Apeldoorn 1
        André Huis in ’t Veld
        a.huisintveld@planet.nl 055–5419126

        Schaakstad Apeldoorn 3
        Blankestijn, Ed
        edblankestijn@hotmail.com 055–5222157

        Schaakstad Apeldoorn 1v
        Klungers, Jorinde
        jorindeklungers@gmail.com 06–33219889

        Teamleider team 3 (KNSB-competitie)
        Visschedijk, Theo
        theovisschedijk@kpnmail.nl 06–33743403

        Teamleider team 4 (KNSB-competitie)
        Ekkelboom, Bert
        bert.ekkelboom@gmail.com 055–3665497

        Teamleider team 1 (KNSB-competitie)
        Warmerdam, Max
        m-warmerdam2@live.nl 06–29799179

        Teamleider team 2 (KNSB-competitie)
        Vinkes, H.J. (Henk)
        h.vinkes@upcmail.nl 055-3600741

    • Senioren
      Speellocatie: Denksportcentrum Noord
      Sleutelbloemstraat 22A
      7322 AG Apeldoorn
      telefoon: 055-7851079
      Speeldag: woensdag
      route: - auto    - OV
      Jeugd
      Speellocatie: Wijkcentrum De Stolp
      Violierenplein 101
      7329 DR Apeldoorn
      telefoon:
      Speeldag: vrijdag
      route: - auto    - OV